Narazená päta a achilovka

lady511
11. aug 2014

Ahojte kočky ,,,prišla som si po radu,,drahý si narazil pätu,,a aj achilovka ho bolí ale vaic päta,,spadol z výšky asi 3m rovno na pätu,,a už týžden mu noha trpne,,čo na to?,,,davala som octanovu mast ale akosi nepomohlo ,,myslíte že by to malo trošku polavit aspon ibalgin gelom?...opuchnuté to nemá,,,zlomené asi tiež nie dostupit može,,len ho to velmi bolí,,a ako každý chlap,,samozrejme nechce íst ani na rootgen..dakujem za všetky rady

simca06022011
11. aug 2014

musi ist na chirurgiu, ako inak by to chcel riesit? ja som si takto narazila patu minulu zimu a davala som ju dokopy vyse pol roka mne sa po tej "šupe" zapalili slachy alebo nieco take ... mozete na to dat akykolvek krem proti bolesti (ibalgin a pod ano) + kludne aj tabletku od bolesti. Octanka je na opuchy. Nech ide na pohotovost ak ho to neprejde.. moze mat prasknutu achilovku, natrhnutu.. cokolvek... tak mu povedz nech ide k dr, alebo nech kriva par mesiacov 🙂 co si vyberie...

lady511
autor
11. aug 2014

@simca06022011 však jasné,,,toto je ako hrach na stenu hádzať,,,,ved uvidíme kolko vydrží 😒

simca06022011
11. aug 2014

@lady511 🙂 no ja som tiez bola frajerka... isla som na chirurgiu po cca mesiaci... ;) ze v pohodeee, iba som sa buchla... a ked povedal ze ak mi to neprejde bude mi musiet robit nejake "obstreky", tak mi az zle prislo :P cim skor tym lepsie 🙂

lady511
autor
11. aug 2014

@simca06022011 noo..asi fakt kým nebude najhoršie..až vtedy pojde...lebo stále že " načo a načo,,to prejde" .. 😠 🤐

lady511
autor
13. aug 2014

@simca06022011 Ahoj,,,tak konečneeeee išiel moj teraz na tu pohotovost...samozrejme nemohol vydržat,,už to mal cele opuchnuté,,tak som tvedavá čo to bude 😒 ..asi teda bude aj doma...mala si aj ty niaku pn?...jemu sa to stalo na stavbe,,tak som zvedavá ako sa to bude riešit v práci,,,neskor dam vediet ako to dopadlo s tou nohou 😉

simca06022011
13. aug 2014

@lady511 ja som neboal PN, lebo som bola vtedy doma 🙂 A na PNku som nezvykla nikdy chodit kedze robim sama pre seba 🙂 Ale urcite ak sa to nahlasi ako uraz v praci na stavbe tak z toho bude pracovny uraz + jasne ak nemoze stupit moze ist na PN (a teda neviem ako inak by sa to dalo vyliecit ako oddychom)

lady511
autor
13. aug 2014

@simca06022011 uvidíme ked príde domov,,ako rano ho to nebolí lebo v noci si noha oddýchne,,,ale od vtedy ako som pridala diskusiu do dnes bol v robote,,je to cholerik,,torý k životu potrebuje prácu,,ved vieš ako to chodí,,on stále musím íst do roboty,,,a tak,,peniaze treba ano ale nie na ukor zdravia!!!...velmi mu to napuchlo a tplo mu to až ku kolenu,,som zvedava či mu da niaku dlahu alebo tak,,

simca06022011
13. aug 2014

@lady511 neviem, moze to byt udrete, zapaleny nerv, podla mna dlahu nedostane. Iba klud, krem a nieco protizapalove proti bolesti. Ale tak, nevieme na co pride lekar 🙂 Nechajme sa prekvapit 🙂