Mám poruchu príjmu potravy?

28. mar 2023

Dobrý deň. Je to porucha príjmu potravy ak nedokážem zjesť mäso kupované v supermarketoch? Odmala sme mali vlastné domáce mäso a aj teraz keď mám deti vždy mi dajú domáce mäso rodičia alebo si zoženiem domáce mäso od chovateľov, ktorých poznám. V reštaurácii si vyberám vždy jedlo bez mäsa, lebo sa mi to hnusi a nevonia mi. Uvedomujem si, že to mám odmala vsugerovane od rodičov, ktorým sa to tiež hnusí a majú rôzne poznámky na to aj teraz ale zároveň si sama myslím, že nie je dobré, lebo velkochovy môžu pouzivat antibiotika, latky na rychly rast, atd. Mala by som vyhľadať odbornika?

luccija
28. mar 2023

Nie, veď mäso zjes.Iba si ovplyvnená názormi druhých.Ja napríklad nikde nezjem pomleté mäso iba doma, alebo tlačenka, klobásu...

oila
28. mar 2023

A ja zas nemam problem zjest akekolvek maso. Nevadi mi ani mlete maso kupovane v supermarkete. Tiez mam nejaku diagnozu? :D

januska12323
28. mar 2023

No tak ho nejedz, neviem akú poruchu máš na mysli. Skôr máš vsugerovane názory rodičov.

kvetinka75
28. mar 2023

pozri si na nete, čo znamená porucha príjmu potravy

zenulkaaa
28. mar 2023

Myslim ze takto sme ovplyvneni mnohi. Kazdy mame nieco co proste nejeme, lebo niekto niekedy povedal ze..
Nie je to ziadna porucha potravy.

melanta
28. mar 2023

Čiže z tvojho pohľadu majú poruchu prijímania potravy aj vegeteriáni. Za pár sekúnd vygoogliš tisíce článkov o PPP a dozvieš sa, že pri PPP by si mala úplne iné problémy ako to, že neješ mäso z veľkochovu.