Nežiadúce účinky po Pfizeri

mon1806
27. dec 2021

Čau baby otázka môj manžel bol v septembri na očkovanie covid prvá dávka po 3 týždňoch sa u neho objavili brutálne závrate, búšenie srdca volala som záchranku tlak mal strašne vysoký trvalo to u neho asi cca 5 dní stále mal pocit na odpadnutie nemohol poriadne hlavou hýbať lebo hneď mu bolo na odpadnutie, na druhú dávku nesiel lenže ma prácu akú má nebudem zverejňovať a dnes im bolo. Povedané ze všetci musia byť zaočkovaní inak majú vyhadzov môžu byť tis príznaky z očkovania?

Diskusia je zavádzajúca
Je možné, že diskusia obsahuje príspevky, ktoré sú zavádzajúce (obsahujú klamlivé informácie alebo úmyselne poupravené fakty) a sú vytvorené za účelom manipulácie alebo šírenia strachu a paniky.
lienka.7
30. dec 2021

@weronika171717 pani je bud idealista, alebo fičí na niečom kvalitnom 🤣🤣🤣👌👌👌

cinda555
30. dec 2021

@weronika171717 áno verím. V čom je problém so SUKL-om? A moja otázka ty veríš odbornickam čo tu tliachaju? Jeden konkrétny prípad nenapisali. Vieš čo je na zamyslenie že do korony 90 percent "odborníkov" ani nevedelo že SUKL existuje.

sisaka
1. jan 2022

@ninka123 Chceš sa tváriť, že od roku 1988 až do súčasnosti, to je viac ako 30 rokov, bolo v USA zaočkovaných menej ľudí všetkými vakcínami dokopy ako covid vakcínami? Si vyhľadaj čísla, keď neveríš vlastným očiam. Tvoj graf ma akú výpovednú hodnotu? Úplne od veci, môj graf je urobeny na základe VAERS, to je len USA 🤦‍♀️ Dokedy si chcete zakrývať oči pred faktami a prekrúcať data? Kým vám niekto v MSM nepovie, čo si máte myslieť? Toto sú nahlásené úmrtia podľa rokov.

sisaka
1. jan 2022

Len zhypnotizovany jedinec nie je schopný vidieť, čo je každému triezvo uvažujúcemu jasné, očkovanie nefunguje. Podobne grafy majú všetky krajiny s vysokou zaočkovanostou

ninka123
1. jan 2022

@sisaka ďakujem za osvietenie 😉 z môjho zhypnotizovania 😄