Máte kontakt na Doc. MUDr. Tibora Bielika?

sempro
10. júl 2012

ahojte baby, chcela by som vás poprosiť, či nemáte niektorá kontakt na doc. Bielika v Banskej Bystrici, chcela by som ísť k nemu na konzultáciu ohľadom myomu. Počula som, že je veľký odborník a veľa báb si ho chváli. Neviete niektorá, ako sa u neho objednáva na konzultáciu? Za všetky rady budem veľmi vďačná. Ďakujem

bamb27
10. júl 2012

@sempro kukni tu http://www.fnspfdr.sk/index.php/nemocnica/klini... v jednej ambulanci utorky ordinuje, zavolaj tam vtedy 😉

sempro
autor
10. júl 2012

@bamb27 ďakujem ti veľmi krásne za kontakt. Zavolám mu.

katren
10. júl 2012

@sempro prepac, mne to neda a zas budem za tu "najmudrejsiu" a ufrflanu, ale bolo treba na toto zakladat diskusiu???? nedalo sa to zadat do googla tak ako @bamb27 to nasla???

carodejnica
10. júl 2012

@katren ale nepýta sa len na kontakt, predsa sa pýta aj na to, či nevedia ako sa ku nemu objednáva a pochopila som to aj tak, že očakáva nejaké skúsenosti od žien, ktoré k nemu chodia nie? 😕
(náhodou som tu nakukla)

ursul
10. júl 2012

@katren panebože,ty čo si za ,,milu osobu,, 😨

petraxy6
10. júl 2012

@carodejnica zastanem sa @katren. podľa mňa @sempro zle zadala názov témy. Kontakt ako taký by našiel aj prvák na ZŠ v googli. ale autorka témy tam chcela zistiť aj niečo viac, tak by mala zmeniť názov 😉

carodejnica
10. júl 2012

@petraxy6 názov témy možno nie volený najšťastnejšie, ale podľa mňa je z kontextu absolútne jasné, že ona chce okolo toho aj tú omáčku... (a názov témy sa dodatočne zmeniť nedá)

bamb27
11. júl 2012

jo a inak je tu aj tema o doktoroch z rooseveltovej nemocnice https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/rooseveltova-nemocnica-v-banskej-bystrici-a-doktori/ kde isto dakto poradi, ked sme pri tom, ale z kontextu som ja nevycitala nic ine len ako sa objednat na konzultaciu 😨
@petraxy6 @carodejnica a nahodou @katren kvitujem, sice ju zdraplo to "redukovanie" tem a otazok kvalitne, ale tak aspon niekoho, fakt by to tu casom bolo take zahltene ze by to stratilo povodny vyznam, aj ked ide o takuto neskodnu, drobnu zalezitost ,,ale to akoze nemam teraz naladu diskutovat o tom, ani sa nikoho dotknut, len moj nazor, snad sa tema aj zavriet moze, ucel splnila,, ci? 😉

bamb27
11. júl 2012

@sempro jaj, zabudla som ta oznacit, k vyssie uvedenemu prispevku, pozri v tej teme co som ti dala link, ono sa zda ze sa tam velmi neprispieva, ale isto to ma kopec bab v oblubenych a najde sa niekto so skusenostou, uurciteee 😉

pastelka74
11. júl 2012

@sempro .....je to u mňa pán doktor č.1...vdaka nemu,jeho prístupu,láskavosti,trpezlivosti a jeho liečbe sa mi podarilo po 7 rokoch otehotnieť a pod jeho dohladom doviesť moje tehotenstvo do úspešného konca.....môžem ho iba odporúčať.... 😵 😵 😵 😵

sempro
autor
11. júl 2012

@carodejnica presne tak, ako píšeš tak som to aj myslela, je zaujímavé, že niekto to dokáže pochopiť a niekto nie 🙂

sempro
autor
11. júl 2012

@pastelka74 ďakujem ti veľmi pekne za príspevok, to som potrebovala počuť 🙂

petraxy6
11. júl 2012

@bamb27 veď ja proti @katren nič nemám 😕 práve naopak, páči sa mi to, čo robí. a ako som napísala, nie všetky zakladateľky pochopia, čo tým myslela ☹ a ak sa nedostane odpovede, založia novú tému 😠

jakobsapple1
13. mar 2015

Skoda ze to nie je naozaj napisany postup ako sa objednat.. takze..... Kazdopadne som volala na 048/4412141 a tam mi dali kontakt 0908/218591 kde treba volat utokok a stredu po 16 hod. Skoda ze to tu nikto predtym nenapisal,k usetrili by ste cas ostatnym. Radsej to ako si dokazovat kto vie lepsie hladat v google.

rozvod
27. máj 2015

Ahojte, prosim Vas, viete mi povedat, kolko ste v BB u pana doktora platili?

rozvod
27. máj 2015

Ahojte, prosim Vas, viete mi povedat, kolko ste v BB u pana doktora platili?

jakobsapple1
27. máj 2015

@rozvod 50 za vysetrenie, zajtra idem na operaciu, a ta by mala byt hradena poistovnou.

rozvod
11. jún 2015

@jakobsapple1 ďakujem za odpoveď 🙂

rozvod
22. júl 2015

Ahojte vsetci 🙂 , neviete nahodou, ci pan doktor nema dovolenku? Z nemocnice mi odpisali, ze mam volat na mobil utorok-stvrtok od 16tej hod. Ale pan doktor ma stale len odkazovac. Minuly tyzden to tam nikto nebral a tento je tam zaznamnik.

lencici2
9. mar 2016

Ahoj baby. Chcela by som sa opýtať na adresu ambulancie doc. Tibora Bielika.
Na internete je uvedené sídlo ambulancie Povstalecká 14 Banská Bystrica, ale teraz pri objednaní mi pani povedala, že sídlo ambulancie je Na troskách 3. Ale na internete sa nikde taká adresa ambulancie nespomína.
Ďakujem za pomoc.

tamimacko
9. mar 2016

@lencici2 nasli ste, kde ordinuje ?

minuska1
9. mar 2016

@lencici2. Nieje to nahodou Mamacentrum?

lencici2
10. mar 2016

Ešte som nič viac nezistila.... ☹

minuska1
11. mar 2016

@lencici2. Podla mna to bude v Mamacentre. Zisti si cislo na recepciu a skus zavolat.

jessica30
29. apr 2016

http://www.gpkc.sk/
na tejto stranke najdete kontakt na p. doktora Tibora Bielika, vsetkym ho mozem len odporucat, jeden z najlepsich odbornikov na SK, a taktiez sestricky a personal v rooseveltovej nemocnici je vynikajuci...

jakobsapple1
16. máj 2016

Ano mozno je to najlepsi odbornik, aj mna operoval a bolo vsetko super. Zial moja posledna skusenost s nim bola hodne negativna. Bol neprijemny, neochotny, nehovoriac o tom ze sme u neho cakali 3,5 hodiny, dnes a rovnako pred mesiacom vtedy sme cakali 4 hodiny co je pre tehotnu a zle sa citiacu zenu dost namahave. A nakoniec ma stejne poslal niekam inam, takze moja pozitivna skusenost s predchadzajucou operaciou bola nahradena hodne negativnym pocitom ze pacienti su pre neho len kus masa, neprijemna povinost a co ja viem co este.

bea711
1. júl 2016

Dobry vecer.vie mi niekto pomoct ako sa dopracujem k doktorovi.mesiac sa pokušam volat a nic-s odkazovacom si ozaj nepotrebujem pokecat a na mail ziadna odpoved.som uz z toho nervozna lebo ma to dost suri.Dakujem za odpovede.

snicek
2. júl 2016

@bea711 ahoj, musis volat v ordinacnych hodinach, pozri si stranku: http://www.gpkc.sk/ako-sa-objednat/ je tam aj kontakt priamo na ambulanciu.
držim palce, daj vediet, ci sa Ti podarilo skontaktovať🙂

bea711
3. júl 2016

Snicek Dakujem.od 9.6.som tam nechala 5 mailov a odkazov ani nehovorim a ziadna odpoved.tak neviem

cunka
28. júl 2016

@bea711 ahoj. Prosim ta podarilo sa ti k Doc. Bielikovi dovolat. Ja skusam a stale iba odkazovac. Dakujem.