Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Zásielka je doma dm drogérie.Nakupujete v dm drogérie maminky? Pre mňa je dmka čistá psychohygiena... #testivanie #koniktestuje

  (4 fotky)
  23lenka
  Správa bola zmenená    11. apr 2022    

  Dievčatá hairbursterky stále majú na stránke zľavu 1kupis 1zdarma...ja mam svoj balíček doma. Akciu predĺžili 🤩
  #hairburst

  Na jeden deň zatvorená škôlka a my sme si vyrazili 😍🍰🍽️ ach takéto dni milujem. Muži môjho života 🍀 /teda jeden chýba, keďže pracuje a dcéra v škole /

  (2 fotky)
  23lenka
  17. okt 2021    Čítané 40x

  Bupi Family

  Na úvod by som sa veľmi pekne chcela poďakovať za možnosť testovať tieto úžasné produkty. Už teda v úvode vidíte, že som bola spokojná. Mám doma tri deti a jedno z mojich dvojčiat má ozaj citlivú pokožku na hocičo. Vekom je to určite lepšie, ale nájsť tie pravé produkty, aby neškodili deťom, ani nám mamičkám a oteckom, je niekedy beh na dlhú trať. Jasné, že sme skúšali už viac produktov, niektoré „pohoreli“ hneď na prvýkrát a k niektorým sa rada vrátim. Bupi poznáme snáď každá a vieme, že tieto produkty málokoho sklamali. Ja vám teraz pár produktov od nich opíšem a ponúknem vám svoj subjektívny názor.

  Bupi family aviváž Sensitive s citrónovou trávou

  Ako prvú opíšem túto aviváž, pretože ja ako „kritik“ aviváží musím povedať, že táto už u nás doma ostane. Prádlo jemnučké, aj uteráky a tá vôňa? Keby sa dala preniesť, tak vám sem kúsok z nej úrčite „šupnem".

  Vôňa citrónovej trávy a brezy ma jednoducho dostala. Samozrejme, je vhodná pre deti, čo je základ.

  Pre mňa, čo bolo také najviac, že je bez alergénov, a tým je vhodná aj pre naše detičky. Tým, že mám doma chlapčeka s veľmi citlivou pokožkou a ekzémom, som rada, že táto aviváž mu nijako nerobí zle na jeho telíčko.

  Bupi family prací gél sensitive

  Tento gél je veľmi podobný aviváži. Je rovnako s rastlinnými zložkami a svieža vôňa citrónovej trávy a brezy dostane snáď každú mamičku, ktorá túži po pekne voňavej bielizni. Prací gél je 1,5-litrový, približne na 20 praní. Vhodný je ako pre dospelých, tak aj pre detičky. Ja som matka troch detí, ako som spomenula v úvode, a teda práčka sa u nás točí aj 2-3-krát denne. Gél nám nezanášal práčku ako konkurenčné značky. Po dvoch týždňoch testovania je práčka stále čistá. Po iných géloch by som ju musela čistiť, keďže mi ju zanášalo.

  Ak máte radi sviežu vôňu bielizne, tak určite odporúčam. Rovnako dobre na prací gél reagovala pokožka môjho syna.

  Bupi family tekuté mydlo na ruky s antibakteriálnym účinkom s citrónovou trávou

  Toto mydlo Bupi je špeciálne vyrobené pre deti aj dospelých. Mydlo obsahuje esenciálne oleje a extrakty z byliniek citrónová tráva a breza, presne, ako aj výrobky pred tým, ktoré majú prírodný dezinfekčný účinok a chránia naše ruky pred baktériami. Výrobca odporúča mydlo pre deti od 3 rokov a pre všetkých dospelých. Príjemná a svieža vôňa osvieži ruky a samozrejme dezinfikuje. Jednoducho sa dávkuje pomocou pumpičky (zvládnu aj detičky). Samozrejme, obsahuje prírodné zložky a nevysušuje ruky, s čím mám celkom ja problém v poslednej dobe v tomto „covid" období, pretože zo všetkých strán na nás „vyskakuje“ dezinfekcia, ktorá naopak vysušuje naše ruky.

  My sme si mydielko obľúbili.

  Bupi family umývací gél 3 v 1 

  Tak ako ostatné produkty z tohto radu, bol navrhnutý pre šetrné umývanie pokožky. Vôňu opisovať nemusím, opísala som ju v produktoch predtým, ide teda o rovnakú vôňu. Rovnako je to aj s antibakteriálnou zložkou, a tiež je vyrobený tak, aby ho mohli používať aj naši najmenší. Výrobca aj pri tomto výrobku odporúča používanie od 3 rokov. Je určený na šetrné umývanie pokožky. Keď si predstavím, koľko chémie dostávame do seba cez pokožku, nie je mi z toho príliš dobre. Preto som sa rozhodla, že sa do testovania Bupi zapojím, keďže chémie je na svete už ozaj dosť!

