Môj dlhodobý problém - akné na tvári

kristie571
1. apr 2019

Dobrý večer prajem. Dlhodobo má trápi akné na tvári. Máte niekto s tým skúsenosti? Nejaké rady?
Používala som rôzne krémy, prípravky, chodila som na chemicky peeling, čistenie, nič nepomáha.

kristie571
autor
16. apr 2019

Ahojte. Ozývam sa Vám po nejakom čase (krátkom čase) s mojou tvárou. Stále používam micelarku a krém od značky Aderma ako som Vám posielala fotku tých produktov sem. Nemôžem si to vynachváliť! Som tak vďačná za ten krém, že sa na seba neviem vynadivať😂 rozdiel na fotke je LEN 16 DNÍ! Prvá fotka 1.4.2019 a druha 16.4.2019! Neuveriteľne!
Ďakujem všetkým za rady😘😘

kristie571
autor
12. máj 2019

Ahojte. Tak niektoré ste chceli aby som sa Vám ozvala po čase ako to je s mojou tvárou.
Ja len žasnem a žasnem ako mi ten krém od značky Aderma pomohol. Používala som len ten krém a pleťovu vodu. Aderma - PHYSAC PERFECT.

galioska
12. máj 2019

Môže to vadiť lepok a iné veci, toto skús poriešiť a nebudeš potrebovať drahé kremy

zuzka1008
12. máj 2019

@kristie571 tu pomoze jedine kozna , mala som to iste,mozno horsie v 16 r
Definitivne som sa toho zbavila az s roacutanom ,za mna top liek

kristie571
autor
12. máj 2019

Nemám na nič alergiu. Kožná mi odporúčala používať naďalej tento krém od Adermy a piť veľa vody. Všetky testy mám čisté. Tvar naživo vyzerá skvelo.

liv1
12. máj 2019

@kristie571 testy na alergiu od inunologa su absolutne nedostacujuce. To len gastroenterolog ti vie urobit hlbsie testy - laktozova intolerancia, celiakia (zibrat krv nestaci). A mimochodom dr ti nikdy neurobi vsetky testy naraz. Myslim vsetky potraviny. Robi sa to postupne. Ale vidim ze ten krem velmi pomohol. Super 👍😊

mirkas76
12. máj 2019

Zo skúseností ODPORÚČAM sestry Dedíkové z Nemšovej.Dcéry slávneho liečiteľa Jána Dedíka(má veľké úspechy z koženými onemocneniami).Nášho malého vyliečili od zlatého stafylokoka bylinkami.A to predtým sme absolvovali kompletnú liečbu u odborníka,spojenú s antibiotikami.Preto zo srdca ešte raz odporúčam!👍

tinusqua2015
15. apr 2020

Ahojte chcela by som sa spytat mam dost problemovu plet stale sa mi robia vyrazky a tiez aj poriky mam na pleti. Moja plet je velmi zmiesany typ rada by som si nechala poradit od niekoho kto by mi vedel pomoct.Obcas sa mi plet aj zcervenie. Ďakujem za kazdu odpoved.

eivie
1. dec 2020

Kamarátka mala silné akné nič od kožnej žiadne domáce recepty nepomáhala bolo to tak zlé až sa rozhodla dať poslednú šancu kórejskej kozmetike a ak to nezaberie skúsi sa toho zbaviť pomocou antikoncepcie. Nakoniec ale začala používať tento tonerhttps://www.dalora.sk/obchod/mizon-aha-bha-dail... má protizápalové účinky zmierňuje podráždenie kože eliminuje svrbenie, vyrážku a zápal. Na to si ešte samozrejme musela kúpiť SPF 50 a poriadne si ho tiež natierať na tvár, aby chránila svoju pleť, no nakoniec sa jej pomaličky pekne tvár začala hojiť.

msvecova8
22. okt 2021

@lubiduch dobrý večer.. Mam podobný problém ako ta baba co sem pridala inzerát
Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem

msvecova8
22. okt 2021

@msvecova8 vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem

kika_flower
28. feb 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

V takomto prípade môže byť problém aj vo vnútri tela, napr. problém s trávením. Skús sa dať vyšetriť po zdravotnej stránke a myslím si, že potom sa problému s akné zbavíš. Už ti bude stačiť len nejaká kvalitná kozmetika, ideálne prírodná.

lusle
23. máj 2022

@lijan318 Dobrý deň. Moja dcéra, bude mať 17, má veľký problém a trápenie s akné. Skúšali sme všetky prípravky, aj od kožnej lekárky. Veľmi by chcela hormonálnu liečbu, ale bojím sa. Vedeli by ste mi poradiť niečo účinné a pritom nie škodlivé pre organizmus?

majja007
23. máj 2022

@lusle boli ste na vyšetrení, či nemá dáku intoleranciu? Ak to je len akné z puberty, tak pomôže lumispa s gelom na aknóznu pleť, môžte kombinovať potom s bahennou maskou tiež z nuskinu raz za týždeň.

adka176
23. máj 2022

@lusle skúste čaje ...mne pomohli čaje na čistenie pečene alebo žihľavovy čaj pravidelne aspoň na jeden krát za deň.....nie však dlhodobo... striedať... ďalej som vynechala úplne skadkosti a mne osobne pomohli Megaenzymy dajú sa objednať v on line lekárni a zvonka som to natierala krém na predpis AKNEROXID.... veľmi mi to pomohlo ... kombinácia týchto vecí čo som popísala...inak nič žiadne krémy.... žiadne pleťové vody, masky, hlavne to nestriedať často a nedráždiť pokožku častým striedaním kadejakých krémov a mastí a olejčekov...a ešte som zabudla že prestala som si utierať tvár do klasického uteráka ...to ma vždy podráždilo.... používala som papierové utierky... obrúsky ale nie vlhčené....

lusle
25. máj 2022

@adka176 ďakujem pekne, žihľavový sme skúsili...vyskúšame teda Megaenzýmy a aj krém Akneroxid.

adka176
25. máj 2022

@lusle ten AKNEROXID je dosť silný...mne na začiatku akoby podráždil pokožku...vyzeralo to dosť zle, také začervenané to bolo, pretože obsahuje peroxid...ale po dvoch troch dňoch sa pokožka upokojila a bolo to len a len lepšie.... takže treba mať trpezlivosť a nezľaknúť sa prípadnej reakcie na pokožke...

eivie
9. nov 2022

mne osobne pomohlo pozmeniť stravu a kvalitná kozmetika to je najdôležitejšie

miskaleonorbi
5. jan 2023

Ahoj , ako si natom s pleťou dnes ? 🙂 ešte používaš adermu ?

graz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucyjaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusle
14. sep 2023

@kristie571 Moja 18 ročná dcéra sa s akné už dlho trápi. Vyskúšala všetko. Napokon sme skúsili aj liečbu s hormonálnou antikoncepciou, vidíme vylepšenie, ale stále sa v určitom čase jej pleť zhorší. Asi vpýlva aj stres a strava. Kožná lekárka jej urobila odber krvi a na základe výsledkov predpísala antibiotiká. Momentálne ich berie týždeň, tak budeme sledovať zmeny.

mila06
14. sep 2023

@kristie571 ahoj necitala som vsetko ale sestra si objednala "Grass Fed Beef Liver" tabletky cez net a nechapala som ako to pomohlo. Mame akne asi dedicne lebo aj ja som mala tazsiu formu a aj ona alw mne to asi vekom ked sa hormony upravili zmizlo....tak som si tie tabletky odfotila aby som vedela raz kupit pre moje dievcata ked nahodou budu po mne