Máte skúsenosti s vaginálnym gélom Papilocare?

katka3588
7. okt 2019

Dobrý deň, prosím vás máte niekto skúsenosti s uživaním vaginalneho gelu Papilocare? Lekar mi to odporučil uživať po dobu 2 mesiacov, mám lahku dysplaziu asi 0,5cm. Ďakujem za kazdú radu. Pekný deň.

fodorka
7. okt 2019

ahoj toto si odsledujem...mne to lekar odporucil po dobu min. 3 meisacov nakolko mi vysla cytologia pap3....ze dalsia cytologia o 4mesiace a dovtedy mam brat toto...
som nasrana ze mi nemohol spravit ten speci ster za ktory sa plati teraz ale tiez hned nech si kupim toto...som zvedava na komenty

fodorka
7. okt 2019

ci teraz pozeram na nete to moje sa vola asi trosinku inak...

katka3588
autor
7. okt 2019

@fodorka no mne to odporučil koli tomu že chcem otehotniet a počkať či sa to tehotenstvom neupraví ta cyto.. a tym gelom by sa mal dať dokopy krčok.

dominika1012
8. dec 2019

Ja to tiez pouzivam a mate nejake neziaduce ucinky?

janka_25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_25
16. dec 2019

Dobry den, ja pouzivam Papilocare tiez od oktobra 2019. Uzivat to mam pol roka. Tiez mam horsie vysledky cytologie. Presne uzivanie je napisane v pribalovom letaku. Robim to presne tak. Len mi vzdy skoro polovica vytecie von, aj ked si idem hned lahnut. Skusala som to aplikovat aj v lahu a tiez mi dost vyteka von. Ako to robite vy? Neziaduce ucinky nemam ziadne. Dakujem za tipy.

zajkula86
19. jan 2020

@fodorka ...celkom super, ja mam cyto 3-LSIL.Papilocare na pol roka, kedy aj kontrolu, i ked sa mi ta kontrols zda trocha dost neskoro.

zajkula86
19. jan 2020

@janka_25 Tiez uzivam od oktobra. Tiez rano polovica na spodnom pradle, uz mi leze hore krkom, no treba vydrzat do aprila 😬. Za tych cca 200€ urcite 😂. Papilocare aplikivany po styku nevytiekol, tolko moja rada 😉

kika691
7. feb 2020

Už ma niekto výsledky či aj zaberá?

zuzafe
10. feb 2020

@katka3588 ja som ho uzivala 2 mesiace, zatial. Mam za sebou konizaciu krcka (v septembri 2019) , bohuzial mi tam cast buniek ostala. Operater odporucal odstranenie maternice (a to mam len 37 rokov) , ale moja gyn mi odporucala papilocare. Teraz som bola po dobrati 2 mesiacov na kontrolu. A z H-sil mam L-sil. Tak idem pokracovat dalej v liecbe a o 4 mesiace opat kontrola. Tak uvidime

katka3588
autor
10. feb 2020

@zuzafe tak super že sa ti to zlepšilo, ja som začala uživat skor na imunitu Cčko 500mg a rozne vitaminy ja mam Lsil + HPV 16 a uz to mam 3 roky tak teraz o 2 tyzdne budu vysledky z poslednej LBC a potom moj lekar rozhodne ci konizacia ale nie. Druhe babo planujem tak o 2 roky až.

zuzafe
10. feb 2020

@katka3588 ja to mam uz tiez dlho.tiez som mala najprv Lsil. A tak o 3 mesiace kontrola a uz to bolo Hsil. A plus tiez Hpv16. Volam dr o vysledky a na druhy den jej volam, ze som zistila ze som tehu. Pocas tehu ma sledovala. Ale nezhorsilo sa. Ked mal maly rok, tak som isla na konizaciu. Zobrali mi dost z krcka, ale ze vraj sa nepodarilo vsetko. Bohuzial druha konizacia nie je mozne, kedze uz mi vzali skoro cely krcok. Tak jedine zobrat uz aj maternicu. Nato moja dr prisla s tym, ze teraz novinka papilocare a ze vraj udavaju velmi dobre vysledky na to Hpv. Tak dufam, ze mi to vylieci tiez. A ano aj ja podporujem imunitu. Ceckom a tiez bkomplex mi odporucala.

