Opuch prostredníka

23lenka
8. máj 2020

Ahojte, ešte v marci ma začal bolieť prst prostredník v poslednom článku prsta. Po týždni začal pri námahe opuchat. Išla som na chirurgiu. Spravili rtg povedal, že tam nič nie je, že asi začínajúca reuma. Ok. Išla som o týžden k inému chirurgovi. Ten robil znovu rtg. Povedal že je tak v poslednom článku prsklinka tak mi dal dlahu len na jeden prst. Cítila som, že sem tam ten prst opuchal aj pod tou dlahou..Po troch týždňoch mi to dal dole a kázal mi rozhýbať. Dnes som varila a prst zas spuchol. Natieram ho fastum gélom a ibalgin krémom. Opuch je normálne nad článkom posledným. A teraz k tomu ako to začalo. Pracovala som dva dni v záhrade. Klasika sadila som kvety a pritom ukladala okrasné tvárnice. Čiže ťažké predmety som prenášala. Prst ohnem pohode, ale cítim tam akoby gulicku nad kĺbom. A keď opuchne aj trošku boli. Pôjdem zase k lekárovi, lebo sa mi to nepáči. Nemali ste niečo niekto podobne? Lebo ako už neviem čo robiť. Snažím sa ho nepresilovat ale pri troch deťoch variť a upratovať musím.
Ďakujem za každú radu