Neskutočná únava po Covide-19

8. sep 2022

Aj vy ste boli také unavené po kovide? Ja nedokážem normálne fungovať. Či je to počasím? Ako sa mám prebrať? Upratovala som, aj to skoro so zavretými očami….

lucia851
8. sep 2022

Áno bola som po kovide hrozne unavená aj 2 mesiace

radacak
8. sep 2022

Áno bola😔

princeznaaa12345
8. sep 2022

Ja som po covide pol roka a stále pociťujem únavu

mikadooo
8. sep 2022

Bola som unavená. Nič som proti tomu nerobila. Proste som viac spala a šetrila sa, lebo som si myslela, že čím viac sa šetrím, tým rýchlejšie to prejde. ja si myslím, že telo vie čo robí, keď sa potrebuje zotaviť, tak ho netýraj aktivitou...

filodendron
8. sep 2022

Ano, trvalo to 1,5 tyzdna, nastastie sa to upravilo.

evinka400
8. sep 2022

A urcite vies, ze to je po covide? Znama nakoniec mala boreliozu. Liecili ju dlho na covid a tvrdili, ze to je normalne. Kym jej na to prisli, uz mala chronicke stadium, kliesta nepostrehla. Pravdepodobne sa nakazila z ovcich syrov.

autor
8. sep 2022

@evinka400 som mesiac a pol po..

evinka400
8. sep 2022

Ju natahovali viac ako styri mesiace. Podrobnosti neviem, len tolko, ze nejako sama poriesila infekcne, kde jej to potvrdili. Nechcem strasit, ale je sezona. A teraz berie lieky na srdce, klby a neviem co este. A kliesta nemala. Ona prekonala covid. A nie a nie sa z tej unavy dostat. Toto bola zhoda nahod zrejme. Ze mala dve ochorenia naraz.

autor
8. sep 2022

@evinka400 a to mozem poprosit aj svojho obvodneho o vysetrenie na boreliozu?

evinka400
8. sep 2022

Opytaj sa a povedz, ako sa citis. Ale myslim, ze odmietne, pokial si nemala kliesta. Skor by som si dala spravit ako samoplatca odber rovno v labaku.

autor
8. sep 2022

@evinka400 dakujem ti velmi pekne 🙏 skusim to

evinka400
8. sep 2022

Nech ti to dobre dopadne.

panelacikova
8. sep 2022

autorka: a ešte sa začni modliť, aby šlo len o únavu.... :( lebo mnohým zanechalo prekonanie covidov rôzne iné zdravotné potiaže...

panelacikova
8. sep 2022

@evinka400 borelióza sa prejavuje úplne inými príznakmi, než únavou. bojujem s chronickou fázou už vyše 8 rokov... navyše, ak mala autorka covid, je vysoko pravdepodobné, že toto má naozaj z covidu. ja som ich prekonala minimálne 3, preto viem, o čom píšem...

evinka400
8. sep 2022

@panelacikova bol to iba postreh zo skutocneho zivota. Netvrdim, ze ju ma. Chronicka borelioza sa prejavuje inak. To mas pravdu. Prvotne priznaky si asi nepostrehla, kedze s tym bojujes uz tolko rokov. Co mi je samozrejme luto. Ale autorka bola chora pred mesiacom a pol. Ja som tiez prekonala covid. Iba dva krat. A unavena som napriklad nebola vobec. Ale ked som sa nakazila od kliesta, nevladala som stat na nohach a prespala by som aj cely den. Ziadne ine priznaky som nemala. Doktorka tvrdila, ze je to vycerpanie z tepla 🤦 Nastastie sa mi urobil po mesiaci flak. Kazdy moze mat ine pocity a prejavy. Preventivne by si si nedala urobit test, keby si sa mohla vyhnut chronickej faze?

lucia851
8. sep 2022

@evinka400 ja som mala kovid a bola som taká unavená ešte 2 mesiace po že som nevladala ani chodiť len som spala

savanna
8. sep 2022

Ano, ja som to mala mesiac. Normalne sa mi podlamovali kolena, aka som bola slaba. Potom to nastastie preslo a som ok.

eliska105
8. sep 2022

7mesiacov a este stale :(

filodendron
9. sep 2022

@panelacikova tento koment bol na co dobry?

nikynike
9. sep 2022

mesiac a pol po covide som bola sialene unavena, potom to zrazu preslo.

andreab23
12. sep 2022

Odporúčam vám aloe vera gel imunne je super po covide a sú aj naňho super recenzie

kittykat22
12. sep 2022

u mna to odoznelo po 10 mesiacoch.

andreab23
12. sep 2022

@nikynike ak by ste mali záujem o ten gel z LR kľudne píšte