MUDr. Doc M. Korbel

lulu_lu
18. dec 2013

Dievčatá poznáte niekto tohot pána doktora? Vopred ďakujem

alibabaa
20. dec 2013

@lulu_lu doc. Korbel z antolskej?

lulu_lu
autor
20. dec 2013

@alibabaa ano ten

alibabaa
20. dec 2013

@lulu_lu ja mam vybornu skusenost. Mala som rizikovy porod a postaral sa na jednicku. Dokonca sa poistil aj drenazami ci nemam krvacanie do brucha.. ja som totiz krvacala, voda mi odtiekla a nemohla som dychat... vysledky po porode katastrofalne... dr. stanovil podozrenie na plucnu emboliu.. nechcem ta tu strasit, len chcem povedat, ze nic nenechal na nahodu a dal vysetrit vsetko co sa len dalo.. citila som sa ako prezidentova dcera. z ludskej stranky som moc nestihla, vsetko sa tak rychlo zbehlo, ale po porode sa chodil casto informovat a aj sem tam mrknut. a to som ho nemala ani zazmluvneneho, lebo povodny plan bol rodit v ruzinove.. ale bola som v petrzke sanitka ma hodila rovno na antolsku..
ak raz budem znova rodit, tak urcite u neho... je tu aj tema na dr. niznansku, kde ho sem tam spomenuli, .. https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/dr-niznanska-antolska-mate-skusenost/

lulu_lu
autor
20. dec 2013

@alibabaa a na antolskej je nejaka specialna spickova starostlivost:? lebo ta budova, wcka no otras, vyzeralo to tam ako komunizmus. Je zo tam take spickove?

alibabaa
20. dec 2013

@lulu_lu neviem co od toho ocakavas... ani jedna nemocnica nie je waw... wc nesmrdi, sprcha nie je plesniva ani hrdzava, izby v pohode. a starostlivost podla mna velmi dobra.

lulu_lu
autor
20. dec 2013

@alibabaa tak to je super, lebo na poliklinike to bola hroza 🙂

ale ide mi hlavne o personal a jeho pristup k pacientom

alibabaa
21. dec 2013

@lulu_lu ja som bola spokojna. neocakavala som ze budu super, lebo som bola pripravena na ruzinov ze su tam neprijemne sestricky a tu som sa citila celkom fajn. samozrejme ze sem tam niektora vstala lavou zadnou,.. ale to sem tam sa stane aj nam... no nie? odborne som bola spokojna a ked som sa usmievala, (niekedy to nebolo lahke, lebo po cisaraku to je dost tazke) tak ten usmev bol premietnuty do prijemnosti sestier ci lekarov.. hlavne - co je dolezite - ak budes mat pocit, ze potrebujes pomoc, tak ju ziadaj,.. niekedy som mala pocit ze otravujem (lebo som ich volala nespocetne vela krat.. kvoli mojim poporodnym problemom ... ) ale je to ich praca ... a ked to povies milo a s usmevom, nikto ti nepovie ze otravujes 🙂 🙂 a ak budes mat pocit, ze este nevladzes, kludne vyuzi ze mozes dat babo k sestram na noc.. aspon si oddychnes a rano ti ju-ho hned privezu. a cipky od bolesti som tiez vyuzila. preco sa trapit, ked nemusis.. nebud zbytocne hrdinka..

ivanka.7
21. dec 2013

@lulu_lu Tento doktor spolu s doktorkou Federovou mali na starosti moj porod (nezazmluvneni) a napriek tomu, ze neslo vsetko idealne, s ich pristupom, humorom a zaroven profesionalitou som bola uplne spokojna. Elianka nesla von idealne, zasekla sa mi o lonovu kost, takze porod skoncil akutnou sekciou (aj na operacnom stole im robila problemy, dodnes mam v usiach Korbelovu poznamku smerom k Federovej "to chce muzsku ruku" ked jej to moje tvrdohlave dievca asi neslo vybrat 😀). Nemozem povedat, ze by moj porod bol prijemny zazitok, lebo nebol, ale s personalom pri porode aj po porode som bola (az na jednu pani sanitarku uplne posledny den pri prepustani) uplne spokojna. A tiez ako @alibabaa si myslim, ze je to aj dane "aky das, taky dostanes". Bola som mila, usmievala som sa, podakovala som, poprosila a nikto ku mne nebol ani drzy, ani hnusny, ale naopak. Posledny vecer, ked mi vybehla teplota tak som mala okolo seba zrazu 5 sestriciek - polovica sa starala a druha polovica utesovala hormonmi totalne rozbitu cerstvu matku 😀

lara69
21. dec 2013

Ja som bola max spokojna, nemala som zazmluvneneho doktora a manzel neprisiel /tak tvrdo zaspal ze nepocul tel./ rodila som u takej mladej co mala sluzbu a doc. prisiel drzal ma za ruku a tak na 3ti krat uz bol maly vonku. Ani som nevedela kto to bol az po porode som sa dozvedela. Daval pozor, kontroloval vsetko a dokina mu len hpovorila a odpovedala. Potom som zistila ze to je jej konzultant pri pracach. A dr. Niznanska tiez super. Personal na novorodeneckom super . Antolsku len odporucam.