  Použitie je veľmi jednoduché: stačí malé množstvo tekutého gélu, ktorý sa aplikuje na vlhkú pokožku tela, môže sa aj na vlasy. Dobre pení a klasika, stačí opláchnuť ako po iných sprchových géloch. Ja osobne som roky používala jeden druh gélu, ale nebránila som sa novej veci. Moja pokožka býva často suchá a naozaj sa už od prvého použitia po kúpeli nemusím krémovať. Veď načo premasťovať pokožku zbytočne?

  Sprchový gél Bupi family s nechtíkom lekárskym

  Tento som si nechala nakoniec. Neviem, či len mne pripomína moje detstvo u mojej babky na dedine. Presne takúto vôňu malo jej mydlo, keď som bola u nej. Nechtík lekársky je výrazný a vrátil ma do čias môjho detstva. Mne osobne jeho vôňa veľmi vyhovuje, samozrejme, aj pokožka je hydratovaná, o čo aj ide. Je vhodný aj pre deti, aj pre ľudí s extra citlivou pokožkou, aj pre tých, čo sú náchylnejší k alergiám. Moja osobná skúsenosť je naozaj pozitívna.

  Receptúra vychádza z overených receptúr produktov Bupi BABY.

  Tekuté mydlo na ruky s nechtíkom lekárskym

  Toto mydlo je vôňou úplne rovnaké ako sprchový gél. Obsah blahodarného nechtíka lekárskeho je aj v tomto produkte. Obsah je 500 ml, čo je v celku veľké balenie, rodinné. Vydrží teda dlho. Nechtík lekársky má výrazné protizápalové a hojivé účinky, upokojuje pokožku, pôsobí regeneračne a jemne dezinfekčne.

  Moje hodnotenie tejto novej sady je 5 z 5 naozaj. Nemám vo zvyku vychvaľovať len tak. Naozaj sme si celá rodina skúsili všetko z tohto testovania a určite pri tejto značke aj zostaneme. Pre mňa bola sviežosť bielizne fakt prekvapujúca a dlho vydrží pekne voňavá. Samozrejme, ide aj o pokožku, keďže BUPI FAMILY rad je k nej šetrný. Pre deti chcem to najlepšie, či už v potravinách, zdravej strave, ale, samozrejme, aj v produktoch, ktoré používame na pokožku. Je dôležité, aby sme sa vyhýbali „chémii", veď tej je vo svete už dosť. Ak rozmýšľate, či spraviť zmenu, tak neoľutujete. Za mňa, čo ma najviac dostalo, bol gél a aviváž. Sviežosť, hebkosť, prírodné zložky a, jasné, tá vôňa. Primeraná cena a sú dostupné aj v bežných obchodoch.

  Testovanie ubehlo rýchlo, ale tu nekončí používanie týchto produktov. Určite ich budeme používať aj naďalej.

  Samozrejme, chcem sa znovu poďakovať za možnosť skúsiť tieto produkty, a tým si osobne vyskúšať, aké naozaj sú. Dúfam, že recenzia pomôže maminkám sa rozhodnúť práve pre tieto produkty, pretože tu nebudú mať čo ľutovať.

  #test_bupifamily #recenzia #recenzia_bupi_family33

  Ja som na avivaž zaťažená 🤣 a do tejto som sa zaľúbila na prvé pranie.. Ta svieža vôňa brezy a citrónovej trávy ma dostala. A to stačí fakt máličko. Veci krásne voňajú 😍 určite odporúčam. Aviváž má rastlinné zložky a je vhodná aj pre deti
  #test_bupifamily

  Keď sa dvojičky ľúbia a musia byť stále spolu 😍
  Večer som uložila každého do svojej postele, pred mojim spánokom som šla na kontrolu a našla som ich takto spolu 😍
  Spia vaše deti tiež spolu občas ? Užívam si tieto chvíle detstva, lebo rýchlo nám rastú naši skoro 6 roční chlapci Marcus & Maxim

  (2 fotky)

  Toto mydlo mi strašne pripomína detstvo vôňou, ako to voňalo kedysi u mojej babky. Mydlo ruky nevysušuje čo býval môj problém a tá vôňa nechtíka lekárskeho 👌
  #test_bupifamily

  (2 fotky)
  23lenka
  Správa bola zmenená    28. sep 2021    

  Idem sa pochváliť 👌😁Takéto darčeky mi prišli a veľmi sa z nich teším. Nakoľko bupi dobre poznám, keďže mám tri detičky a jeden z dvojičiek má strašne citlivú pokožku. Veľmi sa mu vysušuje po nekvalitnej kozmetike. Túto radu od bupi sme ešte neskúšali a preto sa aj teším, že ju môžeme otestovať.
  Máte skúsenosti? Či už s mydiel kom, sprchovým gélom alebo pracími gélmi?
  #test_bupifamily

  (3 fotky)

  Milva LAB dorazili /testovanie/😁 veľmi sa teším, ešte som nemala od nich šampóny. Trápia ma strašne suché vlasy bez lesku. Máte skúsenosti? Pomohli vám šampóny od tejto značky? Ďakujem za každú odpoveď 🙏😊

  23lenka
  23. máj 2021    Čítané 34x

  Zlatý Bažant 0,0 %

  Na úvod by som sa chcela veľmi pekne poďakovať možnosť testovať naše obľúbené pivo Zlatý Bažant 0,0 %, ktoré u nás doma nechýba počas horúcich letných dní, práce na záhrade a, samozrejme, na každej grilovačke ho musíme mať. Každý, kto ma pozná, vie, že som veľký športovec, a že si občas doprajem aj nejaký ten radler, a keď je s nízkym obsahom kalórií, o to lepšie. Je skvelý na uhasenie smädu po športe.

