Máte tetanické príznaky celé dni?

15. aug 2022

Ahojte máte niekto tetanicke príznaky celé dni? Nonstop? Ja som úplne KO, prehĺtať neviem, tlak na hrudi, srdce mi zvlastne bije, tep mám síce normálny - 69, ale bije tak strašne zvláštne, na omdletie mi je…. ale že fakt celé dni… a najhoršie je to prehltanie, ja mám fakt pocit že v hrdle mám 0.1 mm priestor, jedlo mi stoji v hrdle…

zuzkaa1991
15. aug 2022

Ukludnit psychiku to jedine mi pomáha a dychove cvičenia;) 5s nadych 5s výdych a opakovat kym sa neukludni plus beriem gs Anxiolan na prirodnej baze ked som mala cele dni brala som kazdy den...teraz raz za cas

autor
15. aug 2022

@zuzkaa1991 lenže ja som v maximálnom klude… ja som na to tak zvyknuta už že mna to vôbec neprekvapí ani nevyľaká, ja sa na to snažím nemyslieť, aj teraz varím, bezne fungujem, žiadna panika… a neustupuje to… celé dni to neustupuje… včera som bola vo fitku, prejst sa v týchto stavoch, odpútať myšlienky, a nepreslo ani na sekundu…

zuzkaa1991
15. aug 2022

Poznam to mne tiez z ničoho nic ja hovorím ze mne.to spustilo ockovanie ...... mne to pomaha co som pisala vyssie aj u psychológa.som bola a sam potvrdil ze.som ok 🤣🤣🤣len ze mam.mensie uzkosti ( psych hovoria.tomu uzskosti stres neurolog tetania).ak neberiete AD ziadne skuste tie GS Anxiolan poprípade zvysit magnezium.....za.par dni ok by malo byt bloknuta chrbtica?

luccija
15. aug 2022

@zuzkaa1991 detto po ockovani do tyzdna tetania ako hrom

autor
15. aug 2022

@luccija ja nie som ockovana, ale beriem teraz mesiac ATB kvôli borelioze… to je tiež slušná chemická nalož, tak možno z toho?

sara9567
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
15. aug 2022

Pochybujem...beries magnosolv?si vnutorne napata aj, ked si myslis, ze nie.Ak by si si dala par dni ukludnovak preslo by to

autor
15. aug 2022

@luccija ale z coho? 😃 ja nemam v živote ziaden stres, vsetko je ako z obrazka 😃 možno ta borelka ma trosku vykolajila, ale ani to už neriešim, pohoda

luccija
15. aug 2022

Tak Ti chyba magnezium, vapnik...tak ako je niekto flegmatik druhy vsetko preziva.Tetania je zvysena nervovo svalova cinnost..pred boreliozou si to nemala?

autor
15. aug 2022

@luccija mala ale vždy tak 1-2h a pohodka… teraz celeeee dni…

lily405
15. aug 2022

Uplne ťa chápem,mne začala tetania z ničoho nič, v období keď som bola šťastná bez stresu..Pred rokom mi začala. Doteraz som nepochopila čo ju mohlo spustit.. Len magnézium a kludovy režim

autor
15. aug 2022

@lily405 mala si pocity že nevieš prehĺtať a vsetko ti stojí v hrdle?

marion30
15. aug 2022

Ahoj áno mala som to podobne,obvykle po náročnom období...to prehĺtanie bolo pre mňa najhoršie..niekedy taký záchvat trvá veru aj mesiac vkuse.ja sa snažím meditovať ,oddychovať vtedy,keď máš paniku pomáha sa aj dobre naštvať ..inak si stláčám akupresúrne body proti tetánii a tiež pozerám s čím to súvisí takže sa snažím prejsť do obdobia kedy to začalo a v hlave prehodnotim celú situáciu..z pohľadu psychosomatiky Tetánia súvisí obvykle s tým,že iným máme za zle to,čo robíme sami alebo tiež dôvodom môže byť že pomoc druhým berieme za našu povinnosť a to nás ubíja že potom nemáme čas na seba...u mňa to test vždy pasuje👀🤗

katarinka89
15. aug 2022

@luccija u mňa tiež pri 2 dávke na 3 deň od očkovania. Taky strach som dostala že umieram ......

luccija
15. aug 2022

@katarinka89 isla si na tretiu?mne neurolog neodporucil ani druhu davku

ericaromy
15. aug 2022

Ja mam podobne stavy, tetaniu zatial nemam diagnostikovanu. Stale cakam na vysetrenie.
No skus pozriet na fb Andrej Medved, napisat mu, on nedavno pisal, ze tetania je vazny zapal nervoveho systemu. Nieje to vobec neskodne, ako tvrdia dr. U mna podla vsetkych problemov to aj kludne moze byt tak, ako to tvrdi on.

katka.sp
15. aug 2022

Ahoj prežila som si to isté atb pre boreliozu ma poskladali do postele ,bolo len horšie a horšie...borelioza je zevraj ok,ale ja stále nie a to berem aj ad :(

luciar260
15. aug 2022

Mam presne co pises no ja najma v noci, cez den je to celkom ok, inak ako citam tieto diskusie tak strasne vela je teraz tychto problemov...

katarinka89
15. aug 2022

@luccija nie nešla ale z vlastného presvedčenia.

katarinka89
15. aug 2022

@luccija a aj si sa ho pýtala ako to mohla spustiť ta vakcína? Lebo viaceré baby sa s tým trápia a dosť často počujem ze po očkovaní.....

ninka297
16. aug 2022

@katarinka89 ja si myslim ze je jedno ci po ockovani alebo po kovide..ja nie som ockovana a mne to spustil kovid 🤷‍♀️ hrozne stavy

autor
16. aug 2022

@ninka297 mne to teraz reaktivovala borelioza a antibiotiká v strašne silnom rozmere

katarinka89
17. aug 2022

@ninka297 veru veru

katarinka89
17. aug 2022

Hrôza