Nekonečná únava

motylicek07
21. okt 2022

Ahojte, poslednu dobu citim velku unavu pada mi hlava na stôl v práci. Čo s tým? Stretli ste sa s takou únavou? Niečo na to nech fungujem na plno. Ďakujem

kika52621
21. okt 2022

@motylicek07 skúšala si doplniť železo.... To je prvé čo ma napadlo

motylicek07
autor
21. okt 2022

@kika52621 neskusala som beriem len komplex s echinaceou, vitamínom C a zinkom

isis234
21. okt 2022

magne B6

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kliatana
21. okt 2022

@motylicek07 tiez som to tak mavala, zacala som cvicit, to ma neskutocne zakazdym nabudi. do toho mi odporucil lekar brat Revitanerv, co je vlastne taky vyzivovy doplnok a citim zlepsenie, budim sa este pred budikom a vyspata, celu noc prespim. bol to horor predtym.

isis234
21. okt 2022

@kliatana čítam na nete.. Revitanerv i na bolesť ramien, klbov... máš dobrého lekára, ked odporučil...

motylicek07
autor
21. okt 2022

@dreamss ten som mala v júli a možno aj to je príčina

@kliatana cvicim každý večer a ten Revitanerv skúsim dakujem

macikovaiveta
21. okt 2022

@motylicek07 Možno Vam chyba železo, ja som to tak mala po pár týždňoch užívania ok

kliatana
24. okt 2022

@isis234 ja si tiez myslim, je to na rozne neduhy. nepomaha len na tu unavu, ale celkovo je pri jeho uzivani vraj menej potrebne brat lieky od bolesti. cize aj na toto ma vplyv, co je super. moc som tomu teda najprv neverila, ale je to tak, aj na sebe to pocitujem.

telusikk
26. okt 2022

@kliatana asi nič také podobné na našom trhu nie je, takže za mňa dosť fajn "vynález". dlhodobá únava je proste zabijak, človek nemá energiu ani chuť absolútne na nič, no a povedz, že koho by bavilo byť s takým človekom? mňa teda nie.

isis234
26. okt 2022

@kliatana presne, tak by mali pomáhať lekári a predpísať aj na prírodnej báze, lebo lieky od bolesti - je to len chémia, ktorá ničí pečeň- oči a časom nezaberajú

mladenca
27. okt 2022

@isis234 Ono si telo na tie lieky tak akoby zvykne a potom fakt uz nepomahaju, aj ked by si clovek myslel, ze su na to urcene, ale nezaberu. Vidim to aj v mojom okoli, ako sa ludia napchavaju tabletkami dokonca len tak preventivne. Moj otec napriklad si daval nieco s penicilinom, ked nastala taka rychla zmena pocasia. Mne to nepride normalne a uz vobec nie zdrave.

isis234
27. okt 2022

@mladenca presne tak,, aj mne lekári predpisujú lieky od bolesti. Vravela som im, že po polroku nezaberajú, napriek tomu ich predpísali.... ale jedna lekdárka ma poslala do nemicnoce na celkové vyšetrenie. Ja si objednávam tinktúry z bylín na konkrétnu chorobu, začalo to zaberať.