  Testovačka trvala dva týždne, kedy som mala možnosť, samozrejme aj môj manžel, skúšať tri druhy pivka, ktoré nám doniesol kuriér postupne. Najprv prišli príchute citrón a brusnica-ríbezľa. Pár dní nato prišiel grapefruit. Boli to dosť „nabité" balíčky a aj riadne ťažké. 😀 

  Takže poďme na to postupne. U nás doma sa nikdy pivko nepilo, až pokiaľ sme neskúsili radler. Ten, samozrejme, od smädu počas letných dní u nás nechýba. Keďže som matka troch detí, snažím sa udržiavať si postavu. A preto radler, ktorý má vysoký obsah cukru, som si nemohla dopriať príliš často. Taký som si mohla dať len výnimočne, pretože som mala hneď výčitky, že načo bolo dobré piť niečo také sladké, keď som hodinu a pol „makala" vo fitku v daný deň.

  Vďaka za radler s nižším obsahom cukru, bez pridaných konzervantov,  bez farbív a 100 % prírodný.

  Zlatý Bažant radler 0,0 % Extra svieži Citrón

  Začala by som radlerom s príchuťou citróna. Pre mňa bol citrón vždy ten, po ktorom som v obchode siahla a brala domov ako ,„tutovku", že to má rád každý. Samozrejme, že som siahla po tom s cukrom, pretože komu chutí niečo bez cukru? No omyl! Tento citrón bez pridaného cukru je naozaj osviežujúci, a ako sa na obale píše, je „extra svieži". 

  Po práci v mojej záhrade, po behu alebo športe, v prírode či na grilovačke, si ho viem vychutnať úplne bez výčitiek.

  Zlatý Bažant radler 0,0 % Ríbezľa-brusnica

  Ďalší v poradí, ktorý som skúšala bol radler brusnica-ríbezľa, ktorý som v obchodoch videla, ale nejak vždy obchádzala. Keď som si ho prvýkrát otvorila, chuť ma nejak neoslovila, pretože som porovnávala hneď s citrónom, na ktorý som bola najviac zvyknutá. „Starú moju klasiku niečím nahradiť?" Ale jasné, že som tomu dala šancu znova a už mi neprišiel taký ako prvýkrát a vedela som si tú chuť vychutnať. Ale zo všetkých by som povedala, že je chuťovo taký najsladší. Výrobca udáva o 30 % menej cukru. Chuť brusnice a ríbezle je v tomto nápoji najvýraznejšia oproti ostatným dvom. 

  Zlatý Bažant radler 0,0 % Grapefruit

  Ako posledný prišiel grapefruit, na ktorý som sa tešila najviac, pretože grapefruit patrí medzi moje obľúbené ovocie. A samozrejme, ďalší taktiež bez pridaného cukru, ako stvorený pre mňa. Jupíííí... Veľmi ma prekvapil a určite mi chutil úplne najviac. Extra sviežosť, ako sa udáva je 100 % a chuť je naozaj super - mierne horkastá. V teplých dňoch je výborný.

  Určite chutí najlepšie trošku zachladený, ale nie moc.

  Za mňa by som toto testovanie určite hodnotila pozitívne, nakoľko som „milovníčka" radlera počas leta, grilovačiek a dlhých letných večerov. Samozrejme si ich veľmi rada kúpim, na striedačku s inými príchuťami, a nezostanem iba pri jednom, ako to bolo do teraz.

  U mňa je víťaz, ako som písala vyššie, grapefruit. Naozaj výborná chuť. Druhé miesto by som dala citrónu spolu s brusnica & ríbezľa. Som veľmi rada za tieto „dobrotky" bez alebo teda so zníženým obsahom cukru. Konečne mysleli aj na nás ženy, ktoré športujeme a chceme si tiež dopriať. 

  Perfektné testovanie - jedno z najlepších. Ďakujem 

  #test_zlatybazant3  #recenzia #skusenosti_zlaty_bazant_extra_sviezi10

  23lenka
  Správa bola zmenená    4. máj 2021    

  Dnes po práci čistý chill 👌👌 konečne som zahájila relax, keď som vypla PC a otvorila si radler citrón. Máte radšej klasický radler alebo uprednostníte ten so zníženým obsahom cukru?
  #test_zlatybazant3

  (2 fotky)

  Dnes takéto prekvapenie 😍😍😍
  Leto prináša so sebou grilovačky, kúpanie, slniečko a samozrejme smäd. Ja ho,, hasím,, radlerom. A ešte keď je so zníženým obsahom cukru o to lepšie.. A ty ako,, hasíš,, svoj smäd ?
  #test_zlatybazant3

