MUDr. Peter Vávra a MUDr. Martin Donoval v Skalici

petraas
1. feb 2012

Ahojte baby, aké máte skúsennosti s gynekológmi MUDr. Martin Donoval a MUDr. Peter Vávra? Som sa dozvedela ze môj super gynekológ MUDr. Peter Budinský už nepracuje v ambulancii v Holíči a vraj nemá žiadnu ambulanciu tak teraz musím hľadať nového gynekológa. Budem rada za každý názor či radu🙂

monika1313
8. mar 2013

@erulka77 Noo on uz je dlhsiu dobu divny,mozno uz niekolko rokov...co uz s nim,musime vydrzat ked nikdo druhy na okoli nieje a ked je tak uz nas nikdo nezoberie napr. Donoval v Holici 😔

erulka77
8. mar 2013

@monika1313 ja hvem ist k Stastnemu do Senice uz som mu aj volala Vavra sa uz vobec o pacientky nezaujima

monika1313
8. mar 2013

@erulka77 No to potesi hlavne ked som tehotna...ale tak snad bude vsetko ok uz posledne tie mesiace....inak Vas poznam z videnia podla fotky teda boli ste u Soni Vachovej Sefcikovej na svadbe ze? 🙂

erulka77
8. mar 2013

Ano bola , snad si nemusime vykat ja som Erika

erulka77
8. mar 2013

@monika1313 uz budes musiet vydrzat a ked porodis mozno najdes dobreho odbornika , mozem ty napisat ako ja budem spokojna

barbora402
9. jún 2013

Ahojte.začala som chodiť do Holica k Donovalovi a neviem aké má ordinačné hodiny. Potrebujem vedieť ako robí v pondelok. Ďakujem🙂

martina2013
5. júl 2013

Peter Vavra je super doktor možem doporučit asi tak.

martina2013
5. júl 2013

dopocula som sa že Vavra ma teraz dovolenku neviete mi povedat alebo poradit o tom a chcela by som ist k nemu teraz na kontrolu 🙂

perlaa
8. júl 2013

Budinský a Donoval sú jednoznačne lekári na úrovni , minulí rok som bola na zákroku kvôli polypu a našťastie si všimli a zobrali mi aj môj slepák - ktorý v podstate nemuseli vôbec riešiť, a ukázalo sa že tam bol nádor. Takže vďaka včasnému odhaleniu rakoviny som nemusela podstúpiť rádio ani chemo terapiu.Som vďačná za to, že som mala na sále pri sebe práve týchto lekárov. 🙂

martinam1986
9. okt 2013

Ahojte baby, prave sa rozhodujem medzi gynekologmi, rozmyslala som o tom Vavrovi, najprv boli pozitivne reakcie a potom skor negativne tak teraz neviem. Donoval teda neberie. Este som sa chcela spytat ako je to s poplatkami. Oni su statni ci sukromni? U mojej predchadzajucej gynekologicky som nikdy neplatila, ale neviem ako je to s poplatkami pocas tehotenstva. Vopred dakujem, za nejake dalsie tipy a uzitocne komentare.

callex
21. okt 2013

@martinam1986 Donoval berie. teraz som tam volala.akurat ma sestricka zaskocila info ze sa plati za sono 14eur. 😖

martinam1986
21. okt 2013

@callex nakoniec som skoncila u Vavru, zatial som bola iba u sestricky. Pocula som, ze sa tam beru poplatky za normalne vysetrenia, ale kamoska je tehotna a zatial nic neplatila. Ja tam idem 28. tak uvidim..... 14 eur je pekna palka, to je 3D? Sona tusim stoja okolo 5 eur. Ked tak potom napisem.

anabelleee
11. nov 2013

Ja chodim Michalovicovej do Gbelov, na jednej strane mi pomohla v tom, ze po 15 rokoch som pochopila, co mi vlastne je. Sono, hormonalny profil a vysledok ... syndrom polycystickych ovarii (PCOS). Fajn pristup, aj v tehotenstve, ale moj problem nevie riesit. Tlaci mi stale nazor, ze antikoncepcia a to pomoze, nepocuva ma, ze som vyskusala pred tehotenstvom x druhov a pribrala som 15kg, depresie, naladovost ... podla najnovsich vyskumov antina neriesi tento problem, len ho potlaca, vraj ma na to vplyv strava (hladina inzulinu v krvi), stres, pohyb a na to ma vobec neupozornila. ja som ju nepocuvla, na vsetky jej lieky som sa vykaslala, vrhla som sa na to prirodnou cestou, ako som sa docitala na americkych strankach a po par mesiacoch som otehotnela. Teraz po porode sa to este zhorsilo (padaju mi vlasy, akne, naladovost...) a ona zase len tu antinu mi ponuka, absolutne mi nerobila test na inzulinovu rezistenciu, odbyla ma vetou, ze vraj som v tehu cukrovku nemala, no ale zeny co maju PCOS tvrdia, ze mali cukor OK, ale aj napriek tomu mali inzulinovu rezistenciu. Navyse ma castokrat boli pohl. styk a to tiez neriesi, vzdy to nejako zakeca.
Nemate niektora skusenosti s odbornikom na PCOS, co by mi urobil poriadne vysetrenia????

