Môžem byť tehotná?

paja293
12. sep 2020

Opäť ja... chcem sa spýtať či by som mohla byt tehotná priateľ si dal pozor aspoň si myslím svoje dni som síce mala ale dosť oneskorene a slabé neviem či to sem patrí a či to je vhodne sa tu o tom rozprávať ak nie pardon zmažte to, ale s5 k téme daval si pozor no mne meškali bolia ma strašne kríže som stále ospalá a o nevoľnosti už ani nerozprávam tiež som mierne stratila chuť do jedla za odpovede vopred ďakujem.

janci05
12. sep 2020

@paja293 moje "muž dával pozor" ma 10 rokov. Do 9 týždňa som nevedela, že som tehotná, len mi meškali. Nebola som ostala, ani nič iné. Nevoľnosti prišli neskôr. Treba spraviť test, najlepšie ráno.

janci05
12. sep 2020

@janci05 ospala*

paja293
autor
12. sep 2020

@janci05 ešte počkám a uvidím akože ja by som sa potešila... keďže som potratila chyba mi to no... nevoľnosť sa dala zvládnuť no dnes som vláčila ťažký nákup a myslela som že skolabujem hrozné mi bolo zle a až do teraz to trvá 🤦🏾‍♀️

janci05
12. sep 2020

@paja293 vyskúšaj. Ja som mala svoje dni pravidelne a keď meškali vyše týždňa, už mi bolo takmer jasné o čo ide. Ráno test a dve koľajnice.

paja293
autor
12. sep 2020

@janci05 tak ja som pravidelne nemala skoro nikdy ale teraz meškali asi mesiac cca

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
13. sep 2020

@paja293 toto sa mi paci👏👍😊. Ja nie som veštica, ale mozes byt a nemusis 😉... pri sexe bez ochrany je vzdy moznost, ak si daval pozor tak by si nemaka byt, ale aj tam je sanca 😊. Tak nech to dopadne podla tvojich predstav ...

jeliz59
13. sep 2020

Či môžeš by tehotná?HM ak niesi neplodna tak môžeš a či si tehotná? To zistí len dr len on má sono....len on robí krvné skúšky....poprípade test....len test vie vyriešiť otázku okolo hcg....tu neprídeš na nič....nikto tu nemá sono nikto ti na diaľku nevezme krv nikto telepaticky necíti hcg v krvi

paja293
autor
13. sep 2020

@sandra151 tak nerobila som z toho paniku... pretože mi často meskavaju niekedy aj 2-týždne absoultne by ma to nenapadlo

paja293
autor
13. sep 2020

@mirkava ja by som bola iba rada ☺️

paja293
autor
13. sep 2020

@jeliz59 diki