  (2 fotky)
  23lenka
  4. aug 2019    Čítané 279x
  Image title

  TWO COSMETICS

  Úvodom môjho článku by som veľmi rada poďakovala za možnosť opäť testovať kozmetiku spolu s mojou rodinkou. Keď prišla správa, že práve ja som bola vybratá na testovanie produktov od two cosmetics, veľmi som sa potešila. Priznám sa, že s touto značkou som nemala skúsenosti doteraz a ani som o nej ešte nepočula. Oslovila ma hlavne tým, že je to v prvom rade slovenská výroba a produkty sú hand made. Keď balíček dorazil, nečakala som ani minútku a hneď som si ho rozbalila. Jeho obsah bol úžasný. Nachádzali sa tam produkty na vlasy a to tuhý šampón, potom produkty na telo - mydlo z nechtíka lekárskeho a krémik na strie a bradavky. Na pleť prišlo nočné sérum, hydrolát a niečo aj pre tých najmenších, a to výživový krém na telo a detský krém na zapareniny.

  TUHÝ ŠAMPÓN

  Ako prvé by som určite chcela vyzdvihnúť tento produkt, ktorý som ja vlastne nikdy predtým neskúšala. Slovo tuhý šampón poznám, ale nikdy som si nevedela predstaviť, ako sa dajú vlasy takým šampónom dobre umyť. Ja mám veľmi jemné vlasy a zároveň kučeravé, čiže som už vyskúšala veľa produktov, ktoré by ich zachránili. Mám problém, že po každom šampóne ma svrbela hlava. Tento produkt ma dostal hneď na prvýkrát, a to naozaj. Po prvej aplikácií tuhého šampónu ma koža na hlave prestala svrbieť. Postupne, približne po týždni, sa úplne stratili aj lupiny, ktorých nebolo veľa, ale predsa boli. Šampón má veľmi príjemnú, sviežu, citrusovú vôňu a je obohatený výťažkami moringy olejdárnej, na povzbudenie a výživu pre všetky typy vlasov. Vlasy krásne po ňom voňajú a čo ma ešte potešilo, že moje kučery akoby nabrali na objeme a robia sa mi pravidelné kučierky. Naozaj som dlho nemala tak dobrý šampón. Šampón som používala priemerne 2 až 3 krát za týždeň. Balenie, v ktorom prišiel, ma tiež dostalo, bola to krabička z papiera, je to veľmi ekologické, keďže môžeme aj takto chrániť našu planétu. Za mňa veľká spokojnosť.

  Mydlo z nechtíka lekárskeho

  Na rad prišlo MYDLO. Ale! Nie je to len hocijaké mydlo, je to prírodné hojivé tuhé mydlo na ruky, telo a tvár s výťažkami nechtíka lekárskeho bez pridanej vône a farbív. Je 100 % prírodné, neobsahuje palmový olej. Takisto ako tuhý šampón, aj toto mydlo prišlo v balení ekologickom, za ktoré naozaj spoločnosť two cosmetics veľmi chválim. Mydlo som používala denne, ale iba večer. Umývala som ním cele telo a aj tvár. Telo ostávalo vláčne a, samozrejme, po sprche som nemusel nanášať krém ani olej, pretože pokožka zostávala krásne hydratovaná. Mydlo krásne čistilo aj moju pleť a pripravilo ju na ďalší krok, ktorý nasledoval v mojom večernom rituáli.

  Pleťový hydrolát Nevädza

  Ďalším produktom, čo tak isto patril k mojim každodenným rituálom, je tento hydrolát z nevädze. Veľmi som si nevedela prvé dni zvyknúť na aplikáciu a aj vôňu. Vždy ako som si ho išla nastriekať na pleť, som sa zľakla, aby som nezasiahla oči. Ale jasné, že som si zvykla a dnes sme "veľkí kamoši". Hydrolát z nevädze poľnej je veľmi osviežujúci a regeneruje pokožku, takže ráno po umytí som ho hneď aplikovala. Pleť ostávala hydratovaná a pripravená na ďalší krok. Hydrolát nielenže upokojí, ale aj zmierňuje opuchy a podráždené oči. Večer som ho používala po odlíčení. Stačí pár strekov na celú tvár. Veľmi sa mi páčilo, ako sa vstrebával, pretože prvý moment vyzerá, akoby mala pleť ostať mierne lepkavá, ale do pár minút je to super. Mne zrovna veľmi nevonia, ale aspoň viem, že v ňom nie sú zbytočné umelé vône.

