Melatonin - recenzie

22. nov 2020

Zvažujem kúpu melatonínu 1 mg. Na trhu je viacero výrobcov môže mi niekto dať typ od ktorého výrobcu skúsil a pomohlo ? . Dakujem.

dada1705
22. nov 2020

@ctrl môj muž užíva obyčajný kúpený z lekárne modrá krabička s nápisom Melatonin, neviem teraz výrobcu, ale jemu pomáha.

gelifil
22. nov 2020

@ctrl treba spon 3mg...jamieson napr.

@ctrl 1mg je malo, suhlasim s
@gelifil, treba aspon 3mg. Ja pouzivam 5mg, objednavam si cez iherb.

22. nov 2020

@dada1705 dakujem a koľko mg užíva?

dada1705
22. nov 2020

@ctrl pozerala som to, ma Melatonin od Dr. Max, on ma problém zaspat uz dlhodobo a toto mu funguje. Dá si 1 kapsulu to je 1 mg a ked nezaspí tak si za cca pol hodinku dá druhu, ale výnimočne. Vie, že si môže dať až 5 mg denne, takže ak by nepomohlo tak si dá, ale nie je to potrebné. Ja som sa o melatonine dozvedela vo videu dr. Bukovského na youtube o vysokom tlaku tam je i davkovanie vysvetlene.

23. nov 2020

@simsalabim dakujem raz som skúsila 5mg od Virde. Ale hrozné zive sny som mala a ráno bolest hlavy . Je to fakt individuálne super že davka tebe vyhovuje. .

23. nov 2020

@ctrl urcite je to individualne, suhlasim.

23. nov 2020

https://www.grizly.sk/golden-nature-tryptofan-m.... Momentálne beriem iba L- triptofan.
Pozerala som tento je tu trojkombinácia, ktorú by som skúsila 1 večer.
L-triptofan sa mení na serotonin a ten na Melatonin + pyridoxin B6 pre lepšiu vstrebatelnost .
Nemá niekto skúsenosť?

23. nov 2020

@simsalabim pozerala som aj stránke iherb - Now Food -1 mg Melatonin ale nevedela by som si to objednat😀

23. nov 2020

@ctrl preco by si si to nevedela objednat? Funguju ako kazdy iny internetovy obchod...akurat si straz sumu objednanych veci+postovneho, aby neprekrocilo 22 € kvoli clu a dph.
S cim konkretne mas problem?

stanulienkat
23. nov 2020

Uzivala som vyssie davky-bez efektu. Pomaha tomu,kto nespi kvoli tomu,ze ma nizku hladinu melatoninu. Ak nespite z niecoho ineho,nema dovod to fungovat. Ani nepoznam nikoho,komu by to pomahalo. Mne to pripomina homeopatikum. Neublizi,ani nepomoze.

@simsalabim z anglitcinou😀

23. nov 2020

@stanulienkat mne to pomaha 😉 Pouzivam cca tyzdne pred menzesom, vtedy mam so spankom velky problem.
@ctrl myslim, ze sa to tam da prepnut aj na ine jazyky, nemcinu, rustinu... ale myslim, ze si poradis aj so slovnikom. Vlozis do kosika, zvolis sposob prepravy (ja davam doporucenu postu cez local carrier, teda nasu Slovensku postu, ale mas moznost aj obycajne cez postu - nedavam, aby sa mi to nestratilo, pripadne roznych kurierov, ktori su, pochopitelne, podstatne drahsi) a zvolis sposob platby. ja pouzivam paypal. A hotovo.

mogaa
23. nov 2020

@ctrl 1mg ti nepomôže😉mamine zaberá len 5mg😉 a niekedy ani to......3mg je také minimum čo by ti aj mohlo pomôcť....

mogaa
23. nov 2020

@ctrl inak mamine neurologička povedala že ak jej nezaberie 1tbl 5mg nech si dá račej ďaľšiu tabletku Melatonínu ako tabletku na spanie😉 inak živé sny vôbec nemuseli byť z toho Melatonínu - to je telu prirodzený hormón ktorý reguluje hranicu medzi bdením a spánkom....a serotonín a melanín sú 2rôzne hormóny......

lentilkaxxx
24. nov 2020

Za mňa Melatonin s mučenkou. Bez neho som nevedela dlhé roky fungovať. Vyriešilo to až tehotenstvo, potom by som spala ako medveď v januári. Ale bez toho už od narodenia celé zle. Až keď mi jedna doktorka pred 10 rokmi poradila melatonin, konečne som sa po skoro 30 rokoch dobre vyspala

24. nov 2020

@lentilkaxxx Dakujem a prosim ta výrobca je aký ? Koľko mg je tam melatonínu?

lentilkaxxx
karima512
28. feb 2024

ja mam melosleep duo od sunday natural a mne zabera velmi dobre na spanok, rychlo zaspim a v noci sa nebudim vobec

lolitha
14. mar 2024