Náhla únava

9. aug 2022

Dobrý co môže spôsobovať nahlu únavu ktoré trvá maximálne 2-3 hodinky akokeby malatnost a pociťujem uzkost

isis234
10. aug 2022

Návšteva lekára. Vyšetrenia. To môže byť rôzne u každého

karolin55
10. aug 2022

Dobrá otázka,... Ja to mám niekedy cely deň... Nie 2,3,... Hodinky... Ak si našla na to niečo účinné, tak mi kľudne napíš... Ďakujem

pokemonkaa
10. aug 2022

skusit pit magnezium mineralku, minimalne 3 dcl denne

stanulienkat
10. aug 2022

No keď pociťuješ náhlu úzkosť, tak to znamená že je na vine psychika. Nemáš depresie, nemáš nejaké ťažké obdobie, pomaha ti partner? Skús robiť niečo, čo ťa teší, dodržujte pitný režim chodievaj von, športuj,chod na preventivku, odmeraj si tlak..

@isis234 už teraz je veľký nedostatok lekárov a keď každý bude s každou debilinou chodiť k lekárovi, tak budeme čakať na lekára pol roka, kým sa dostaneme na radu.

kikaaa444
10. aug 2022

@stanulienkat vieš unavena vôbec ale vôbec nie je debilina skôr naopak , veľa ľudí ju podceňuje lebo práve únava je aj symptómom veľa chorôb alebo nedostatok vitamínov ( a práve ten nedostatok vitaminov spúšťa veľa chorôb ) takze minimálne zajst na krvný obraz a zistiť či nechýbajú nejaké vitaminy a tie potom už len doplniť

stanulienkat
10. aug 2022

@kikaaa444 to máš pravdu, ale myslím si, že najprv treba všetko vylúčiť, najprv si treba doplniť tie vitamíny, dodržiavať pitný režim, najprv treba začať od seba. Keď si všimneš, čokoľvek tu ktokoľvek povie, prvá rada je vždy- chodiť k lekárovi. Ale kurnik šopa, lekár je na to aby odstraňoval závažné zdravotné problémy. A nie s každým soplom a s každým tŕňom a s každou blbosťou ísť k lekárovi a zaťažovať systém a potom sa naozaj chorý človek nedostane k lekárovi.
Teraz je móda prežierať sa, nehýbať sa, fajčiť, piť, nič pre seba nerobiť. A keď sa vyskytne prvý problém -smer lekár. Treba začať od seba.

viky173
10. aug 2022

okrem toho vsetkeho co tu bolo spomenute, mozno este nedostatok zeleza... ale asi najlepsie riesit s lekarom, lebo mozes len tipovat, co to skutocne sposobuje

isis234
10. aug 2022

@stanulienkat môže to nasvedčovať i chorobu štítnej žľazy... a to treba vyšetriť lekátom,,, všetko nevyriešia len vitamíny.... a únava časom môže byť i chronická, na to lekári apelujú, aby včas šli na vyšetrenie

stanulienkat
10. aug 2022

@isis234 ono to môže naznačovať ďalších 30 chorôb. Teraz pôjde k tridsiatim odborníkom? Stále platí to, že mala by začať od seba -starať sa o svoje zdravie. Ak ma uzkosti, to moze byt aj psychickeho razu.

isis234
10. aug 2022

@stanulienkat môže aj nemusí... sme rôzny,,,, dva rovnaké organizmy nenašli,, čo niekomu pomôže, môže inému škodiť,, preto treba odbery- vyšetrenia