  NOČNÉ REGENERAČNÉ SÉRUM AHA kyseliny, Antioxidanty

  Nočné sérum bolo, a teda aj stále je, že TOP výrobok, aký som kedy skúsila. Moja zmiešaná pleť hľadala takýto produkt veľmi dlho. Keďže sa mi pleť často mení, raz je mastná, raz suchá, tak tento produkt to úplne normalizuje. Keďže je to nočné sérum, netreba ani písať, kedy sa má používať. Odlíčenú, umytú a hydrolátom ošetrenú pleť som ešte obohatila o sérum, ktoré úplne rozžiari, osvieži a zároveň vyživí moju problematickú pleť. Odkedy ho používam, znížila sa tvorba mazu, pleť je jemnejšia okamžite po prvom použití. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti, dodáva pokožke potrebné živiny a je skvelým doplnkom k starostlivosti o pleť. Toto sérum je obohatené o alfa-hydroxidy kyseliny, ktorých zásluhou je hladšia a hydratovaná pleť a na aplikáciu stačí pár kvapiek, čiže toto balenie vydrží určite veľmi dlho. Ak ste ešte nenašli to pravé pre vašu pleť, toto neoľutujete určite!

  MINIME DETSKÝ KRÉM NA ZAPARENINY

  Krémik na zapareniny som myslela, že ani nevyužijeme, keďže mám deti, čo plienky nenosia. Bála som sa, že ako ho vytestujeme. Lenže prišlo leto a s ním aj zaparené miesta na tele. Jedno z mojich dvojčiat má občas červené miesta pri zadočku, a tak sme krémik testovali na ňom a neskôr na manželovi, keďže prišiel z práce so zapareninami na stehnách. Takže kremík ma moc vôňou neoslovil, ani môjho syna, ale, samozrejme, na základe vône nebudeme krém kritizovať. Je 100 % prírodný, neobsahuje syntetiká a parabény. Tento krém je hutnejší, ale za to sa úplne super rozotieral. Miesto natreté bolo chvíľku biele, kým sa krém vstrebal. Rozotieranie išlo ľahúčko a postihnuté miesto ukľudnilo takmer hneď a nebola potreba natierať ho znova. Naozaj po jednom použití začervenanie zmizlo úplne, aj synovi, aj manželovi. Škoda, že sme o ňom nevedeli skôr, keď naše deti plienky nosili, lebo zapareniny nás dosť potrápili. Konkurencia je v tomto určite veľká a každá matka má na tieto krémy svoj názor, ale ak ste nenašli ešte taký, čo naozaj pomohol, tak treba skúsiť túto prírodnú kozmetiku.

  MINIME KRÉM NA STRIE A BRADAVKY

  Na tento produkt som sa popravde veľmi tešila, pretože po dvoch pôrodoch a hlavne po druhom, keď som čakala dvojičky, koža sa dosť poddala a moje bruško je celé zjazvené. Jazvy, alebo teda strie, mám aj na stehnách, bokoch, no proste je ich veľa. Krém má veľmi jemnú konzistenciu, úžasne sa rozotiera a krásne sa vstrebáva do kože a tá ostáva veľmi jemná a akoby vypätejšia. Samozrejme,  nečakajte, že krém zahojí zjazvené telo. To nie! Ale ja, čo som pred plastikou bruška, keďže mi ostal aj previs kože, premastievam kožu pravidelne a určite to aj robiť budem. Neznamená, že keď už máme strie, že tá časť tela má byť zanedbaná, naopak, stále ju treba hydratovať, aj keď je nepekná. Toto odporúča aj môj plastický chirurg. Tento krémik je obohatený výťažkami nechtíka lekárskeho a harmančeka. Upokojuje podráždenú pokožku, a teda aj zjazvenú /strie/. Krém neobsahuje palmový olej, sytetika a parabény.

  MINIME DETSKÝ KRÉM VÝŽIVNÝ

  Ako posledný produkt, ktorý sme testovali spolu s deťmi, je tento výživový krém. Ako inak, je tiež 100 % prírodný a neobsahuje syntetika, palmový olej a ani parabény. Mám tri deti a veľmi si obľúbili kŕemik a pravidelne, ako príde večer a hneď po umytí, si ho pýtajú a natierajú sa medzi sebou. Leto dosť vysušuje ich pokožku a najviac s tým mala problém moja dcéra. Má veľmi suchú kožu a musela sa olejovať aj párkrát počas dňa. S týmto detským krémom jej stačilo vždy len večer a vydržala pekne hydratovaná do ďalšieho dňa. Preto nám ho stačilo používať 1x denne večer. Tento krém má aj veľmi zaujímavú vôňu, mne sa osobne páči/dcéra (8r) vraví, že smrdí 😀 A aj sa krásne rozotiera, hneď sa vsiakne a neostáva pokožka lepkavá ako po iných krémoch. Na dotyk je hneď cítiť jemnosť kože a hydratáciu. Moje deti si ho veľmi obľúbili a aj ja 😀

  Na záver testovania nemám produktom moc čo vytknúť. Možno ten hydrolát by som brala nie v spreji, ale vo fľaštičke s dávkovačom, keďže pri aplikácii som sa vždy mierne zľakla streku. Ale, samozrejme, čo sa nepáči mne, sa nemusí iným. Two cosmetics ma naozaj "dostala" svojou handmade výrobou, samozrejme, aj tým,že produkty sú 100 % prírodné. Som rada za túto možnosť testovania naozaj KVALITY, ktorá sa dnes len tak nevidí. Dúfam, že táto recenzia pomohla a nájdete si svoj produkt alebo produkty, ktoré budú práve pre vás prospešné ako boli pre nás.

