Operácia krčných mandlí

adkapatrik123
1. jan 2024

Ahojte, prosim poraďte mi ako prekonať strach z výberu krčných mandlí, mám panický strach, viem ze ma uspia ale bojím sa tej bolesti po... Mám strach zo všetkého co sa týka hrdla, dokonca mi nedokážu ani len spraviť výter z hrdla 🤦‍♀️ ďakujem za vaše rady..

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@minenkak vieš len strach dokáže urobiť dosť veľa aj so žalúdkom potom je to oveľa horšie, chápem ťa tiež sa bojím zubára, ale oveľaaaaviac čo sa krku týka čo i len výterov z krku, musia mi to robiť pod vplyvom rajskeho plynu

minenkak
2. jan 2024

@adkapatrik123 ja viem čo je strach neboj ja mám fóbií,ale každý rok prekonám jednu.Nauc sa dýchať pptom to nebude také ťažké z tým krkom,naozaj všetko je v hlave a nerozmýšľaj,to je najväčšia chýba čo môžeš spraviť

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@minenkak dobre keď sa preberiem budem sa sústrediť len na dýchanie a že to už mám za sebou 🙏

minenkak
2. jan 2024

@adkapatrik123 krásny prístup,len sa toho drž a držím palce, naozaj to není nič strašné

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@minenkak idem na súkromnú kliniku do Levíc kde zato zaplatím 350e tak snáď urobia dobre za ten peniaz

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@minenkak teraz mi idú robiť ešte vyšetrenia pod rajskym plynom myslíte že to budem spať? Lebo aj zato platím 150e celé ma to vyjde 500e, ja len dúfam ze nebudem pri vedomí keď mi to budú robiť tie výtery

minenkak
2. jan 2024

@adkapatrik123 už som písala nerozmýšľaj , ešte tam ani niesi nič sa nedeje a už máš stres.Stres maj vtedy keď sa naozaj niečo zle bude diať

palculienka40
2. jan 2024

@adkapatrik123 ja som nevracala. Nie je to pravidlo. Nebojte sa.

adkapatrik123
autor
2. jan 2024

@palculienka40 musím to vydržať nemám už na výber 😢 snáď aspoň bolesti kĺbov budú menšie 😢