ivanka.7
21. dec 2013

@lara69 tak to by som tipla, ze to bola prave Federova - mlada, pekna a Korbelova byvala studentka, co ja viem 🙂

rusalinka
21. dec 2013

Mal službu, keď som rodila. Nezazmluvnený a bol fakt super. Milý, vtipný, starostlivý. Na stole, keď operoval (tiež sekcia) so mnou vtipkoval... môžem len odporučiť 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulu_lu
autor
21. dec 2013

@alibabaa a babo ti asi pos ekcii hned nedali ako ho vytialhi vsak? a pupocnik nechali dotepat ci akosa to riesi?

alibabaa
22. dec 2013

@lulu_lu joj, moja. ja som nemohla dychat, tak som sa sustredila na dychanie. potom ked povedala sestricka malej nazdravie, namiesto toho aby som ju pocula plakat, som sa upokojila, ze ked kycha, aj to je dobre znamenie, a potom mi ju priniesli na sekundu ukazat aby som ju aspon pozdravila 🙂 zabudli sa lekari opytat aj na miery mojej princezny, lebo sa sustredili na svoju pracu. vsetko bolo take chaoticke a rychle, (pre mna) doktor sa mi potom priznal, ze mal nahnane, ze mu na tom stole odidem.. lebo som mala emboliu plodovej vody. a ked sa zena otvori, tak ta zrazenina moze poputovat do celeho tela. ... takze sa zaoberal ako som uz spominala zasivanim a robenim vyvodov s drenazami. ked ma doviezli na izbu baby, aby odlahcili situaciu, ma privitali, ze takyto vianocny stromcek este nevideli 😉 a potom uz co chodili lekari, a sestry ze ukazte, mrkneme sa na vase gucci a vuitton kabelky 🙂 ... a ked som dychala kyslik, tak mi hovorili ze sa mam.. takyto wellnes a zadarmo 😀
ten pupocnik neviem ako sa to riesi, toto som si povedala ze nastudujem pred porodom ... no uz som nestihla, lebo som porodila o dva tyzdne skor ...

lulu_lu
autor
22. dec 2013

@alibabaa uf a tebe sekciu robili? a to peo si mala problem s vodou aj vies pricinu no este ze si ok )

alibabaa
22. dec 2013

@lulu_lu neviem pricinu. tu ti nikto nepovie. hej sekciu. tak veru, ze som ok, vdacim z casti aj dr korbelovi. postaral sa o moje zdravie komplet. vsetky mozne vysetrenia hned nakazal.. celych 8 dni som absolvovala denne aj 3 vysetrenia. tie par hodin po sekcii boli pre mna uplne najtazsie. lebo som citila kazdy jeden milimetrovy rozdiel na dlazke ked ma vozili po nemocnici na ultrazvuky... ale je to za mnou ... som zdrava a mam doma krasnu babulku. na bolesti rychlo zabudnes.. teda ja som zabudla.. kazdy kto sa ma po mojom zazitku z porodu pyta ci este niekedy budem vobec chciet deti. tak bez vahania ze aj hned... 🙂 ale to po sekcii nie je dobre. tak cakam 2 roky a sup sup na druhe a samozrejme za asistencie dr. korbela 🙂

lulu_lu
autor
22. dec 2013

@alibabaa aj si nieco platila ked sa mozem opytat?

kristinach
7. dec 2014

vedeli by ste mi dat cislo na dr. Korbela .. prosim .. dakujem vopred

castor
13. feb 2015

Docent Korbeľ je podľa mojich skúseností úžasný doktor a veľmi milý pán. Rodila som v októbri, v ten deň mal službu a narodilo sa 20 detí. Mne prišiel do boxu povedať, že budeme určite č.11 😀 Nemala som ho zazmluvneného, ale staral sa o mňa bezchybne. Kvôli vysokému tlaku rozhodol o vyvolaní pôrodu pustením vody. Ešte asi 1 min pre samotným pôrodom sme spolu žartovali, vôbec ma nenastrihol a tým pádom som sedela na zadku hneď ráno na druhý deň. Keď som potom krvácala, tak okamžite doletel na izbu, rozhodol a aj vykonal kyret. Chodil ma pozerať ešte ďalšie dva dni na izbu, pohladil po tvári... asi najsympatickejší doktor a profesionál. Ak by som čakala tretie dieťa a rozhodla sa niekoho zazmluvniť, tak určite jeho. Pri prvom pôrode som mala mladú doktorku Filkászovú a tá bola tiež super, takže vlastne porovnávam len veľmi dobré a vynikajúce skúsenosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre