Mám predoperačné vyšetrenie a ja som sa ráno napila vody

23. jan 2023

Prosim Vas ja viem som blba ale zabudla som uplne na to .. myslite ze je velky problem ked som sa napila cca o 4:00 vody? Cistej. O 7:00 mi bude brat krv Mam mat predoperacne krv,moc mala som prist nalacno ale tak ma boli hlava od vcera a ja blba som sa napika vody ... ovplyvni to vysledok? Poviem aj sestricke len sa chcem spitat ci je to velky problem .. jedna sa o to ze idem koli 2 sekcii.. dakujem

mareen1
23. jan 2023

Čistá voda nie je problém...

autor
23. jan 2023

@mareen1 no dufajme ze ma nevyhresi 🙏🙏hlava ma boli stale ale pockam co povie .. ak nahodou tak jej poviem nech mi krv zoberie na druhy den ..

isis234
23. jan 2023

Pred operáciou nesmieš nič piť,,, Pred odberom čistá voda nie je problém. Ja ked idem na odber krvi, musím sa napiť vody...

iveta7677
23. jan 2023

Vodu možete pit.

kulumulu123
23. jan 2023

Prave pre odberom cca 20min cista voda je supwr lepsie potecie a na vysledky to nema ziadny vplyv.

janetinka27
23. jan 2023

pit pred odberom krvi samozrejme mozes a napi sa vody este kym pojdes z domu

natalienka12
23. jan 2023

Cistu vodu mozes, aj sa odporuca, aby ti poriadne tiekla krv. Pit nesmies iba pred operacnym zakrokom, to ti ale povie lekar. Pred odberom kludne mozes vodu, ale nie mlieko alebo kaloricke napoje ako cola atd.

tykat
23. jan 2023

Mne aj detom prave vzdy dr.pripomina poriadne sa pred odberom napit cistej vody.

micusa2222
23. jan 2023

nič sa nedeje,,,vodu môžeš...

autor
23. jan 2023

Dakujem Vam velmi pekne 🧡

ankare
23. jan 2023

Ak Ti budú brať krv, čistá voda sa môže piť.

dzina007
23. jan 2023

My praveze mame prikazane cistu vodu pit aby sa zriedila krv a lahsie tiekla aby sa nezrazila. Cista voda vysledky neovplyvni - ochutena uz ano..

janikk54
23. jan 2023

cista voda nie je absolutne ziadny problem, mne to nezakazali ani jediny raz. vsak co mas umriet od smadu?🙂

basska_b
23. jan 2023

Sak to je len predoperacne, nie samotna operacia. Uplne v pohode. Si tehotna, nemozes tam skolabovat

h2
23. jan 2023

Bola som raz so synom na odbere krvi, ráno nič nejedol, ani nepil. Bol veľký problém mu tú krv vôbec zobrať, nie a nie naplniť skúmavku. Dr. sa ma pýtala, či sa syn doma nenapil vody, ja že nie a ona mi vtedy povedala, že pred každým odberom treba vypiť pohár vody. Čiže nielen, že si neurobila zle, ale urobila si dobre.

lenjaona
23. jan 2023

@natalienka12 pred operáciou môžeš trošku vody ale ozaj len glg

kvetinka75
23. jan 2023

pred odberom sa odporúča piť vodu, krv sa trocha zriedi, lepšie sa odoberá

natalienka12
23. jan 2023

@lenjaona Mne dali nejaky roztok s ionmi ci co to bolo, ale asi deci cca to bolo

autor
23. jan 2023

Dakujem.baby bola som po vysledky mam krv uplne v poriadku 🙂

autor
23. jan 2023

A do buducna budem vediet ze mozem aj pit vodu pred odberom 😃