  Žienky čo vy a sérum na pleť? Máte nejake overené? Používate toto od two cosmetics prírodné nočné sérum niektorá? Ja ho používam dva týždne zatiaľ a som spokojná zatiaľ.. V lete som vzdy bojovala s mastnou pleťou,keďže je vonku tak horúco.Ráno som vstavala s lesklou tvárou 🤦‍♀️ serum udržuje moju pleť v norme v noci
  #test_twocosmetics

  Vždy som tuhé šampóny obchádzala oblúkom nakoľko som nechápala ako si umyjem moje vlasy,, mydlom,, 😅 omyl tento tuhý šampón ma teda presvedčil, že sa to dá. Mimochodom vonia krásne a stačí ho trošku namočiť a vytvorí penu. Ako ste na tom vy a tuhé šampóny? Používate ich? Máte konkrétne tento niektorá doma?
  #test_twocosmetics

  Dnes prišiel balíček 😍😍 veľmi sa teším na testovanie prírodnej kozmetiky ☺️ poznáte ju? Ja osobne sa s ňou stretávam 1x, ale veľmi ma oslovila. Uvidím ako dopadne naše testovanie 👏 #test_twocometics

  baby cestovateľky pomôžte mi kam s deťmi cez leto len tu po SVK ...chceli by sme nieČo overené a cenovo dostupné ,nie najlacnejšie ale zas nie ako nám dnes prišla ponuka na 5dní Tatry 2dospelí 3deti /3,3,8/ 1500€ ...samozrejme naj baby friendly 🙂 Ďakujem za rady ...aj typy na výlet potešia 🙂

  23lenka
  10. dec 2018    Čítané 558x

  BI-OIL

  Na úvod, by som veľmi chcela poďakovať za možnosť, testovania olejčekov od Bi-Oil. Veľmi som sa tešila, keď som si našla správu, že na testovanie bola vybratá práve moja rodinka. Domov nám dorazili tri olejčeky v rôznych veľkostiach. Veľmi sme si Bi-Oil u nás doma obľúbili a stal sa našim každodenným večerným rituálom. Naše deti dokonca k nám pribehli samé od seba, ak som náhodou zabudla naolejovať telíčko. Produkt sme testovali na celé telo, ale aj pleť. Používali sme ho od najmladších členov rodiny, našich dvojičiek /dva a pol roka, dcéry /sedem rokov, ja s manželom /30, 34/ a jeden olej sme posunuli našej babke /51 rokov/, ktorá má už pleť a samozrejme telo zrelšie. Čiže naše testovanie prebehlo od detičiek cez dospelých až po našu babku. Teraz by som vám popísala jednotlivo ako na každého člena pôsobil a ako kto bol spokojný.

  Čo vlastne Bi-Oil je a na čo je určený?

  Takže, už z názvu je jasné, že nejde o krém ale o olej. Výrobca odporúča svoj výrobok na jazvy, strie, zjednotenie odtieňa pokožky a na starnúcu a dehydrovanú pokožku.

  Mňa osobne veľmi prekvapila krásna levanduľová vôňa, bez ktorej si naozaj neviem predstaviť zaspavánie. Aj napriek tomu, že je to olej bola som prekvapená s jeho vsetrebávania sa do pokožky. Nebolo treba dlho čakať ako pri iných olejčekoch a mohla som si cca do 15-20 minút ísť ľahnúť do postele, bez toho aby som sa bála, že ho poutieram do vankúša, alebo teda pyžama.

  Moja a manželova skúsenosť

  Ako som spomenula vyššie moje prvé dojmy, ale aj môjho manžela boli také, že hneď sme si obľúbili krásnu vôňu levandule. My sme olejček používali denne počas testovania a samozrejme naďalej mu aj verní zostaneme. Nanášali sme si ho vždy večer, keďže ide o olej ráno by som ho neodporúčala /iba v prípade, že nejdete nikam, alebo sa neponáhľate do práce/. My sme si ho nanášali po kúpeli nie tesne pred spánkom, ale tak aby sa stihol olejček vstrebať do pokožky. Samozrejme, aby sme ho nevyutierali do posteľného prádla.

  Moje testovanie bolo zo začiatku také, že som ho nanášala aj na pleť, nie len na telo. Asi po jednom týždni som ale oblasť pleti začala vynechávať z dôvodu zvýšeného premastenia a tvorilo sa mi akné trošku viac. Ale naďalej som premastievala telo a moje strie, ktoré sú neskutočne veľké a hlboké. Bola som veľmi spokojná s tým, že vlastne moja koža vydržala hydratovaná počas nasledujúceho dňa a nemusela som ráno hneď siahať po telových krémoch.

  Idem k striám teraz trošku, takže ako som písala, strie mám veľmi hlboké a škaredé, najviac po dvojičkách, keďže tam váha deti bola vyššia. Strie mi teda vôbec nezmizli, čo som aj očakávala, aj napriek tomu ich stále olejujem a kožička tam kde ich mám je jemnejšia. Určite budem pokračovať v premasťovaní nakoľko mi to aj môj lekár odporúčal a moja voľba je jasná ostanem pri Bi-Oil-e.

