Odstraňovali vám rozšírené cievky?

janka300
22. okt 2012

Ahojte.
Nikto nemá skúsenosti s odstranovaním rozšírených cievok??? Ak ano, poprosim o info, kde to robia, lebo je veľa kliník, ambulancií, zial vysledok nestojí zato. Dakujem!

liz_lemon
22. okt 2012

kolegyna si to dala odstranovat laserom na nose v Ustave lekarskej kozmetiky v BA, hovorila ze to bolelo, resp. palilo, ale vysledok skoro ziadny

jasminet
22. okt 2012

mama chodieva tiez do ustavu lek. kozmetiky

katuska231
5. feb 2013

Ahojte. Ja som absolvovala osetrenie intenzivnym pulznym svetlom v kozmetickom studiu Lumi v Nitre a naozaj moje rozsirene cievky na tvari a nohach sa uspesne podarilo odstranit. Zakrok je bezbolestny a rychly a kozmeticka velmi prijemna, odporucam 😎

mirage
5. feb 2013

Katuska ani by som 3x nepovedala ze ta kozmeticka nie si ty 🙂
K teme - bola som aj na laseri,aj som chodila na cievne a chirurg mi pichal do cievok injekcie a brala som Detralex. Vysledok oboch porovnatelny - takmer nulovy. 😒

luciaweigertova
5. feb 2013

ahojte ja som bola v kozmetike sona v prievidzi ,bolelo to ,mala som male chrasticky a vyyyysledok nula akurat kopec penazi co som minula.... a vraj to treba aspon 4 sedenia aby bol vysledok :-/ 😀

lenadka
10. júl 2018

@luciaweigertova akurát som sa chcela opýtať či nevie niekto o niečom v okolí Prievidze. Akým spôsobom to tam robia?

anny.k
3. mar 2020

Kamarátka si dávala odstraňovať žilky na tvári leizrom. Spôsobilo jej to silnú alergickú reakciu. Už týždeň je opuchnuta. Vravela ze keby o tom v vedela zákrok nepodstupi. Pichli jej injekciu s kortikoidmi tak som zvedavá ako jej to pomôže.

8352236761
1. mar 2021

Odstranovali mi zilky laserom na tváry. Mne sa trochu viac rozšírili a zhoršil sa stav. Vraj vysledok uvidím po mesiaci. Zatiaľ žiadny. Nedal mi ani doktor doklad, pokladničný. Da sa reklamovať zákrok, ktorý nestál za nič. Pritom sa mi snažil ešte predať drahé kremiky. Bez dokladu.