Od zajtra začínam chudnúť. Kto sa pridá?

jazlyn
10. apr 2020

Ahojte mam 160cm a 88kg
Od zajtra zacinam chudnut kto sa prida ??
Budem sa snazit ako sa len da no neslubujem
Ze zacnem cvicit do toho sa moc
Nedokopem poznam sa ale zacnem najprv upravovat stravu to je zaklad
Milujem pecivo sladke a vyprazane musim sa toho vzdat planujeme babo a chcem najprv Zhodit nejake to kg!
Viem
Ze vela zien chudne len tym ze je zdravo ale mali ste niektora aj nejaku kavu na chudnutie ktora spaluje tuky? Alebo tabletky ci caj co dopomohlo?

anulienka26
11. apr 2020

@asia83 no neviem, či sa dá nazvať štíhla postava ak máte 178 cm a 75 kíl ale ok 🙂 🥺 a nie, nie som vychudnutá 😂😂😂

andrea169
11. apr 2020

@jazlyn fakt máš veľmi pekný typ postavy. Držím palce, ak sa ti podarí, budeš vyzerať výborne. Ja som tiež nízka, uz sa mi v minulosť podarilo ísť zo 60kg na 84 ale začala som behavat a zdravšie jest a schudla som 15kg a predtým nenávidený beh som si zamilovala, takú hodinku denne som behavala a je to super psychohygiena. Teraz som po druhom pôrode a mam 71kg ach ale kojím a veľmi mi chuti jest, nonstop bysom jedla, hlavne sladké.. Tiež sa budem snažiť schudnúť, len pevnú vôľu mi treba..

krisbar
11. apr 2020

Podla mna by mala zmenit uz tu prvu vetu.."od zajtra zacinam chudnut" na "dnes". Lebo zajtra nevies ci pride, ale dnes tu uz je. Uz dnes mozes ist na 2-3km beh (vobec na to nepotrebujes speci tenisky..barsjake obuj), uz dnes mozes ist na 2 hodinovu rezku chodzu so psom, uz dnes si nedaj sladke. Zajtra je totiz velmi zla formulka. Lebo pride zajtra a opat si povies ze "zajtra zacinam". Zacni "dnea". Drzim palce. A hlavne si najdi sposob pohybu ktory ti vyhovuje, netlac sa do zumb, jog, posilky, ked ti to nic nehovori. Ak si psickarka - chod s nimi von, ale rezko, pripadne obcas pobehnut.

asia83
11. apr 2020

@anulienka26 Áno, dá. Nehovorím to iba ja, aj ostatní. Som štíhla, no nie chudá. 😉

janetinka27
11. apr 2020

@jazlyn mne pomohlo vylucit sladke a prehodnotit sacharidy.k tomu cesta do a z prace peso.z peciva jem iba grahamove rozky a ine pecivo mi uz ani nechyba.takisto aj ovocie,zemiaky,ryzu jem po davkach,nikdy nie naraz viac.obmedzila som aj mlieko kvoli sacharidom a bez sladkosti sa citim super (predtym som ich milovala)

simona_206
11. apr 2020

@jazlyn na správne chudnutie je len potrebné obmedziť kalórie. Ak zbožňujete pečivo, len ho vymente za tmavé alebo kvaskove no jedzte ho len ráno a v menších množstvách. Rovnako aj ak sa nedokážete vzdať sladkosti tak to nerobte. Z dlhodobého hľadiska sa to nedá vydržať a následne príde deň, keď sa prejdete a všetka doterajšia snaha víde na zmar. Skúste len zmenšiť množstvo dajte si občas jednu sladkosť do obeda a ostatne jedlo jedze už len vyvážené. Veľa zeleniny, vajíčka, mliečne výrobky, mäso, ryby, zemiaky/ryžu. Ak vás nebaví šport nájdite si niečo iné pri čom spravíte dosť pohybu. Stačia aj obyčajne pravidelne prechádzky.

