Mohla mi prasknúť cievka v mozgu?

27. júl 2021

Ahojte, bláznila som s dcérkou, hádzala som hlavou hore dole a naraz ma začala strašne bolieť. Mohla mi tam prasknúť nejaká cievka? Môže sa niečo stať?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
27. júl 2021

To neviem, ale pila si dnes dostatok vody? Ak nie dopln, možno prejde

lindusss2016
27. júl 2021

Pokial nemas ziadne cievne ochorenie, tak silno pochybujem, ze by ti praskla cievka v mozgu z blaznenia sa s dcerou 🤷‍♀️ ako ta to vobec napadlo? Ako logickejsie vysvetlenie vidim, ze si skor neprimerane zatazila krcnu chrbticu a hlava ta boli z toho

jana_eyre_2
27. júl 2021

Keby ti praskla cieva v mozgu, tak by si už mala príznaky mozgovej príhody.. a tá sa nestáva z hádzania hlavou, najskôr ťa to boli z krcnej chrbtice.. mne stačí že sa pozerám dlhšie hore alebo sa viac krát otočím v aute za deťmi a mám neskutočnú migrénu z krcnej chrbtice..

martinoocka
27. júl 2021

Ja keď sa tak blaznim s detmi tak ma tiez rozboli občas hlava ale to mám z krku som zistila , ako robím somariny namaham tam asi svaly nejak nepimerane,hlavne keď zaklanam velmi hlavu 🙈 myslela som že som jediná tak si ma potešila že to možno nie je až také čudné . Ale keby sa to zhoršuje alebo neprestáva by som to riešila no to má ani nenapadlo nikdy že cievka , vždy to nejak prešlo do stratena ....