Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mykóza nechtov

fifafi
26. máj 2013

chodím skoro rok na kožné, potieram nechty lakom, ale stále to tam mám. Máte niečo osvedčené?

ellasofia
1. apr 2015

Ahojte.
Onychomykóza ( podnechtová pleseň ) . Liečba si vyžaduje trpezlivosť ( min 10 - 24 mesiacov ) .Na onychomykózu skvelé prípravky s obsahom liečivej zložky clotrimazolum MYKORED kolekcia u mňa v salóne.
www.pedikurasupova.sk
Denisa Šupová

nastasias
3. apr 2015

@angelinka13 mam pocit, ze toto smrdi reklamou :(

ellasofia
4. jún 2015

ahoj,
veľmi účinný prípravok Mykored forte aj vo forme masti a aj vo forme spreju.
www.pedikurasupova.sk

julia283
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondulka
10. jún 2015

@navstevnik1 dobrý chcem sa spýtať či vám ten laser pomohol ?

navstevnik1
11. jún 2015

Dobry den. Liecbu laserom treba opakovat niekolkokrat, aby pomohol. Odhliadnuc od znacnej financnej narocnosti, ta bolest je tak neznesitelna (a to nie som ziadna citlivka), ze by som tam urcite druhykrat nevkrocila. Takze nie, nepomohol.

mondulka
11. jún 2015

@navstevnik1 hladala som to na nete a našla som ho že jedno sedenie 99eur a to je dosť zato ma zaujímalo ako ste dopadla,

nastasias
11. jún 2015

@navstevnik1 teraz je nejaky kryolaser, vraj sa to podchladi a vobec to neboli. Nasla som pred nedavnom aspon dva odkazy, teraz to ale neviem najst ... zvlastne

navstevnik1
12. jún 2015

Platila som 89 za sedenie. Cele je to o tom, ze laser pali do nehtovych lozok (a ucinne je to pri dosiahnuti hranice znesitelnosti), co mi nasledne chirurg povedal, ze je to uplne najbolestivejsia zalezitost. Mozno ten kryolaser, ale myslim si, ze to neboli tak velmi pri zakroku, ale aj tak musi byt zachovany princip, ze sa to "pali", takze myslim, ze sa bolest dostavi nasledne.

mariapodhradska
21. jún 2015

ahoj, tiez som pouzivala nejaky olejcek na mykozu ako tu radia http://www.eotazky.sk/co-prezradia-vase-nechty . Trvalo to ale dlhsie kym mi to preslo. Skusim niekde najst krabicku a doplnim odpoved.

sad_soul
27. jún 2015

@mondulka @navstevnik1 tiez ma postihlo, ze to mam na jednom palci. Skusila som tiez laser, cena asi taka ako pise navstevnik1, ano boli to, ale mne to pomohlo, uz po 5 tyzdnoch po prvom sedeni vidim, ze odtrhnutie od lozka sa kusocek, cca 1mm zmensilo, nechty mi rastu pomaly. Takze sa chystam sa druhe sedenie a vydrzim to aj keby co. Hned po osetrenini samozrejme nic nevidiet, takze sa vam ozvem zasa po piatich tyzdnoch a dam vediet ako to pokracuje.Skusim to aj nafotit. skoda ze ma to nemapadlo hned po pevon osetreni. Zatial ahojte

ellasofia
15. sep 2015

ahoj,
Mykored forte krém aj sprej veľmi dobrý na mykózu v kombinácii s medicinálnou pedikúrou. Treba navštíviť pedikúru, aby sa vám na to pedikérka pozrela a odporučila možné aj kožné.

ellasofia
7. okt 2015

Ahoj,
fajn je návšteva pedikúry, kde pedikérka odstráni napadnutú časť nechtu, výborný je prípravok Mykored a určite treba ďalej používať prípravky od kožnej, dezinfekcia obuvi.

