Nadmerné potenie

zenita
30. okt 2022

Ahojte žienky, vie mi niektorá z vás poradiť niečo vyskúšané z lekárni náhradu za estrogeny?? Mam obe vaječníky preč asi 5 rokov a 5 r. sa topim v pote na hlave a ksichte. Ci je júl, január.. Je to jedno. Aj pri najmenšej činnosti to zo mňa kapka ako z vodovod. kohútika. Som trpezlivý človek, ale už mám fakt toho cez hlavu. V lekárni u nás robia mladé 20r....no povie, tak si vyberte... Poradí niekto niečo odskúšané?? A ešte k tomu zníženú funkciu štítnej žľazy.. Stále unavená a mokrá hlava.. Ďakujem za rady

januska12323
30. okt 2022

A u lekára si s tým bola?

viestta
30. okt 2022

@zenita treba to riešiť s gynekogom alebo endorinogom. Vybalancovat hormony

zenita
autor
30. okt 2022

Jasne, gynekológ mi navrhol liečbu tbl. ktoré spôsobujú CA prsníkov.. Moja mamka a sestra zomreli na túto dg. Tak som odmietla.. Endokrinológia sa len smeje a vraví, že to patrí k tomu..

stellarstar
30. okt 2022

@zenita ja užívam menoa dr max značku

januska12323
30. okt 2022

@zenita tak jedny si odmietla mal ti dať iné alebo poradiť čo by pomohlo, hormóny by som si neordinovala sama z lekárne

naty_10
1. nov 2022

@zenita ja to mám tiež tak,cely život-cely rok-celé dni 🤷‍♀️ Je jedno čo robím,najhoršie je to ráno🙏 Mám síce uzkostnu poruchu a beriem antidepresíva ale aj keď som ich neužívala tak som sa potila strašne👎 V puberte som sa liečila na zlu funkciu štítnej žľazy ale ani po vysadení liekov sa to nezmenilo 🤷‍♀️ Neviem,či môže byt niečo takéto dedičné,ale môj otec to ma tiež,a jeho mama (teda moja starká) tiež,tu inak ako s vreckovkami chodiť nevidím,vždy ma niekde nejaku aby sa utrela ak jej vyjde pot na čelo.. takze rada by som poradila,ale sama s tým bojujem a neviem čo na to 🤷‍♀️

stellarstar
1. nov 2022

@naty_10 ochorenia sz môžu výrazne dedičné a vyššie píšem co užívam mne pomáha