Neskutočná únava

20. júl 2023

Ahojte. Prosím poraďte mi niečo na neskutočnú únavu. Som v 11tt ale je nedokážem normálne fungovať. Neviem normálne pracovať v praci. Strašne som unavená. Ďakujem zo odpovede.

pininka1
20. júl 2023

V prvom tehotenstve som mala to isté, ani správy o siedmej som nepozrela a spala som. Treba veľa piť, mne doktor dovolil aj kávu kvôli nízkemu tlaku. Inak nič, len vydržať.

katka533
20. júl 2023

To je asi normalne, v druhom trimestri uz bude lepsie

autor
20. júl 2023

@pininka1 ja tiež kávu ale slabšiu 2x denne ale ja už teraz v práci normálne zaspávam.

mirkovci6
20. júl 2023

mne pomohlo doplnenie zeleza aj ked som mala vysledky v norme, globifer forte...nesposobuje zapchu, ako nebolo to ze wow ale aspon som fungovala, inak som len tak apaticka zostala sediet kdekolvek na zemi, pri pracke, v kuchyni... skratka zombie

cookie29
20. júl 2023

Cas. V druhom trimestri byva lepsie, dokonca mozes az srsat energiou. Ja som vzdy v prvom chodila spavat este pred sliepkami a v robote cez obed zdriemla

autor
20. júl 2023

@mirkovci6 to presne som aj ja teraz. Aj teraz dom v práci a som úplne zúfalá.
@cookie29 no keby som mohla. Ale ja pracujem na predajni

vkatush
20. júl 2023

Ja som prvý prespala 😂 dlho som vyspavala, poobede musel byť šlofik a večer som šla skoro spať. Prvý trimester je proste taký.

V druhom som sa cítila ako nejaká 15tka na drogách, plná energie 😂

A tretí som bola unavená, ale brucho a záha mi nedali spať 😑

autor
20. júl 2023

@vkatush no ja som úplne KO. 🤦‍♀️🤦‍♀️

dizzy1822
20. júl 2023

Ja som mala najväčšiu unavu v piatom mesiaci takze v druhom trimestri lepšie nebude. Mam dve deti a zaspavala som v práci. Pri druhom som musela ísť na pn dostavala som mikrospánky a to sa uz nedalo. Aj v práci mi padala hlava a zaspavala som. Obcas som si dala kávu ale aj tak nepomahala na únavu . Len vydržať.

babulkomale
20. júl 2023

Normalna vec, kolegynka sa oprela.o skrinku a spala ked bola tehotna a ja som zatial potichu pracovala 😍

cecilia29
20. júl 2023

Viem ako sa cítiš, mala som to (nikyo to nechapal ) mala som to iba v prvom tehu a do 14tt cca. Daj si 2x denne slabú kávu, teosku to povzbudi

aiana24
20. júl 2023

Spať, aj cez deň. Je to normálne, nie to ešte v takomto teple. A železo doplniť ak treba.

petronellla87
20. júl 2023

Mala som to iste, preslo to az v 3 trimestri

autor
20. júl 2023

@dizzy1822
@petronellla87 ženy nestraste. Ja som to pri prvom nemala.
@babulkomale
@aiana24 ženy keby som mohla. Ale ja som na predajni. A kolegyňa je zároveň moja šéfka. 🤣🤦‍♀️
@cecilia29 už pijem druhu. Hádam nejak prežijem kým skončím dnes.

cookie29
20. júl 2023

@autor aj ja som pracovala s verejnostou, ale v ramci obednajsej prestavky som sla do auta a natiahla sa 15-20min. Alebo aj na stolicke. Proste "siesta"

autor
20. júl 2023

@cookie29 by ma šéfka poslala niekam
Ale dnes ešte dožijem

mirkovci6
21. júl 2023

pri prvom tehu som sa schulila na wcku a natocila si budik na 10 min. 🤣 , pri dalsich tehu som tiez zaspavala aj v kancelarii na stolicke , mala som tehotne kolegyne a vsetky takto pocas dna zaspavali, kazdy normalny clovek by to mal chapat

autor
21. júl 2023

@mirkovci6 v robote ešte nevedia ze som takže nemôžem. 😅