ellasofia
9. dec 2015

ahojte,
pedikúra v spolupráci s kožnou lekárkou, prípravok od nej + Mykored.

www.pedikurasupova.sk

ellasofia
21. dec 2015

Ahojte,

treba navštíviť pedikérku, ktorá necht ošetrí, zbrúsi napadnutú časť a odporučí ako ďalej postupovať.
Výborné prípravky Mykored forte. Možno treba zmeniť aj kožnú lekárku (opakovať stery).

www. pedikurasupova.sk

zivika
27. mar 2016

@sad_soul ahoj, chcem sa opytat, ako si na tom teraz s odstupom casu...pomohol ti ten laser a nechet je ok?dakujem 🙂

sad_soul
23. apr 2016

@zivika Ahoj ano, uz ho mam zdravy.

ellasofia
25. apr 2016

ahojte,
treba vziať stery u kožnej lekárky, nasadiť vhodnú liečbu.Kvalitný prípravok Mykored ako doplnok k liečbe.

www.pedikurasupova.sk

sad_soul
26. apr 2016

@ellasofia to je pekne aj stranka je super, neviem ci je tvoja alebo jej fandis, ale 50% tychto infekcii by nebolo, keby pedikurske salony dodrziavali striktnu hygienu a vsetky nastroje boli poriadne sterilizovane, pripadne jednorazove, napriklad taky exkavator by sa nemal iba tak povalovat po stole a mal by byt vysterilizovany odbaleny pred zakaznickou, sprey na dezinfekciu na spory nestaci, dnes mam taku pedikerku, najprv sa cudovala, ale ked som jej vysvetlila preco, tak nastroje odbaluje predo mnou
....nastastie vdaka laseru mam necht nateraz vylieceny, trvalo to takmer rok pretoze to pomalicky vyrasta. Pri najmensom podozreni pojdem na laser. Boli to , je to financne narocne, ale vysledky boli vydiet pri odrastani do sest tyzdnov, mne necht narastie pomaly cca milimeter za mesiac, takze kym vsetko odrastlo trvalo skoro rok

zivika
6. jún 2016

@sad_soul dakujem za odpoved 🙂 ja teraz skusam klasicku licbu so speci lakom na nechty, uvidim, ci zaberie...zatial to moc ruzovo nevyzera...takze pravdepodobne skusim laser, kedze pchat tabletkami sa urcite nechcem...

srnkasynka
11. nov 2016

@mami.sk ahojky, chcela som sa opýtať, ci si používala počas dojcenia ten polinail, mne ho dnes predpísala s tym, ze mozem pocas dojcenia ale v pribalovom sa pise, len ak je nevyhnutne, vidim, ze je to stara komunikacia, ale hadam odpises 🙂

landsmanka
11. nov 2016

@srnkasynka ahoj srnka myslíš, že keby ti to malo nejako uškodiť, tak by ti ho predpísala? 🙂 myslím si že nie 🙂

mamazem
11. nov 2016

Dobrý deň,
mykózu je potrebné liečiť aj zvnútra, nielen zvonku. Z prírodných produktov odporúčam Drags Imun (dračia krv - živica), potierať miesta s mykózou a užívať vnútorne 3x7 kvapiek. Obmedziť cukor a bielu múku.
https://www.modrykonik.sk/market/domace-zdrave-...

chrenkovae
6. jún 2017

Idem si po radu dievcence.Toto sa mi zacalo robit na nechtoch je to mikoza?Ak ano ako to liecit?

tomajka
19. jan 2018

@chrenkovae nechatrak mi nedavno povedala ze ak je to zltkave tak ano, ja to mam zboku pri lozku, tiez s tym musim zacat teraz bojovat ako tak citam trva to dlho. teraz mam candibene a aj ten lak som si kupila no neviem ci a kedy to zaberie, ake to mas teraz co tii zabralo?

kajka2208
12. okt 2018

@nastasias Jj😅

kerhia
14. dec 2018

Dobry den, chcem trochu prispiet do debaty... ide o to, ze ako bolo spomenute, mykoza sa vacsinou prejavi na nechtoch, pretoze je uz vnutri v tele. Na vnutorne pouzitie existuje Fungilen, alebo aj vyssie spomenuty Drags Imun - dracia krv (tiez skvela vec na mnozstvo problemov a je to v podstate len zivica zo stromu, ktora ma ucinky ako prirodne antibiotika) je to cisto prirodny produkt, no je dolezite dodrziavat aj urcite zasady a pocas liecby zmenit stravovacie navyky. Ide o to, ze plesen v tele zivime napr. cukrom, preto pri roznych druhoch vnutornej liecby mykozy sa dostavi efekt, ze mate neuveritelnu chut na sladke. Je to preto, ze plesne uz zivoria a kedze su sucastou vasho tela, davaju vam znamenie, ze mate doplnit cukor. Vtedy je dolezite im ho nedozicit, inak sa ten kruh uzavrie. Mna tu celkom strasia vsetky tie cisla, ze 24 mesiacov a neviem kolko.... podla mna sa to da urcite skor, no potiahla by som liecbu do toho roku, aby sa to uz nevracalo, ale len co sa tyka produktov, ktore aplikujete na necht, teda zvonku. Najvacsi problem je dodrziavat tie zasady. Plesni sa v tele dari ak udrzujete kysle prostredie, takze ak vam chuti sladke, mucne jedla, alebo napr. kava, tak ta liecba bude zdlahava. S kavou je napr. taky problem, ze ked sa pomelie a je dlho niekde odlozena takato namleta, rychlo sa v nej tvoria plesne, ktore nie su viditelne. Preto baristi maju stroje, ktore kavu namelu cerstvo, tesne pred tym ako kavu pripravia. Automatova kava je preto cele zle... odporucam jedine automaty, ktore su casto pouzivane a casto tam menia napln. No a na zaver chcem spomenut ocot... ano je to skvela vec, odporucam pouzivat aj do prania ako dezinfekciu, proste trosku naliat na pradlo. Este som citala, ze plesen nezvlada rychlu zmenu ph, takze su aj take odporucania, ze sa maju robit kupele noh, resp. ruk, kedy nechty namozite najprv do octovej vody (10-15 minut) a potom vysusite nohy a zasa namocite do vody, kde date sodu bikarbonu (10-15 minut). To mozte robit kludne aj kazdy den. No a zabudla som spomenut, ze tie spory plesni sa vlastne uvolnuju ked ten nechet narusite, napr. pilnikom, alebo ked si strihate nechty. Vtedy vlastne moze dojst aj k rozsireniu na ine nechty. Takze davat velky pozor a dezinfikovat obuv, manikuru a vzdy ked osetrujete napadnute nechty, tak nasledne hned dezinfikovat, bud obruskami, ktore su v sadach na nechty, alebo tym octom, alebo nejakymi obruskami proti pliesnam, verim, ze sanytol uz nieco taka vyraba. Takztiez plochu kde si pilnikujete nechty niecim dezinfikovat. Pouzivat iba vlastny uterak a podobne. Takztiez byva problem, ak sa vam v obuvi prilis potia nohy, tak odporucaju nosit nieco vzdusnejsie. To je asi vsetko. Verim, ze pri kombinacii tychto veci to bude trvat menej ako rok... a uz vobec nie tri roky. Dufam, ze to niekomu aspon trochu pomoze.

kerhia
14. dec 2018

a ospravedlnujem sa za chyby, ktore vznikli pri rychlom pisani 🙂

kerhia
14. dec 2018

Este jedno take male odporucanie, ak by ste sa rozhodli tie plesne poriesit zvnutra.. Vraj pomaha konzumovat acidofilne mlieko a kupit si nejake probiotika.