Mám vyrážky na zadku

martinsmolinka
3. mar 2024

Dobrý deň, chcem sa opýtať či neviete niekto poradiť čo s týmito vyrazkami na zadku mám ich už asi rok a neviem čo na nich pomáha, chcem sa opýtať najprv tu a až potom zájsť za lekárom keďže mi to práca veľmi neumožňuje, tak či neviete nejaké rady, krémy a podobne.
Vyzerajú ako malé vyrážky červenej alebo hnedej farby no nič z väčšiny z nich nevychádza, no mám pár takých, ktoré vyzerajú ako “ vredy “ alebo ako to nazvať tie sa mi väčšinou robia na stehnách, ale to cítim väčšinou kedy, keď sa mi ako keby zatiahne chlp na oblečení, nepučím to ani tie na zadku.
Za každú odpoved ďakujem.

anavixy
3. mar 2024

Precitaj si prispevok dermatologicky, najdes tam vsetko co na domacu liecbu potrebujes vediet a robit
https://www.instagram.com/p/COAy9FOrMbs/?igsh=c...

martinsmolinka
autor
3. mar 2024

@anavixy ďakujem veľmi pekne

jenn7
3. mar 2024

@martinsmolinka ak si umyvas vlasy v sprche postojacky, dbaj o to, aby ti nezostali zvysky po sampone alebo kondicioneri na chrbte alebo zadku, vytvori sa mastby film a z toho sa robia vyrazky.

dominikamacakova
3. mar 2024

Skús sudocrem, alebo imazol

martinsmolinka
autor
3. mar 2024

@jenn7 ja používam 3 v 1 že je to aj sprchovy aj šampón v jednom myslite, že to môže byt aj tým ?

martinsmolinka
autor
3. mar 2024

@martinsmolinka skúsim ďakujem za radu

jenn7
3. mar 2024
martinmmartin
3. mar 2024

zaviest nudisticku domacnost a luftovat luftovat luftovat
sem tam na slniecko a strat sa o zadok ako o plet

malvinka229
3. mar 2024

@martinsmolinka pomáha aj obyčajný detský púder po sprche. Tieto vyrážky so môžu tvoriť z priliehavých nohavíc alebo legín z nepriedušných materiálov, kde koža nedýcha. Pekne pudrovať keď sa dá, nosiť tepláčky z bavlny a zahojí sa to😊