Mám zdravotné problémy po Covide-19

11. sep 2022

Dobry den. Som mesiac a pol po kovide a mam problemy hlavne pri sporte. Vzdy som mala vyssi tep pri sporte, ale teraz pocitujem vela extrasystol a pocit palenia ked vyjdem do plytsieho kopca. Ked vyjdem vacsi kopec, mam tep 170. Buduci tyzden idem ku kardiologicke, no chcem sa opytat ci nemate nieco podobne, zvlast po kovide? Vzdy som bola vesely clovek ale toto ma depta neskutocne. Do uvahy pripada iba pomala chodza tempom slimaka, aj to mam tep 130.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
11. sep 2022

to čo popisuješ je po covide bežné...chce to len čas....u niekoho to trvá týždeň, u iného mesiace....hovorí sa tomu poscovid....u teba je to vysoký tep, u iného zadýchanie, ďaľší má problém s krvou, i niekoho sú to pretrvávajúce zápalové parametre, u daľšieho psychické problémy, úzkosti, depresie....

lasoli
12. sep 2022

tak si daj pohov od sportu kym sa nedas dokopy,podla mna to nieje az taky zavazny problem.Mozno skor ze si zavisla od sportu a teraz nevladzes?Ale tak odychni a ked budes uolne fit zacni na 100% sportovat

kubkovamama
12. sep 2022

Mesiac a pol je málo na regeneráciu. Ja som cca rok po a mám až teraz paradoxne väčšie ťažkosti ako krátko po prekonaní. Dostaneš lieky na zmiernenie arytmií. Inak aj magnézium je veľmi fajn na srdiečko

autor
12. sep 2022

@kubkovamama z magnezia ma prehana. Beriem Magnerot, ten vela magnezia ani v sebe nema tak nerozumiem.

xxl22
12. okt 2022

moj bracho je pocovide rok a sem tam si supne kyslik. myslim ze mesiac a pol je velmi malo na regeneraciu, tak po roku

xxl22
12. okt 2022

magnezuim prehana ked ho mas v tele vela

autor
12. okt 2022

@xxl22 ja viem, ale práveže mi v tele chýba

monci20
12. okt 2022

Nie každé magnézium preháňa, je ich viacej druhov, každému sadne niečo iné, tiež mám po covide aj psychické problémy, úzkosť, tlak na hrudi, podľa krvných výsledkov mám magnézium v norme a predsa mi pomáha keď beriem magnosolv, ale ten je na predpis.