Operácia žlčníka počas menštruácie - hrozia nejaké problémy?

haanovajana
2. mar 2019

Boli ste operované počas menštruácie,či boli nejake problemy.Mňa chce doktor operovať aj počas toho.Len sa strašne bojim.

janinah
2. mar 2019

ak je ešte čas,tak si to posuň Norethisteronom- cez gynekologa,bude to lepšie pre teba aj operatéra

kikuska555
2. mar 2019

Ja som mala operovany zlcnik 2017 a tosa ma pred objednanim pytali ako mam menzes, v ziadnom pripade by ma nezoperovali pocas.

ukulela
2. mar 2019

Tak urgentne operacie kvoli ms urcite neposuvaju, Neviem, nei som lekar, ale skor tam vidim len hygienicky problem, nie zdravotny.

haanovajana
autor
2. mar 2019

@janinah doktor to vedel ze mam dostat 5 marca menzes,povedal ze to nebudeme prekladat.Len ja mavam strasne silnu a bojim sa.

paulina_00
2. mar 2019

@haanovajana mam aj ja vyoperovany zlcnik. Nemate sa vobec coho bat.. zlcnik je to najmenej 😊

paulina_00
2. mar 2019

@haanovajana mne osobne ked som mala menstruaciu operaciu ihned o tyzden prelozili. Je tam moznost silnejsieho krvacania pri operácii.

kikuska555
2. mar 2019

Tazko povedat aky tazku stav. Ja som mala raz zachvat prelieceny a objednavala som sa asi o mesiac a pol na operaciu. Pytali sa ma ako je menzes. Ale samozrejme ak je urgentna operaxia tak to je ine. Ja sama by som si nedala napr robit zlcnik ak by bola planovana bez nejakeho urgentu, pocas menzesu. Nikdy nevies co sa poserie.

haanovajana
autor
2. mar 2019

@paulina_00 vsak toho sa bojim,pocas tej menstruacie.

paulina_00
2. mar 2019

@haanovajana ja by som trvala skor na tom aby ti operaciu prelozili o tyzden. Viem co su zlcnikove koliky aj vsetko okolo toho .. ale istota je gulomet ..

katieg85
5. mar 2019

@haanovajana no tak ja som bola tiez operovana na zlcnik a urcite by som to prelozila.ved po operacii to boli,24 hod.lezis,hadicky este na bruchu.na druhy den uz domu

haanovajana
autor
6. mar 2019

@katieg85 uz cakam na operaciu,doktor mi to neprelozil uz mi zabandážovali nohy a mam si dat tampon.Len horšie bude po operacke.

juliatoth
10. feb 2020

Dobrý deň, ako to dopadlo? Aj mňa čaká operacia zlcnika, a asi počas menštruácie. Ďakujem

vivien10100
20. aug 2020

@juliatoth v pohode len mam silnejsie ovela aspon ten 3 den uvidim na druhy mesiac