Nádcha v 8. týždni

cibka89
7. apr 2018

Ahojte kočky obraciam sa na vás lebo som už zúfalá som v 8tt a strašne ma bolia priedušky od kašlú sa idem za dusiť k tomu už tretí deň vysoké horúčky upchaty nos a bolesť hlavy po dohode s doktorom 2xdenne paralen a nos výplach ozvať slanou vodou a gloktat ale mne nič s toho nepomáha poraďte niečo na ten upchaty nos lebo čím viac dýcham ústami tým viac kašlem a už ma boli s toho celé bruško bojím sa o babetko ci mu to nemôže dáko ublížiť...

lavender21
7. apr 2018

@cibka89 ahoj, skús Stopkašel sirup, ten sa môže aj v tehotenstve, mne vždy zabral. A na bolesť hrdla Septilen sa môže. Do nosa ozaj len morská voda... Horúčka je škodlivejšie ako Paralen, tak ak by si mala nad 38°C tak si daj Paralen. Skoré uzdravenie prajem. Drobček bude v poriadku, neboj 😉

bielavila
7. apr 2018

Daj si normalne olynt do nosa ked nevies dychat a daj su urobit crp, ja som tiez v 9 tt a som bola taka chora ako ty minuly tyzden, nic mi leksrka nedala az krd som doska ku gynde s krvacanim vcera mi urobila crp, mala sim ho velmi vysoke, daka mi antibiotika, mozem olynt do nosa, zasa nekiecena choroba v tehu je horsis ako lieky, ja som prave z choroby zrejme zacala krvacat

cibka89
autor
7. apr 2018

@lavender21
@bielavila ďakujem kocky za rady no olynth mam detský tak ten si dávam len na noc už keď je najhoršie aby som ako tak spala od kašľa mam stodal ze vraj je vhodný nakoľko sa dava detickam od narodenia ale aj tomu sa snažím vyhýbať a skôr to riešim zabalmi čajom medom ale no asi len babskymi receptami sa mi neulavi

bielavila
7. apr 2018

@cibka89 tak ked mas bakteriu tak babske recepty ju nevyliecia, chod radsej na to crp, aby si nedopadla ako ja

cibka89
autor
7. apr 2018

@bielavila no ja som bola u svojho obvodného v piatok a okrem toho ze ma po počúval mi nič neurobil že mám piť cibuľová čaj a tak ako mi kázal gynekológ 2xdenne paralen

bielavila
7. apr 2018

@cibka89 ani mne obvodna nic nedala, az ked som dosla ku gynde bola z mojho stavu zhrizena, ze vraj mote byt ze krvacam z neustaleho kaslania ved to vkuse nsoinam brucho pri tom... neni to sranda

jany149
7. apr 2018

@cibka89 ja som mala to isté, ale v neskoršom štádiu tehotenstva -20tt , tiež som bola na Paralen e a na kašeľ pomohol homeopaticky Stodal...Stodal sa môže nemusíš sa báť, mne vtedy obvodný povedal, že keby mi nič nedal, tak skôr sa uškodí ako pomôže...a neboj baby bude ok skore uzdravenie drž sa

druzicka17
8. apr 2018

@cibka89 daj si normalne kvapky do nosa.ja som pri prvom tiez nechcela kvapky po tyzdni upchate nosa slm dostala zapal stredneho ucha na obe usi, ta bolest bola neznestitelna cele vianoce a silvester uplne odrovnana, dostala som atb, bola slm v 8 tyzdni. Pri druhom tehotenstve som samozrejme tiez ochorela a uz som si povedala ze toto ozaj nie, nacitala som si rozne zahranicne studie a zistila som ze su rozne ucinne latky a ta co je v nasivine by nemala skodit a tak som si kupila detsky a v pohode.