Mravčenie na palci na nohe

miiichaelaaa
7. feb 2022

Už skôr sa mi stalo, že som mala mravčenie na palci na nohe. Akokeby mi strpol a bol čiastočne necitlivý. Po niekoľko týždňoch mi to zmizlo. Keďže to bolo na nohe nejako som to nepociťovala a neriešila. Dnes sa mi to vrátilo ale do palca na ruke. Je to nepríjemné. Stalo sa vám niekedy niečo podobné? Z čoho by to mohlo byť?

patricka
7. feb 2022

@miiichaelaaa ano mne mravcia prsty všetky na ruke a mam to z chrbtice

miiichaelaaa
autor
7. feb 2022

@patricka a mávate to stále? Teda neustupuje to?

motylik21
7. feb 2022

@miiichaelaaa odporúčam smer neurológia, môže to byť z chrbtice, nejaký zablokovaný nerv, ale aj príznak vážnejšej diagnózy, radšej riešiť čo najskôr

patricka
7. feb 2022

@miiichaelaaa aj to prestane nie je to stále

xxxanna
7. feb 2022

@miiichaelaaa aj mne mravcia palce na nohach, bol to jeden signal ze mam nieco s chrbticou a bola som pri neurologicke cize sa mi aj potvrdilo co som si myslela 😄 takze odporucam ist smerom na neurológiu 😉

miiichaelaaa
autor
7. feb 2022

Vďaka baby, asi budem musieť ísť, keď to neprestáva. Teraz už ani nemravčí, len ho mám akokeby necitlivý. Keď sa ho dotknem cítim ho ale slabo. Je to taký pocit ako po injekcii na umrtvenie zuba, keď mám znecitlivené celé pery.
A dali vám na to niečo na neurológii?

xxxanna
7. feb 2022

@miiichaelaaa no ved tak uvidite co vam povie lekar , ale drzim palce nech nemate daco vaznejsie 🙂 ja som bola preto tyzden hospitaliovana v nemocnici , kazdy den mi tiekla 4 hodiny infúzia ale nepomohlo , podla diagnózy vam urcia liecbu je to pri kazdom individuálne 😄 a na zaver sa chcem opytat, mate aj ine priznaky ako len to mravcenie ?

miiichaelaaa
autor
7. feb 2022

@xxxanna nie nič okrem toho som nespozorovala. Čo konkrétne bolo vám?

xxxanna
7. feb 2022

@miiichaelaaa strašné bolesti krčnej chrbtice odtiaľ mi vrážala bolesť do ramena, krku, lopatky až ma aj bolela hlava , no pomaly už cítim mravcenie aj v prostredniku na ruke a ide mi to po vonkajšej strane ruky a za 3 dni som mala opuchnutý biceps a akokeby ma pálilo niečo dnu v tej ruke 😄