Od zajtra začínam chudnúť. Kto sa pridá?

jazlyn
10. apr 2020

Ahojte mam 160cm a 88kg
Od zajtra zacinam chudnut kto sa prida ??
Budem sa snazit ako sa len da no neslubujem
Ze zacnem cvicit do toho sa moc
Nedokopem poznam sa ale zacnem najprv upravovat stravu to je zaklad
Milujem pecivo sladke a vyprazane musim sa toho vzdat planujeme babo a chcem najprv Zhodit nejake to kg!
Viem
Ze vela zien chudne len tym ze je zdravo ale mali ste niektora aj nejaku kavu na chudnutie ktora spaluje tuky? Alebo tabletky ci caj co dopomohlo?

adri2211
10. apr 2020

Žiadna káva ani tabletky, zdravá strava a pohyb, veľa pohybu. Držím palce

lindusss2016
10. apr 2020

@jazlyn neviem, aky mas ciel, ale pohyb a cvicenie nie su len o chudnuti, patri to do zdravej zivotospravy, sportuj aspon 3 x tyzdenne. Ak sa ti do toho nechce, vyser sa na vsetko... ak to chces spravit pre seba a pre svoje babo, tak sa do toho poriadne zahryzni a zacni na sebe makat. Mam 160 cm, pocas tehotenstva som sa svojou pohodlnostou vyzrala na 85 kg a citila som sa ako hroch. Ty mas uz teraz 88, to je uz dost velka nadvaha, ak sa ti aj podari otehotniet, kolko budes vazit pred porodom? Vyse 100? Vies si to predstavit? Zacni si vazit svoj zivot a svoje zdravie a rob pre seba nieco, ziadne kavy, caje a tabletky uz vobec nie. Strava a pohyb. Ak chces, mozes do jedalnicka zaradit aj bylinkove caje, napr.zihlavovy odvodnuje, tak ti moze pomoct zbavit sa nejakych kil, ale na to sa nespoliehaj, mozno pojdes kvoli tomu dolu o 2 kg, ale to je pri takej vahe malo. Tak od oka tipujem, ze by si mala schudnut aspon 20 kg a este aj tak nebudes chuda, ale urcite budes zit zdravsie

jazlyn
autor
10. apr 2020

Nebovorim ze sa vobec nehybem
Chodievam kazdy den na dlhsie prechadzky zo psom vonku A zase doma
Nesedim na zadku aj upratovanie ako vysavanie atd je pohyb 😂😂 ale zapojim zumbu na Youtube su celkom ok videa to by slo

anulienka26
10. apr 2020

@jazlyn veľa záleží od génov. Ja mám napr. 55 kíl a výšku 179. Samozrejme cvičím každý deň minimálne hodinu + prechádzky. Sladké minimálne. Všetko sa dá, keď sa chce 🙂 lenivosť musí ísť bokom. 88 kg je naozaj veľa 😕

jazlyn
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anulienka26
10. apr 2020

@jazlyn natvrdo sa prinúť a uvidíš, jedine, čo budeš ľutovať je to, že si nezačala cvičiť skôr ;)

lindusss2016
10. apr 2020

@jazlyn upratovanie a vysavanie pohyb NIE JE. ver mi, ja som trenerka... za prve je rozdiel mat pohyb a zdravy pohyb. Za druhe upratovanie sa moze povazovat za cvicenie leda ak v nejakom clanku v zenskom casopise, ked uz nemaju o com pisat. Vobec pri tom nespalis vela kalorii. Prechadzky v prirode su uz lepsie, zumba povedzme ze ok. Stale lepsie ako nic...

jazlyn
autor
10. apr 2020

Tuto fotku som si Ulozila aby som si porovnala o mesiac dva Alebo hoci o rok

Fotena vcera drzte prsty nech to dam

jazlyn
autor
10. apr 2020

@lindusss2016
Co myslis teda ze by som
mala robit ake cviky by som
Mala cvicit ? Doma ? Kedze fitka su zatvorene

lindusss2016
10. apr 2020

@jazlyn no ty mas inak velmi pekny typ postavy a ked zhodis, budes sexbomba. Mas za co zabojovat a hlavne teda o svoje zdravie.
Cvikov je na vyber milion. Skor ti odporucim, aby si si vybrala cvicenie, ktore ta zaujme a cvic podla youtubu.
Ja som joginka, nic ine ako jogu necvicim. Ale vyberaj podla toho, aka si povaha, co mas rada. Musi ta to bavit, inak s tym seknes velmi rychlo. Ak rada tancujes, tak tu zumbu. Ak mas potrebu sa vybit, kup si vrece a boxuj 😁 ked naopak chces skludnit mysel, pust si jogu (v tvojom pripade na chudnutie powerjogu)... neviem, skus nieco o sebe napisat. Mozno ti poradim.