sympatacka2
2. dec 2013

ja chodievam tiez k Michalovicovej do Gbelov, uz dlhsiu dobu premyslam nad tym ze prejdem niekam inam, chcela by som k doktorovi Donovalovi, ale neviem ci ma zoberie, naposledy ked som sa pytala tak mali plno a nebrali tak som ostala u nej, velmi sa mi nepaci pristup tej sestricky, akoze ja mam z nej vysoke tlaky,v jednom kuse ma nejake pripomienky ku mne a mne to je velmi neprijemne,,,doktorka je v pohode ale ta sestricka..teraz som v 32tt a uz to nejak do konca toho tehu dotiahnem ale potom po porode idem prec...

mia005
19. dec 2013

@sympatacka2 neviem ci si uz volala dr.donovalovi,ale berie nove pacientky.tiez som presla od dr.michalovicovej k nemu.len kvoli extra prijemnej sestricke,z ktorej mi tlak lietal do vysin len ked som ju mala pozdravit 😀 dolezitejsia a najzaneprazdnenejsia osoba asi neexistuje 😀

sympatacka2
19. dec 2013

@mia005 dakujem za infosku 🙂 no po porode to budem riesit, teraz to uz s nimi tu jednu poslednu poradnu vydrzim, bez sestricky Bozky...bez nej by to asi ta ambulancia ani nemohla fungovat... 😀

mia005
20. dec 2013

@sympatacka2 Tak si riadne uži poslednú poradňu. Ja som šťastná, že už Božku viac neuvidím 😀

sympatacka2
20. dec 2013

@mia005 no to sa veru tesim...😀 uzijem si to dosytosti 😀 a budem dufam ze uz nikdy viacej 😀

anabelleee
24. mar 2014

ja uz som od Michalovicovej odisla, chvalabohu, k Donovalovi, bez problemov ma zobrali ..... zistila som, ze som tehotna a Bozka ma objednala az na nejaky 13. tt, kedze to bolo po Vianociach, vraj maju vela pacientiek, ani sa nespytala, ci nemam nejake problemy a pod. , k Donovalovi ma objednali o tyzden v nejakom 8. tt, tak som stastna, ze do Gbelov nechodim, lebo v Holici je to super, som max. spokojna ..... a mimochodom, Bozka ma nechala cakat na tel. cca 3 min., potrebovala si nieco dopisat 😀 strasne

mia005
25. mar 2014

@anabelleee vidim,ze Bozka je stale rovnaka 😀 teda rovnako prijemna a ochotna 😀 ja som nakoniec skoncila u dr.Vavru a normalne som len nechapala,ze sestricky mozu byt aj usmiate a ochotne 🙂

katka1601
9. apr 2014

Ahojte tehulky viete mi niektora povedat ci byva pri porodoch aj Mudr.Vavra?

mamartinka
20. máj 2014

@katka1601 uz nebyva.

15monca151
23. sep 2014

ahojte kočky, chcem sa vás spýtať, či vám DR. Donoval robil aj 3D ultrazvuk v tehotenstve, museli ste si zavolať že chcete urobiť 3D alebo vám ho robil automaticky?
Ja som bola min.týždeň na poradni a robil mi morfo sono a som čakala že budú aj 3D a budeme mať krásne fotečky, len keď som si pýtala fotku tak mi povedal, že 3D nemôže urobiť, už mi ani vôbec nevysvetlil prečo, alebo či je to za vyšší príplatok alebo ako to vlastne tam je, viete mi poradiť? veľká vďaka za odpovede 🙂

tslobik
22. jan 2015

Ahojte, môže mi niekto poradiť. Berie MUDr. Donoval teraz nové pacientky, a má ordinačné hodiny niekedy aj poobede, resp. navečer? A kde presne sídli? Ďakujem.

mamartinka
22. jan 2015

@tslobik Donoval tusim v Holici ordinuje.

tslobik
22. jan 2015

@mamartinka Ďakujem

24sajmonek
5. mar 2015

@piacere dobrý deň, chcela by som sa opýtať či chodíte k dr. Donovalovi a ako to teda u neho je. čo všetko sa u neho v tehotenstve platí?

24sajmonek
9. mar 2015

zdravím vás 🙂 dievčatá ako to chodí u MUDR. Donovala? ja som sa objednala k nemu prvý krát