  Bi-Oil skúsenosť s deťmi

  Testovali sme olej na všetkých našich troch detičkách. Prebiehalo to tak, že dve z troch majú jazvičky po úraze aj na tvári. Zamerali sme sa hlavne teda na to, keďže je aj na jazvy. Na dcére rozdiel vidieť, jazva nie je tak do očí bijúca, pekne zbledla/ešte celá nezmizla/. Pri synovi jazvička svoju farbu nezmenila a je rovnaká /možno iná koža, alebo staršia jazva/.

  Ďalej sme im olejovali telíčka po každom kúpeli, čo si samozrejme veľmi obľúbili viac ako krémovanie. Neviem, či vôňa levandule robila divy, ale spánok je o niečo lepší u dvojčiat. Tým chcem povedať, že od kedy ho máme, tak aj noci sú pokojnejšie /budili sa stále pár krát do rána/. Myslím, že olejček pôsobí priaznivo na deti.

  Babka a jej testovanie

  Naša babka nie je typická babka. Je to žena, pre ktorú vek je len číslo. Má rada kvalitnú kozmetiku a taktiež bola s testovania pre Bioil veľmi nadšená. Keďže si rada dopraje a svojej pleti a telu tiežtak sa do toho vrhla hneď od prvého dňa. Tak ako my s manželom, dávala si ho aj pleť. Ale tiež to zvážila, pretože sa jej zdala pleť veľmi premastená. Samozrejme ho nezavrhla a používala ho naďalej a to na ruky, ktoré už sú vekom trošku poznačené. Koža nie je taká pružná a preto si ho veľmi obľúbila. Natierala si ho dva krát denne a to ráno a večer pred spánkom. Za tri mesiace to zhodnotila tak, že olejček sa jej páči a na kožu pôsobí priaznivo. Má pocit vypätejšej pokožky. Taktiež si obľúbila vôňu, ako každý člen našej rodiny. Babka si teda olejček pochvaľuje a bude ho používať naďalej.

  Moje zhodnotenie

  Moje záverečné hodnotenie by bolo takéto: Na pleť by som ho asi ja osobne moc nepoužívala, alebo keby aj áno, tak nie denne a iba večer, keďže ide o olej. Ale krk, ruky a telo by som určite nevynechávala. Na strie pôsobil dobre, aj keď samozrejme nezmizli, ale kožu zjemnil. Určite odporúčam premastievať strie, aj tie čo už máte. Na jazvy u detí u jedného zmena vidieť bola, ale jazvička bola nie taká "stará" a u druhého ani nie, keďže jazva bola staršia. Takže asi aj záleží od jazvy, aká je. Neviem aký by bol v tehotenstve na rastúce bruško, ale určite každá tehulka by si bruško premastievať mala a Bi-Oil je ten olejček, ktorý nie len krásne premastí kožu, ale má aj krásnu vôňu, ktorú budem "ospevovať" vždy, lebo tá sa podarila.

  Ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať za toto úžasné testovanie a dúfam, že sa vám môj článok páči a pomôže pri rozhodovaní, či si Bi-Oil kúpiť, či nie. Samozrejme, čo sedí mne, nemusí sedieť iným. Sto ľudí, sto chutí.

  23lenka
  Správa bola zmenená    17. sep 2018    

  Začala som s testovaním olejčeka BIOIL veľmi ma prekvapila prvá vec, že aj keď je to olej do cca 10-15min sa pekne vstrebáva do pokožky... Natieram ruky tvár a dekolt som zvedavá ako budú výsledky veľmi sa teším z testovania kvalitných produktov 😊 #test_bioil2 a samozrejme za šancu ich skúšať s mojou rodinkou... Máte skúsenosti s bioil?

  23lenka
  16. jún 2018    Čítané 276x

  Yves Rocher Hydra végétal

  Na začiatok by som sa chcela poďakovať za užasnú možnosť, testovať túto skvelú kozmetiku. Spomedzi 10 žien som bola vybratá na testovanie, ktoré samozrejme potešilo veľmi. Takúto možnosť nemám stále, tak som si to "vychutnala".

  Yves rocher nie je žiadna novinka na trhu, pozná ich snáď každá žena. Ich kozmetika je založená na prírodnej báze, čo v dnešnej dobe málokde nájdem. Dokonca táto novinka ma obsah prírodných zložiek viac ako 90% a obsahuje výťažky z kosmatcovníka. Vyhýbam sa osobne takej kozmetike, kde je plno chémie. Za dva týždne som mala možnosť vyskúšať novinku od tejto spoločnosti , ktorá sa volá HYDRA VEGETAL. Tento rad je vlastne zameraný pre ženy s normálnou alebo zmiešanou pleťou, čiže je to taký malý "pomocník" ako udržať pleť hydratovanú.