savoya
11. apr 2020

@jazlyn
Do cvičenia sa nikdy nemozes nutit.Musi ta to zacat bavit a hlavne sa riadit srdcom.Ja som sa zacala od prveho aprila bicyklovat ale bavi ma to .Aspon 1hodinu denne.

luccija
11. apr 2020

Máš celkom súmerný typ postavy, keď schudnes pôjde to odvšadiaľ.Zacni tým, že zrušis to sladké, vyprážané a len pomenis stravu.Zarukou úspechu je iba strava a pohyb žiadne čaje, lieky, keď plánuješ dieťa nemôžeš veriť nejakým čajom😊skusaj a hľadaj svoj šport môžeš aj doma podľa videá cvicit

jazlyn
autor
11. apr 2020

@lindusss2016 asi to tancovanie najskor mozno keby ze mam doma nejaky stroj na cvicenie
Ale
Nemam
Nic takze asi zvolim
Tu zumbu

nikuskaa92
11. apr 2020

Ahoj ja tiez od dnes zacinam upravovat stravu 🙂 cvicit cvicim doma uz asi tyzden. A tiez mam cca 158cm

jazlyn
autor
11. apr 2020

@nikuskaa92 super kolko x denne jes a co? 🙂

ivca88
11. apr 2020

Kocka, dáš to.
Ja som upravila stravu a za mesiac a pol bolo 10 kíl dole.
Jem veela zeleniny, ovocia ale sladkosti som vyradila úplne.
Maximálne si spravím pudding alebo dám zmrzlinu. Tot vse.
Poslem to moje fotky pred a po do správy, nech máš motiváciu 🤗

veronice
11. apr 2020

@jazlyn pred tromi rokmi som pri vyske 158cm vazila 86kg. Do pol roka bolo dole 25kg cisto zmenou stravy lebo skrz zdravotne problemy nemozem cvicit. Zas nevravim ze sa nemas hybat, urcitebtreba aj pohyb zaradit, len poukazujem na to ze strava je snad aj 80% uspechu. Po porode mi ostalo 15kg ktore aktualne davam dolentiez len stravou.
Taaakze drzim palce a ideeeeeeeees 💪💪💪🍀🍀🍀

pralinka86
11. apr 2020

Neber to ako chudnutie, ale ako zmenu životného štýlu, stravu uprav tak, aby si pri nej ostala..cize dobre bielkoviny, tuky, zrusit spracovane vyrobky a polotovary ako sunky, salamy a pod. sladké raz za cas je fajn, ale niečo domace, z kvalitných surovín, nepresladene.. nezabudnúť na vela tekutín a pohyb.. doma mozes cvicit aj tuto bunny slope workout seriu, cca 20min a nepotrebujes väčšinou ziadne naradie.. drzim palce 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=7JeFyj9C3no
jazlyn
autor
11. apr 2020

Joj dakujem zeny za motivaciu a podporu taka som rada 🙈🙈😊😊😊
Viete kolko x som zacala a nic s toho nebolo rozhodla som sa vstavat skor kedze nemam deti a momentalne nepracujem tak vstavam
O pol 10-10
Kedze sa clovek ani vecer do postele neponahla
Hned rano ked vstanem
Nikdy nejem hned po prebudeni nejako mi nechuti az o taku cca hodku takze budem vstavat o 8 rano
Dam si ranajky a budem fungovat tym padom mam cas mat skor obed a skor veceru po 6 vecer uz nechcem nic jest len pit caj/voda.

Neviem sice ci to je spravny postup a ako nato ist kedze ja a Zdrava strava k sebe moj nejde ale dufam ze vydrzim problem je ten Ze sa nikdy nevazim vzdy som zacala a prestala az kym som nevidela
Cislo na Vahe a to mi vcera ani spat nedalo

karolinakr
11. apr 2020

@jazlyn podla mňa máš sexi postavičku, ja na gvojom mieste ani nezačnem cvičiť

jazlyn
autor
11. apr 2020

@karolinakr
2-3x do tyzdna snad prezim
Priznavam sa sport nemusim uz od
Malicka boli x pokusi zacala som
Chodit do fitka ze ma
To tak zacne bavit predsa ina atmosfera ako doma a prd !! Nic 😂😂😂

Jeden cas zumba doma
2 tyzdne som sa snazila potom som akoze zabudala
A teraz kedy je ta karantena mam ovela mensi pohyb aky som
Mala predtym
Kedze ani nepracujem
Takze by som sa mala veru viacej Hybat

deti95060810
11. apr 2020

miesto kávy, čaju či tabl. na chudnutie si kúp tenisky a každý deň skús odbehnúť 2-3 km. Samozrejme začiatky budú ťažké, ale po čase si zvykneš.
Obmedz všetky sladkosti a sladké vody. Prestaň papať po 18 hod. večer. Jeden deň v týždni drž prísny pôst - najlepšie len piť vodu. Neboj sa, nič sa nestane - ani nezomrieš. Váha pôjde dole....

deti95060810
11. apr 2020

včera bol pôst - nesnažila si sa dodržať? Ani nie tak z hľadiska cirkevného, ale kvôli svojmu zdraviu. Mala by si niečo s tým robiť, máš veľkú nadváhu....

jazlyn
autor
11. apr 2020

@deti95060810
Post som drzala stredu a vcera ale co to ma spolocne s tym ze mam dietu nechapem nikde o sebe nepisem ze jem
Cele dni udeniny a neviem sa kontrolovat nechapem
Co mi tym
chces povedat

belbel
11. apr 2020

@jazlyn skvelý štýl a super postava! Áno, máš kila navyše, takže choď do toho, už len kvôli zdraviu, bábätku budúcemu a preventívne, aby sa váha predsa nezvyšovala. Veľa cvičení nájdeš na YouTube, tanečky, niečo ti sadne. Držím palce, bav sa tým a zdolaj svoju vlastnú výzvu!

jazlyn
autor
11. apr 2020

@belbel dakujem krasne 👏

lindusss2016
11. apr 2020

@jazlyn vobec nepotrebujes stroj, dnes je vela moznosti, ako doma cvicit s vlastnou vahou. Tu zumbu vyskusaj, ale nie som si ista, ci to bude dostatocne.

luccija
11. apr 2020

@jazlyn nemáš deti, nepracujes.Mas celý den, aby si si naplánovala jedálniček a išla každý deň rezkou chôdzou na hodinovú prechádzku a potom si ľahla na zem a cvičila.aj, keď len brušáky, výpady, dnes máš veľa videi.Len to chce motiváciu a pevnú vôľu.Je zbytočne piť vodu po 18, keď ideš spat o polnoci?posledné jedlo okolo 19 šalát, paradajky mozarellu, zapecenu zeleninu
Ráno určite celozrnný, grahamovy rozok, syr, zeleninu, biely jogurt s ovocím desiata, olovrant, obed mäso zelenina dusená, cerstva, polievky kapustová, husté strukovinove kvôli bielkovinam.Podla mňa, ked začneš pravidelne jesť nech telo nehladuje a vynechas tie sladkosti pôjde to.

stanulienkat
11. apr 2020

Drzim palce. Skus trochu pogooglit o nevhodnej strave. A zarad aspon trochu pohybu. Ako ti pisali vyssie- upratovanie a prechadzka nie je pohyb. A nesnaz sa schudnut 20-30 kil za 4 mesiace. Daj si dlhodobejsi ciel,aby si nemala jojo efekt.

asia83
11. apr 2020

@anulienka26 No tak ale zase z extrému do extrému tiež nie je dobré. Ja mám 178 cm a 75 kíl a som štíhla. Cítim sa dobre a určite nie som tučná. Keby som mala o 20 kíl menej, tak to by som mala iba kosti obalené kožou. Schudnúť áno, no nie vychudnúť. Keď sa ale tak dobre cítite, ok. Každý by sa mal predovšetkým dobre cítiť. Plnší či chudší.