Objavujú sa mi kútiky

16. sep 2021

Dievčatá, v poslednom čase sa mi stále objavujú kútiky, nikdy predtým som s tým problém nemala. Nachvíľu zmizne a hneď je tam zase, prečo sa to stále vracia?

vanda323
16. sep 2021

Vraj oslabená imunita skús vitamín nejaký

zuzik307
16. sep 2021

kvasinkova infekcia, skus mast Fungicidin...

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. sep 2021

@zuzik307 Myslíš premnoženie kvasiniek candida?

simsalabim
16. sep 2021

U mna zas sposobuje kutiky bakterialna infekcia. Pomoze Framykoin alebo Baktroban. Na predpis.

autor
16. sep 2021

@simsalabim Framykoin mám, ale nepomohol.

allie458
16. sep 2021

Ja som to mala celkom dlho minuly rok, dostala som liek na predpis ine nic nepomohlo a aj ten som opakovane uzivala ako sa to vracalo. Potom na doliecenie zinkovu mast a pouzivam cicaplast balzam od Laroche, treba doplnit B vitamíny a zinok. Ak bezne lieky nepomahaju ja by som isla ku koznej. Uz mam asi rok pokoj chvalabohu.

danielahamar
16. sep 2021

B komplex, c vitamin a D vitamín

simca06022011
16. sep 2021

no, okrem imunity moze byt problem aj inde. Napr. niektore zubne pasty... ja som kutiky mala z toho + neskor aj afty. Inak mne na tieto herpeticke srandy okrem teda vitaminov, kedze ide o imunitnu vec, pomaha davat pozor aby sa mi pery neporanili, nevysusili. ALe ani napr. balzamy nemozem,ze mam to v kabelke pol roka a hocikedy natriem pery...
Skus si odsledovat, ci sa ti kutiky robia napr. ak si unavena, stres, v kaom stave mas pery, ci nejake poranienie tomu nepredchadza, ci nemas odkedy toto zazivas novu pastu na zuby alebo si nebola chora... moj svagor herpesuje od kedy bol ockovany, moj otec co NIKDY herpes nemal, ho ma zase po covide... no naozaj je viac moznosti.

miskamicha
16. sep 2021

Kontrola chrupu,nech ti zibar spravi rtg...skryte kazy mozu toto robit...u mna to tak bolo, po opraveni zubov sa kutiky uz neobjavili

lubi40
16. sep 2021

candida sposobuje kutiky