Mohla mi len prasknúť nejaká cievka alebo to spôsobili zatekajúce hlieny?

Zodpovedané
8. mar 2023

Dobrý deň,

dnes som sa predklonila a zrazu ma začalo páliť v jednej nosnej dierke. Je to rovnaké pálenie, ako keď sa nechtiac nadýchnem vody. Potom som cítila aj takú zvláštnu pachuť a slzilo mi oko. Odvtedy trochu cítim celú tú strany tváre a čela.

Mohla mi len prasknúť nejaká cievka alebo to spôsobili zatekajúce hlieny?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažkosti mohli spôsobiť aj zatekajúce hlieny. Pokiaľ už prešla infekcia a nemáte ťažkosti, tak to nie je potrebné riešiť.

Je to bežné, že pri infekcii pociťujete uvedené problémy. Pokiaľ máte ešte nejaké problémy, tak je potrebné, aby Vás vyšetril Váš lekár.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková