Môže to byť tehotenstvo?

Zodpovedané
25. máj 2019

Dobrý deň,

pred mesiacom mi meškala menštruácia 6 dní a na 7. deň som ju dostala, ale len veľmi slabú. Mala som ju len 1 deň a na druhý už len slabé špinenie, ktoré trvalo 2 dni.

Prsia ma odvtedy bolia, nemám chuť na jedlo a bolí ma žalúdok. Test som si nerobila. Teraz som 5 dní pred menzesom a včera večer som mala len málinko špinenie. Bolo take bledé a trocha do ružovkasta. Mala som krče a boleli ma kríže. Dnes mi je už dobre a špinenie nemám. Mám iba priesvitný výtok.

Čo mi to mohlo byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

začiatočné tehotenstvo vieme potvrdiť, alebo vylúčiť krvným tehotenským testom.

Pri nejasnostiach určite odporúčam gynekologické vyšetrenie a ultrazvuk

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič