Očkovanie - tretia dávka

iva_ab
8. dec 2021

Ahojte baby, nemáte niekto skúsenosť, že niekoho zaočkovali ako náhradníka 3ťou dávkov? MM ide budúci týždeň, tak chcem ísť s ním. Mne vychádza tretia dávka až po 23.12. (6mes po 2hej) no snažíme sa o bábo, tak to chcem stihnúť pred tým keby sa zadarí. 🙂

birika
8. dec 2021

ja som bola dnes - manzel mal termin na dnes, ja na 15.12. v pohode ma zaockovali

jani321
8. dec 2021

@iva_ab moja mama chcela ísť dnes na 3. dávku, ale povedali jej, že ju nezaockuju. Že má prísť až 17.12. presne 6 mesiacov po druhej dávke. Že nemôžu očkovať skôr.

kkatka22
8. dec 2021

V rakúsku ockuju už po 4 mesiacoch takže dá sa to len či vás budú ochotní zaočkovať to neviem

barboritta
8. dec 2021

Vedľa mňa stal muž, ktorý chcel tretiu o pár dní skôr a nedali mu ju.Zilina

iva_ab
autor
8. dec 2021

Ďakujem baby, pôjdem s MM ale budem počítať s tým, že ma pravdepodobne nepichnú a počkám do 23.12. 🙂 inak a mali ste aj nejaké príznaky? Nám nič nebolo po 1.,2.-hej, tak dúfam, že aj toto bude ok 🙂

barboritta
9. dec 2021

@iva_ab bolesť ramena,trochu točenie hlavy,ale to som mala pri každej.pocit zimy,ale nie zimnica

lagunka0000
9. dec 2021

dievčatá a prvé dávky ste mali čo? Ja astru, tak sa trochu bojím keď dostanem teraz pfizer, myslíte, že keď som bola v pohode po astre, tak teraz po pfizer dávke mi tiež nič nebude?

birika
9. dec 2021

@iva_ab manzelov u nas beru automaticky

barboritta
9. dec 2021

@lagunka0000 synovec takto mal,2x Astra a posledne pfizer a bolo mu dva dni zle.Ale to je individuálne,neboj sa popredu