katka3588
autor
10. feb 2020

@zuzafe no ja som to mala naopak pred tehotenstvom vysledky ok cyto , a na zaciatku tehu hned Hsil tak ma sledovali a po porode sa to zlepsilo na Lsil a to mam az doteraz a podla kolposkopie tam mam 0,8mm leziu tak pockam na tieto vysledky a uvidime ale dam si to urcite osetrit, pretoze chcem este druhe babo. A lekar povedal ze nebude to velky zasah do krcka. A minuly rok som bola na biopsii a z hystologie vysledky boli ze len nejake zapalove zmeny. Tak ale HPV tam robi problem ten sa drzi na tej lezii. Tak to bude musiet dat doktor prec a potom to preliecim tym gelom a este mi aj pomaha ten Indol ten budem hned po zakroku uzivat určite.

zuzafe
10. feb 2020

@katka3588 co to je ten indol? A prosim ta imunitu ako podporujes okrem cecka?

katka3588
autor
10. feb 2020

@zuzafe indol je vyzivovy doplnok na podporu imunity v takychto pripadoch ako je krcok maternice a pod. Obsahuje vit.D3 a kombinaciu ruzickovitej zeleniny ako je brokolica,karfiol... pozri na nete a + teda to Cčko 500mg a imunoglukan 2x denne , ale snazim sa aj vela surovej zeleniny a ovocie aj to je super.

zuzafe
10. feb 2020

@katka3588 ooo tak to si idem hned vygooooglit. Diki. Piseme neskor, ked budu nejake zmeny

katka3588
autor
10. feb 2020

@zuzafe ok napisem potom sukromnu spravu 😉 alebo ty napis.

zuzafe
10. feb 2020

@katka3588 prosim ta a ten indol beries ten obycajny, alebo forte? Neviem nikde najst v com je tam rozdiel

katka3588
autor
11. feb 2020

@zuzafe ten obycajny

kika691
19. feb 2020

@zajkula86 prosím ešte otázka ....ohľadom papilocare....prvých 21 dní každý deň potom obden....a potom stále už len každý druhý deň? Či zas je tam 21 dní každý deň?

zajkula86
24. feb 2020

@kika691 Presne!1.mesiac kazdy den 21dni, 2.az6.mesiac obden...Aspon ja tak

kika691
24. feb 2020

@zajkula86 oki ja len čo to nie je tak že každý mesiac 21 dní zaradím a potom do konca mesiaca len každý druhý a zas potom 21....tomu som nerozumela...oki tak už chápem....a okrem toho ešte niečo berietr?

atiatko
26. feb 2020

@katka3588 prosim je to tento Indol ? Lebo tento je popisom na problemy, ktore by mal liecit aj Papilocare ... https://www.indol3c.sk/produkt/indolwoman-120/

fodorka
26. feb 2020

@zajkula86 ahojky takze po 4mesiacoch urobena dalsia rozsirena cyto...no total na prd....je to blbsie ako som si myslela no a teraz verdikt...
Ja som neuzivala a kolegynka co ma to iste zial uzivala niekolko mesiacov a teda nepomohlo vysledok ten isty ...biopsia a nasledna konizacia..mna caka buduci mesiac biopsia.takze drzim palcoky ja idem teraz ,,davat,, do toho peniaze

zajkula86
27. feb 2020

@fodorka ...cize ste uzivali a vysledok horsi?kolegyna uzivala a vysledok ten isty? Dobre som pochopila?

zajkula86
27. feb 2020

@fodorka Slepa som...😂😂😂 Neuzivali ste, idete uzivat! No aspon aby som to horsie nemala 😕

zajkula86
27. feb 2020

@kika691 neberiem nic...iba netrpezlivo cakam na kontrolu

fodorka
27. feb 2020

@zajkula86 este raz....
ja som neuzivala a kolegyne uzivala niekolko mesiacov a vysledky - obidve na prd...
kolegyna uz ma za sebou konizaciu....takze za seba poviem ze tie tri mesiace resp 6mesiacov nepomohlo....takze vlastne ja som ,,usetrila,, a vysledok ten isty - na prd ako aj po uzivani...
ale zalezi co ake ste mali vysledky ci vam vyslo HPV a ake atd....
drzim palceky

zajkula86
27. feb 2020

@fodorka Dakujem😉 Nuz, uvidim, aky to bude mat vysledny efekt! Ved koniec koncov, kazda z nas je ina. Vysledky som v podstate ani extra odprezentovane nemala 😕 Moj lekar je skupy na slovo

fodorka
27. feb 2020

@zajkula86 AHA a to si mala za sebou iba tu klasicku cytologiu? este ti nerobili tu ,rozsirenu, platenu ?