MUDr. Výrostko - cievna ambulancia v Žiari nad Hronom

atinkazv
28. jan 2013

Poznáte niekto tohoto doktora? Aký je? Koľko sa čaká na objednanie? Platí sa niečo? Aký tam majú systém? Ďakujem 😉

macusikzv
29. apr 2015

@atinkazv.. Kde si bola nakoniec?

macusikzv
29. apr 2015

@atinkazv.. Kde si bola nakoniec?

nelly0206
8. jún 2015

@katarinazh ahoj prosím ta napisala by si mi meno a kontakt lelára u ktorého si bola na tie žily? Popripade mi na píš na teba kontakt napr.na fb popýtala by som sa na nejaké info ak by ti to nevadilo🙂ďakujeem

katarinazh
1. sep 2015

@nelly0206 ahojprepáč dlho som tu nebola, ešte si sa nerozhodla alebo už máš po zákroku?

kucharik
15. feb 2016

Zdravim mna tato operacia este len čaka uz som bol na jednej tato bude moja druha. Odporucal mi ju moj cievny lekar je to prva laserom umna . Chcem sa spytat akej sume sa pohybuje cena operacie a ci po skonceni zakroku mozem odist alebo si ma nechaju v nemocnici.

nelly0206
3. mar 2016

@katarinazh ahoj este som sa nebola,akosi to odkladam

macusikzv
4. mar 2016

@kucharik bola teraz jedna znama, dala za dve nohy 300€,takze v pohode, i ked si myslim,ze by to mala preplacat poistovna, lebo nemyslim,ze krcova zila je esteticky problem

macusikzv
4. mar 2016

@nelly0206 a vraj robi aj rozsirene zilky najnovsiou metodou, nie laserom....

kucharik
4. mar 2016

Dakujem za info ja mam termin 8 marca a mam to troska vo velkom ak budem po zakroku dam vam vediet dojmi a skusenost ..

macusikzv
5. mar 2016

@kucharik som zvedava... Neviete k nemu aktualne cislo?

cilka1
24. mar 2016

číslo je 0915 959 469 od 10 hod do 15 hod

dekoracia11
12. apr 2016

@cilka1

práve som tam volala a že vyšetrenie iba 1 € ??? veď v NR že 40,- €
a v Handlovej ten dr. Výrostko to má tiež súkromnú ambulanciu či ako to je ?

mdanielle
2. máj 2016

Prosím Vás ako dlho sa čaká na objednanie u MUDr. Výrostka a ordinuje v utorok dlhšie? Lebo na ich stránke som v ordinačných hodinách nenašla nič také. súrne sa potrebujem objednať - zatiaľ mi nikto nedvihol ďakujem 🙂

cruz741
2. máj 2016

Dobrý večer..Skùste t.č 046/51 92 786..To je priamo do ambulancie..V utorok majú dlhý deň,t.j zhruba do 18:00..Na objednanie sa čaká zhruba mesiac..Ak máte potiaže,treba sa ozvať a snáď Vás sestrička niekam vtesná..Musíte mať výmenný lístok od všeobecného lekára..

macusikzv
2. máj 2016

Ja som bola unho v piatok...platila som 1€ 3€ za pancuchy.....do mesiaca som bola objednana.Vysetrenie ide rychlo.

dakakivi
13. feb 2017

Je tu niekto kto bol operovany laserom EL Ves u Dr Vyrostka? Ja som už dva mesiace po operácii oboch nôh a stále to na dotyk boli a na kozí nemám cit vôbec. Úplne strpnute stále.

cruz741
13. feb 2017

@dakakivi ja som bola v aprili 2016,uplne bez problemov,prave pred dvoma tyzdnami som bola na kontrole,je to o.k..Mna praveže nebolelo nič,ani po operácii..Len mi ostal pigmentový fłak,ale ten sasnad vstrebe..A robili ti dve nohy naraz?Zabolaj tam a objednaj sa na vyšetrenie,nech ti spravia sono,či je všetko o.k..

viera77
13. feb 2017

@dakakivi mala som u neho operaciu vnutrozil.laserom prave pred mesiacom, uz po druhy krat, ale teraz mi robil uz obe nohy naraz, predtym som mala krcove zily len na jednej nohe - vtedy, prvy krat, som nemala nohu vobec strpnutu, vsetko ok...ale teraz som mala od kolena po clenok uplne strpnutu, akokeby znecitlivenu na dotyk, velmi neprijemne aj pri natahovani pancuchy....bola som po tyzdni na kontrole a vraj je to v poriadku, upravi sa to casom same...a je to aj pravda, lebo uz mam znecitlivenu len oblast okolo kolena, pomaly to same ustupuje.....a toto mi potvrdila aj jeho sestricka, ktora mala tento zakrok uz tiez po 2-krat....az teraz, po druhej operacii, mala tiez strpnutu jednu nohu, jej sa to upravilo az po pol roku.

dakakivi
14. feb 2017

@viera77 ďakujem za idpoved lebo on mi povedal ze sa ten nerv zregeneruje len sa mi zdalo dva mesiace už dosť dlho a stále je to rovnaké. Mám obidve nohy naraz robené a na ľavej si necíti pätu a na obidvoch vnútornú stranu stehien. A ešte stále tam tie žilky vidno ze sa nevstrebali zatiaľ.

dakakivi
14. feb 2017

@cruz741 áno obidve. Už sa tam snažím dovolať dva týždne na obidve čísla a stále mi to nikto nedvíha. Mám sa tam objednať aj na operáciu žlčníka. Snáď sa už v piatok dovolam a opýtam sa aj na tie žily.

makda
17. jan 2019

Ja tohto lekára neodporúčam. Odflakol mi operáciu a potom ešte aj sklerotizaciu

miriama12121
31. jan 2019

Ahoj poznam toho lekara a urcite odporucam kazdy koho poznam nadaval na oddelenie ale ja mam len dobru skusenost..Sestricke treba povedat svoj nazor....a bude ticho hned zostane ako med