Odstránenie tetovania

13. aug 2022

Zdravím, je tu niekto, kto podstúpil odstránenie tetovanie a odstránilo sa úplne ? Mam malé tetovanie z mladosti a už dlho uvažujem nad odstránením no rada by som vedela priamu skúsenosť a či je zakrok bolestivý, na koľko sedení ste museli ísť aby to vymizlo ?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. aug 2022

@brembo zaplatim aj 10nasobok len nech mi ho odstránia 😁

gabika9878778
13. aug 2022

Preboha 😂 čo tam máš hlavu svojho bývalého ?

autor
14. aug 2022

@gabika9878778 haha našťastie nie 😂 na zápästie sme si s kamoskou dali vytetovat znak priateľstva cca 5x5 cm, v podstate to nevidno cez to nosím hodinky 😅 ale vadí mi to, nechcem mat žiadne tetovanie nepaci sa mi to
Kamoska ma už cely rukáv aj nohy potetovana takze jej to pekne zaniklo 😄

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vsauce_
14. aug 2022

Každá koža reaguje na odstránenie inak, ale väčšinou zostávajú celkom vystúpené jazvy na tak citlivých miestach ako píšeš. Porozmýšlaj radšej nad pretetovaním, alebo sa vykašli na to úplne.

autor
14. aug 2022

@brembo ale ja nechcem mat žiadne tetovanie. Je mi jedno koľko to stojí alebo koľko x treba ísť na odstránenie, otázka znela či to naozaj tetovanie úplne odstráni 😊
@vsauce_ vďaka za odpoved 😊 mas s tým aj skúsenosť alebo konkrétne niekoho poznas komu ostali jazvy ? Myslíš take tie keloidne jazvy ?

simonkad
28. sep 2022

Ahoj ja si dávam momentálne odstraňovať tetovanie, resp. mám za sebou 3 sedenia yag laserom, ide to naozaj pomalinky ale žiadne jazvy ani nič podobne cca ešte 3-4 sedenia a hádam už bude úplne preč vyzerá to sľubne 😉

vsauce_
28. sep 2022

Ako som písala - u každého sa správa koža inak. Tetujem asi rok a pól, takže som videla ľudí, ktorí mali odstránenie bez jaziev, aj ktorým jazvy zostali a pretetovali sme to (áno, niektoré druhy jaziev je ešte možnosť pretetovať).

misulie
3. aug 2023

Ahojte baby ako ste na tom s tym vasim odstranovanim? Co teda odporucate ? uplne vam zmizlo to tetovanie?

samantha111
28. jan 2024

Ahoj ako si dopadla s tým tetovaním ? Ja mám ten istý problém 😊 chcela by som si ho dať het