Nedostala som do rúk výsledky z očného vyšetrenia

6. feb 2024

Ahojte. Bola som na očnom vyšetrení v jednej súkromne j očnej klinike - celé vyšetrenie som si platila sama. Vyšetrenie bolo pomerne dlhé, okrem toho aj - čítanie . ako vidím resp. nevidím do blízka a do diaľky. Na záver mi lekárka povedala, že výsledky posielajú do ich očnej optiky, ktorá sa nachádza na prízemí.
Len v ich optike majú poriadne premrštené ceny, ja poznám aj lacnejšie optiky.
povedala som lekárke že tam nepôjdem, z dôvodu cien, nato mi povedala, aby som si kĺudne išla aj inde, ale nech mi tam spravia aj meranie očí - v tej inej optike.
Sťažovali by ste sa resp. kde by som sa mala podať sťažnosť? Na ministerstvo? vôbec neviem kde. príde mi to nespravodlivé.
Zaplatila som si za vyšetrenie a nemôžem sa dostať k výsledkom aby som si mohla dať spraviť okuliare.

ibatanecnica
6. feb 2024

predpokladám, že si niečo aj podpisovala. Tam nebola informácie ako bude naložené s výsledkami?

autor
6. feb 2024

nadpis je zavádzajúci - nesprávny...
ja som výsledky dostala - očný tlak a pod. ale žiadne ohĺadom čítania do diaľky - blízka. - a bez toho mi okuliare nespravia.

niekto2hy
6. feb 2024

Ked si si zaplatila vysetrenie,tak si pytaj vysledky.

taktotedanie
6. feb 2024

Tak napis kde si bola aby sa tento ambulancii vyhli ostatni kedze toto nie je vobec adekvatny postup

kacena4
6. feb 2024

ale na okuliare nemusis mas speci vysledky, to ti vedia zmetat aj v optike kde si chces dat robit brilky. ake za mna to co som si zaplatila by som chcela na papier