lenkamatkova
11. apr 2020

@jazlyn ja sa snažím od januára a ide mi to dobre (klop klop), určite ti odporúčam pohyb. Ja cvičím pravidelne, začínala som len dva krát do týždňa, teraz je to skoro každý deň. Kukni si na link, tieto cviky boli pre mňa zmena života. Žiadne činky, žiadne behanie po vonku, len ja doma sama, pri dobrej hudbe a s vlastnou váhou. Potom som si aj dala niečo sladké ako odmenu (aspoň raz do týždňa), lebo ja som čokožrút a to bolo pre mňa najhoršie. Držím ti palce! Hlavne cvič, naozaj ;) Pri správnej strave to pôjde rýchlo dole. Mimochodom táto "youtuberka" mi zmenila život ;)

https://www.youtube.com/user/PamelaRf1/videos

kitycat
13. apr 2020

@jazlyn odporucam aby si si spravila fotku kde stojis normalne nie tieto "instanozicky" tam rozdiel neuvidis, a prve co schudnes budu prsia 🙂

eliska13
13. apr 2020

@anulienka26 je vysoká vôbec sa mi nezdá tá váha vysoká.Niekedy dve 70 kg ženy môžu vizuálne vyzerať veľmi rozdielne.

evittam
13. apr 2020

@anulienka26 Si predstav ze ano. Mam 177cm a pri 78kg obleciem 38. 😉 Je to len cislo. Je rozdiel mat 78kg a svaly ci 78kg a kopec tuku. Od malicka som bola vzdy ťažšia ako rovesníci aj ked stihla. Vazenie na ZS bolo za trest...

kristina418
23. apr 2020

@ivca88 za mésiac 10kg?? To sa fakt dá???

ivca88
23. apr 2020

@kristina418 záleží koľko máš počiatočnu váhu. Keď je vysoká, tak jasne že to ide.
Keď máš 60 kíl, tak je jasné, že to je nereálne

kristina418
23. apr 2020

@ivca88 tak to ťa obdivujem... Aj mne by sa zišlo niečo poradiť

kristina418
23. apr 2020

@ivca88 ako si nato išla prosím ta

ivca88
24. apr 2020

@kristina418 ja som bola tri mesiace po pôrode, takže nejaké cvičenie či fitko nehrozilo
Chodila som na hodinovu prechádzku každý deň a najmä som vyradila všetko sladké a nezdravé z jedálnička.
Snažila som sa jesť zeleninu tri krát denne ( vždy zeleninová obloha ku chlebiku - pečivo ,zemiaky, ryža, to som jedla uplne v pohode. ). A ani neviem ako, šlo to samé.
Potom sme začali chodiť aj na hory s deťmi v nosičoch a tam bol vidno hneď výsledok.

kristina418
24. apr 2020

@ivca88 super.... Ja som držala takú diétu že som jedla len kuracie mäso varené na vode.. Ani kúsok oleja žiadne vôbec žiadne prílohy, ani sladké len čo som musela mať tak to ze do kávy si dávam 2 lyžičky cukru inak by som bez kávy nezvládla, žiadne mliečne hovadiny nič a za 2 mesiace som schudla 15kg ale veru veľmi ťažko to bolo... Potom išli sviatky december a porušila som to a doteraz mam z toho depky že som prestala len zas tiež viem že tak sa proste aspoň pre mňa nedá fungovať.

ivca88
24. apr 2020

@kristina418 ja bez sladkého fungujem vyše roku.
Jem keď tak horkú čokoládu. Robím si puding alebo zmrzlinu.
Zatiaľ držím. Dá sa to. Len je to naozaj ťažké odhodlať sa.
Ja sa pri sladkom neviem ovládať. Preto som ho vylúčila úplne.
Ked tak sa snažím niečo upiecť - s tym že dám hnedý cukor, nie biely a pod

prispievatel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luivetakas
3. máj 2022

@jazlyn ahoj tak ako si na tom po dvoch rokoch? Podarilo sa schudnúť?

lindusss2016
21. jan 2024

@jazlyn ahoj, ako si na tom? Podarilo sa ti schudnut?

katarinka89
22. jan 2024

@jazlyn od zajtra= nikdy....začnite hneď

krisbar
22. jan 2024

@lindusss2016 nedozvieme sa. Uz tu nema ucet.

lindusss2016
22. jan 2024

@krisbar aha, no tak skoda... Celkom by ma to zaujimalo, lebo za mna "od zajtra" znamena ze nikdy, alebo rozhodne zatial nie