Multivitamín proti únave

15. dec 2022

Ahojte mamičky, prosím Vás viete mi odporučiť nejaký multivitamínový doplnok proti únave ktorý máte odskúšaný a je fakt účinný? V poslednej dobe sa cítim ako zvalcovaná traktorom a potrebujem sa nejak nabiť energiou. Ďakujem vám

zuzkaa1991
15. dec 2022

Napiate mi kludne správu ja som tento rok presla premenou a ta energia sa mi zvysila mnohonásobne hlavne pri dieťati

autor
15. dec 2022

@zuzkaa1991 no a nemôžeš sem napísať o aký doplnok sa jedna?

zuzkaa1991
15. dec 2022

Je to.program a nemam záujem spamovat

janetinka27
15. dec 2022

ahoj, ten dovod unavy moze byt rozny. a tak mozno niekomu chybalo zelezo a ked si ho doplnil, tak mu to pomohlo. ale tebe moze chybat nieco uplne ine. bola si na preventivke? zistia, co ti chyba a to si kupis. lebo takto mozes zbytocne vyhodit peniaze.

autor
15. dec 2022

@zuzkaa1991 o program nemám záujem ja mám záujem o doplnok

autor
15. dec 2022

@janetinka27 štítna, železo a ostatné výsledky spred 2 týždňov v naj poriadku. Mňa bolia svaly a kostí a spala by som len

stanulienkat
15. dec 2022

Myslis, ze existuje zazracny vitamin a ty nebudes unavena? Asi je toho na teba vela-aj telo a mysel ma svoje limity. Zrejme potrebujes oddych. Zapojit do domacich prac deti a manzela. Zdrava strava, pohyb...

autor
15. dec 2022

Raz som mala doplnok ten mi pomohol len si už žiaľ nepamätám ktoré som užívala a ten ma trochu nakopol. Možno už je niečo lepšie.

aurelia2000
15. dec 2022

Jamiesson multi complete women a aj Q10. Pocas chemo aj po nej. Ale musíš oddychovať
...žiadny multivitamin ťa nenaspiduje.

autor
15. dec 2022

@aurelia2000 ten som užívala alurat som nasla ten doplnok ktorý som užívala. Zajtra idem kúpiť

kaitlin3
16. dec 2022

A poradis nám ktorý to bol?