Nadmerné potenie pod pazuchami

misa286
4. apr 2012

AHOJTE,MOHOL BY MI PROSIM VAS NIEKTO PORADIT?MAM 29 ROKOV,ZIADNA STITNA ZLAZA A ANI INE CHOROBY.NADMERNE SA POTIM PODPAZUCHAMI ,STRASNE SA ZA TO HANBIM,NEVIETE MI PORADIT NEJAKY PRIPRAVOK PROTI POTENIU.

slaavka
14. okt 2013

poznate niekto produkt: monoderma idrosi XL? vraj tiez funguje,ja driclor neznesiem,jednak strasne svrbi a mne osobne aj hrozne smrdi po alkohole..

paty442
25. okt 2013

@majulkap , suhlas s tebou. zacala som to pouzivat pred 2 dnami a nemozem si to vynachvalit. presne som mala to co ty, este som ani z domu nevysla a uz som bola cela spotena. super mozem odporucat.

eeffka
25. okt 2013

@slaavka a panske antiperspiranty si neskusila? ja v lete beriem muzov tie babske su dobre tak na zimu

danielle37
25. okt 2013

@slaavka a kde sa da kupit, ja sa idem zblaznit s dricloru

slaavka
25. okt 2013

@danielle37 da sa kupit len cez internet..

majulkap
26. okt 2013

@paty442 to som rada, ja to teraz používam strašne malo, lebo sa už nepotim, 🙂 niekedy aj po polroku zistím že si ho musím aspoň raz dat 🙂

luslus
7. jan 2014

hello, aj ja patrim medzi tie co sa neskutocne potia. a najhorsie je to, ze ten pot pachne a teda ja sa citim aj hned ako vyjdem z vane. skusala som driclore, excipial, vichy a nic nepomaha. na stitnu sa liecim (znizena cinnost, potenie byva pri zvysenej cinnosti), hormony by mali byt ok (testy mi robili na endokrinologii), cukrovku nemam, vlastne krvne vysledky som mala vzdy ok. neviem co by mi pomohlo. dakujem za rady

timuskin
8. jan 2014

ahojte, ja mám tiež problémy s nadmerným potením. na internete som sa dopracovala k prípravku PERSPI-GUARD antiperspirant a sú naň veľmi dobré recenzie. vraj nie je tak agresívny ako Driclor. je však dosť drahý, rozmýšľam nad ním....

timuskin
9. jan 2014

@imita ahoj, aj ja pozerám že na Perspi-Guard sú dobré hodnotenia. chcela som sa spýtať či ste ho aj vyskúšali??? ďakujem

imita
9. jan 2014

@timuskin áno, Perspi mám odskúšaný a funguje 🙂, nepoužívam ho denne, ale len príležitostne a fakt vydrží účinok min. 5 dní a myslím, že bolo už aj 7 dní 🙂

buncos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zelezniky
16. mar 2014

Cawte ja mam 11 rokov a mam strasne potenia pod pazuchow. ja vam poviem preco lebo vela sportujem ale neviem sa toho zbawit pomoste mi 😀

miskanatoska
17. jún 2014

Skús toto http://www.electroantiperspirant.sk/ , ja to používám už štyri roky a od tej doby v podstate neviem, čo to potenie pod pazuchami vlastne je 😉

jabuducanevesta
17. jún 2014

ahoj, skus si kupit z Dr. Nona ten antiperspirant, je dobry, sice drahsi, vydrzi ti polroka

angelinka13
20. jún 2014

Salviove tinktura zabera na potenie, alebo mne sa osvedcil aj tento puder zo salvie: http://www.nutrimas.sk/Deodoracny-puder-salvia-...

blue99
21. jún 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.

všetko čo obsahuje aluminiové soli/soli hliníka/ je pre tvoju lymfu veľmi škodlivé prečítaj si tento blog

http://www.ituconsulting.blogspot.sk/2014/05/deodorant-antiperspirant-pozname-rozdiel.html

graziela
23. jún 2014

Inak aj chlorella pomaha eliminovat zapach ako aj z potu, tak aj z jedla a cigariet... Obsahuje chlorofyl, ktory pohlcuje pachy....doteraz som o tom netusila, no citala som dobry clanok o tom, skumali to aj vedci.

