Národný onkologický ústav a vaše skúsenosti s ním

miskamaj
5. júl 2009

Ahojte baby, bola niektora z vas na operacii na gynekologickom oddeleni v Narodnom onkologickom ustave na Klenovej ulici v Bratislave? Prosim, piste svoje skusenosti o lekaroch, sestrickach, starostlivosti, izbach atd.

daniela.ho
6. máj 2017

Prispejem aj ja s mojou skúsenosťou a chcem vyjadriť veľkú vďaku oddeleniu onkogynekologie. Bola som operovana na myom, stále sa zväčšoval tak už som nemala na výber. Moja doktorka ma poslala k dr. Slezakovi, vynikajúci doktor a veľmi príjemný človek. Na oddelení som bola skoro dva týždne, vyborne sestričky, ktoré neboli zdute, aj keď som im v noci zvonila z izby, prišli s úsmevom, pomohli a keď mi bolo najhoršie aj ma pohladili. Lekári milý, usmiaty, všetko vysvetlili. Dokonca aj upratovačky s nami s úsmevom vždy pokecali. Vynikajúca starostlivosť. Operácia sa podarila a zato patrí veľká vďaka dr. Slezakovi a celému oddeleniu. Takýto prístup by mal byť vo všetkých nemocniciach.

daniela.ho
6. máj 2017

Ešte dodám že pred skoro dvoma rokmi som bola na súkromnej klinike v brne kvôli inému problému, ktorý na svk moc riešiť nevedia. Tak som išla tam a celé si to zacvakala (riadna pálka). Klinika bola priam "zlatom vykladana" ale taký pristup ako v NOU nemali ani zďaleka. Odmerane a namyslene sestričky. Ešteže lekar môj bol v pohode

vavakova
7. feb 2018

Ahojte pisem s velkou prozbou surne chladam dobreho onkologa pre mojho ocina ktory ma nador na plucach a uz aj metastazi vsade si ho pohadzuju ako horuci zemiak uz nevladzem ak mate niekoho koho viete odporucit poprosim velmi pekne dakujem.

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela.ho
1. okt 2018

@patrica8 kazda izba ma svoju vlastnu kupelku, wc, telku. Ja som bola na izbe s dvoma postelami ale videla som ze niektore izby boli po tri. No viem ze uz vtedy hovorili ze sa oddelenie ide stahovat do novych priestorov. Takze su uz asi aj prestahovani v novom. Urcite odporucam

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela.ho
1. okt 2018

@patrica8 dakujem, aj vam 🙂

cacianka
1. okt 2018

@patrica8 takmer vsetky odd su zrekonstruovane.vlastne wc a telka + balkon pre kazdu izbu a dve postele.vynimocne su aj 3 ked je velmi vela urgentnych operacii ale nie na cely pobyt.ak potrebujes viac mozem zistit a preverit.mala som tu vela rodiny a znamich a stravu si velmi chvalili.kam mas ist ?

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
2. okt 2018

@patrica8 ked ta tvoja mudr. odporučila k Slezákovi, tak radšej chod tak, na ambulancii sa striedajú 4-5 lekári, každý deň iný. mala by si to jednoduchšie, prídeš konzultovať cez jeho deň a dohodnete sa osobne. máš odporučenie, tak nemusíš inému vysvetľovať prečo začo ideš sem, ak nie si onko. ak si tu ešte nebola, tak pri vstupe do areálu od MHD alebo vľavo autom cez rampu /bránku vojdi do budovy vpravo, za rohom , s tyrkysovými oknami, tam je hned oproti vchodu pult kde sa zaregistruješ, bezplatne, dostaneš kartičku, nahodia ťa do systému a potom vojdeš do hlavnej budovy. je tam vľavo recepcia - informátorky, ale tebe stačí prejsť popri bufete k výťahu, na 2. poschodie. hned oproti výťahu /schodisku je ambulancia gynekológov, je tam ten strojček na poradové čísla, tak nevolajú mená (súkromie). aspoň vieš kedy si na rade a či máš čas ísť na wc a do bufetu, alebo sa vyvetrať vonku. je to tam dosť natesno, sedí sa aj za rohom v spojovacej chodbe.
kľudne sa pýtaj keby niečo

daniela.ho
2. okt 2018

@patrica8 urcite k dr. Slezakovi. Robieva na ambulancii stredy ak sa nic nezmenilo. Vynikajuci doktor.

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
3. okt 2018

@daniela.ho @patrica8 včera som išla okolo onko-gyn a Slezák tam neordinuje. idem zistiť kde je. ale za rohom má izbu, a skúsim sa spýtať sekretárky oddelenia kde by si za ním mohla prísť.

daniela.ho
3. okt 2018

@patrica8 mala som vymenny od gynkologicky a rovno rano do nou na casenku

daniela.ho
3. okt 2018

@cacianka uz nerobi vobec v nou?

cacianka
3. okt 2018

@daniela.ho už som sa pýtala kolegyne. pracuje, dokonca sú tu 2 - menovci.
na 3. poschodí rekonštruovali oddelenie a je tam gynda, v hale pred odd. vpravo a vzadu sú vybudované nové ambulancia gyn. lekárov a tam sa sťahujú, aby neboli na takom nedôstojnom mieste (chodbička pri schodisku a výťahu)
dovolala som sa práve na sekretariát, on ambuluje iba stredy od 8 -12/13,00. dnes je ešte na 2. ale od 10.10. by mali byť už na 3. poschodí.
nezabudni sa registrovať, dostaneš kartičku už s čiarovým kódom. potom prejdeš do hlavnej budovy, a prejdeš halou bud vpredu alebo zadnou chodbou k malým výťahom. vyvezieš sa na 3. p. a prejdeš úplne vpravo dozadu a tam už bude označenie. s tou kartičkou sa prihlásiš na snímači, je to niečo nové - objednávanie pacientov a poradovník. či ťa zoberie alebo sa dohodnete na termíne, to už bude medzi vami.

daniela.ho
3. okt 2018

@cacianka oznacim
@patrica8
Ja uz chvalabohu do nou nemusim chodit 🙂

cacianka
3. okt 2018

@cacianka @patrica8 omylom inej babe

cacianka
3. okt 2018

@cacianka to som rada že ťa tu nestretnem😉

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
3. okt 2018

@patrica8 ja viem😇🙈🙉🙊

cacianka
3. okt 2018

@cacianka dakujem za ❤, nemuselo byť

cacianka
3. okt 2018

@patrica8 zase som bola nepozorná, klikla som sebe čo malo byť tebe

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierkal
11. dec 2018

MUDr. Ivan Waltzer žienky mate s nim skusenost. Mame ist za nim aky je?

saskia250
3. sep 2019

Ahojte chcem sa opytat bola som na vysetreny na NOU u pana doktora Slezaka skvely doktor a povedala my sestricka ze ked my pride sms podla nej mam postupovat a teraz neviem ci mam dobre vysledky alebo nie ci mam ist naspat knemu alebo svojmu gynekologovi tak prosim za kazdu odpoved takato sms my prisla tak poradte Vysledky histologickeho/cytologickeho vysetrenia su k dispozicii, prosim kontaktujte Vasho osetrujuceho lekara.
NOU

janka279
3. sep 2019

@saskia250 skus zavolat do ambulancie a sestricka ti povie, ci je potrebne prist alebo netreba chodit.

saskia250
4. sep 2019

Ok vdaka uz som tam dnes volala a zajtra medzi 7 a 8 hodinou tam budu vysledky.