veruth
23. jún 2014

Ahoj kocky, tak neviem ako vy, ale mne osobne teda botox nevydržal ani dva mesiace a chodiť na to tak často teda fakt nebudem. Používam už niekoľko mesiacov electro antiperspirant a funguje skvele.

slivika
14. dec 2014

Ahojte kocky,mne tiez pomahal spomonany Driclor,ale neuveritelne ma z neho svrby v podpazusi.Nemozem sa doškriabat.

lillika
14. dec 2014

slivika Skus si podpazusie poprasit sodou bikarbonou.Pomaha proti poteniu a nieje skodliva 🙂

lillika
14. dec 2014

@slivika 🙂

veronika31082012
14. dec 2014

Ahojte, chcem sa opytat, ktory pomaha aj pri poteni na chrbte a v oblasti drieku??? Ja mam problemy so stitnou zlazou no som iba na zaciatku liecby a ked sa viac namaham, tak to je hrozia!!! Ozaj je to hrozne nosit iba cierne a biele tricka! Uz sa ma par krat pytali, ci smutim☹

lillika
14. dec 2014

@veronika31082012 Ahoj.aj ja mam "vadnu" stitnu zlazu a fakt najviac mi pomaha ta soda

lillika
14. dec 2014

da sa pouzit hoc kde.aj na chrbat,aj nohy,driek...

slivika
14. dec 2014

Dakujem,za supet napad urcite ho vyskusam. 😎 soda sa vzdy najde doma. 😉 .

nutrimas
18. dec 2014

@veronika31082012 Pri nadmernom poteni je vhodne pit aj salviovy caj, salvia samotna potlaca cinnost potnych zliaz. Ucinne su aj prirodne deodoranty s obsahom salvie, navyse bez chemie, hlinika:
https://www.modrykonik.sk/shops/kozmetika-dospe...

jankatinkakristinka
19. dec 2014

spotia sa mi podpazušie a ešte aj svrbía .

mikibe
26. dec 2014

vidíte je to stav prekyslenia , pretože soda alkalizuje teda obracia prekyslenie do stavu zásadotvornosti,všetko čo je zasadité pomáha: citrón,soda a aloe je najzasaditejšia potravina porieši všetky problémy pretože telo sa samo opraví lebo ho začneme alkalizovať

http://www.zdravie-aloe.sk/blog/zdravie-zdrave-...

jojake
26. dec 2014

Jediny trvaly prostriedok na zabranenie potenia je sympatektomia. Operacia (robia ju napr. vo Vysnych Hagoch v Tatrach), pretoze ti laicky povedane preseknu nervy zodpovedne za potenie nejakych casti tela. Podla toho, co sa najviac poti, ten nerv preseknu. Je to trvale zabranenie poteniu urcitej casti tela (podpazusie, ruky, chrbat...), ale samozrejme ako kazda operacia ma svoje rizika (celkova anesteza, moze sa objavit potenie nejakej inej casti tela). Preplaca to poistovna. Mna jeden den prijali na oddelenie, druhy den rano bol zakrok, na treti ci stvrty som sla sama domov autom 100 km - v pohode soferovanie. Bolestive to bolo hlavne na druhy den po zakroku - ale porod je horsi 🙂 ja som to absolvovala pred 7 rokmi a isla by som zas

tinusicka
25. feb 2015

Driclor som pouzivala aj ja a fakt pomaha ale je tam velaaa velaaa skodlivych latok. A pri pouzivani musis dodrzat nejake "pravidla". Pouziva sa iba na SUCHU pokozku,po sprchovani pockat min. 20 min (vlastna skusenost) Teraz aj ja hladam daco prirodne. Teraz pouzivam Rexonu no ale aj tam su vseliake hovadinky. A teraz som zacali pit salviu cajicek.