  Osobne som si výrobky z tohto radu veľmi obľúbila. Na testovanie som dostala HYDRATAČNÝ GÉL, ČISTIACI GÉL, HYDRATAČNÉ ODLIČOVACIE MLIEKO, HYDRATAČNÉ TONIKUM a GELOVÝ PEELING. Moja recenzia bude veľmi pozitívna, keďže sa mi pleť po testovaní zlepšila.  Ale viac pod každým produktom zvlášť.

  HYDRATAČNÝ GÉL NA DEN A NOC HYDRA VEGETAL


  Začnem hydratačným gélom, ktorý je aj na deň a aj na noc. Je gélovej konzistencie samozrejme, bledšia farba a veľmi jemnučká vôňa, ktorá je aj veľmi prijemná. Po nanesení je pleť trošku na dotyk lepkavá, ale do nejakých pár minút sa pekne vstrebe. Skúsila som ho aj s mojim make up-om a veľmi dobre sa znášali, takže ako podklad je výborný. Gélik sa staral o moju tvár aj počas noci. Tento produkt udržuje pleť hydratovanú až 48 hodín.

  ČISTIACI GÉL HYDRA VEGETAL


  Čistiaci gél som používala 2x denne ráno aj večer. Ráno, vždy ako som si umyla tvár, tak som ho naniesla, aby som si odmastnila pleť po noci. Gél netreba nanášať vo veľkej vrstve, má príjemnú vôňu a čo ma teší, že vôbec neštípe v očiach a nemám ich červené. Po použité zostáva pleť úplne odmastnená, takže sa nemusím báť akné. Ešte čo sa mi veľmi páči, že produkt ma eko tubu, tým vlastne chránim aj naše životné prostredie obsahuje o 25% menej plastu.

  HYDRATAČNÉ ODLIČOVACIE MLIEKO HYDRA VEGETAL


  Idem na môj obľúbený produkt, ktorého sa už nevzdám je to hydratačné odličovacie mlieko. Za mňa je určite super, pretože:

  1. neštípe v očiach
  2. nemám konečne vysušenú tvár po odlíčení
  3. nerobia sa mi červené fľaky


  Pre mňa nájsť takéto mlieko bol zázrak, odlíči fakt super, a aj pleť zostáva po použití akoby pružnejšia. Nemám zatiaľ nejaké extra vrásky, ale aj tie mini sa pekne vypnú.

  HYDRATAČNÉ TONIKUM HYDRA VEGETAL


  Hydratačné tonikum, alebo teda ja ho volám život budič, som používala taktiež 2x denne. Ráno po umytí som si kozmetickým tampónom prešla tvár. Vlastne po použití som mala stále pocit zvlhčenej pleti, čo aj potrebujem, keďže je vonku stále tak sucho aj moja pleť si pýta vodu. Tvár zostávala veľmi jemná po aplikovaní a krásne voňavá. Vôbec mi tá vôňa neprekážala,  pretože je taká prírodná. Večer som ho používala po odlíčení, umytí, aby som dosiahla maximálnu čistotu pleti a pripravila ju na ďalší krok.

  GÉLOVÝ PEELING HYDRA VEGETAL


  Môj posledný produkt, ktorý som skúsila je peeling. Použila som ho 5 x počas testovania, čiže najmenej zo všetkých produktov. Nanáša sa na umytú tvár teda 2x týždenne a zbavuje pleť nečistoty a odumretých buniek. Zatiaľ mu nemôžem nič vytknúť aj keď použitie bolo kratšie ale po aplikovaní zostáva pleť veľmi jemná a zbavená mastnoty. Ten pocit čistoty má veľmi tešil a samozrejme som bola rada. Určite budem pokračovať v jeho užívaní.

  Takže, testovanie sa týmto pre mňa končí s výrobkami som veľmi spokojná. Samozrejme som vedela, že Yves rocher ma nesklame. Som rada tomuto testovaniu novinky a moje zhrnutie je, že určite budem používať aj naďalej radHYDRA VEGETAL, pretože leto sa nám ešte len začína a ja nechcem pleť vysušenú od slniečka. Ak ste stále nenašli to pravé, tak skúste toto neoľutuje ani jedna veková skupinka.

  23lenka
  Správa bola zmenená    2. jún 2018    

  Tak toto odličovacie mliečko je MEGA 💙 ak ste do teraz nenašli to pravé odporúčam vyskúšať od Yves rocher radu hydra végétal... Nestipe v očiach nevysušuje tvár a dokonca sa mi zdá pružnejšia pleť. Tohto sa už nevzdám 😁a vy máte nejaké obľúbené mliečko?
  #test_yvesrocher5

  Maminky ako ste na tom s pleťou? Tiež si pýta veľa vody v týchto teplých dňoch? Ja mam tuto novinku (Yves rocher hydra végétal) a milo ma prekvapil hydratačný gelik 👍od prvého použitia...
  #test_yvesrocher5

  Takže dnes ráno som začala takto 😁(vid foto) na prvý krát ma prekvapilo tonikum, ze pleť ostala pekne hydratovana a svieža 😊 a hlavne nebola lepkava 🙏 ako po iných.... Inak ma krásne príjemnú vôňu takú sviežu 😊
  #test_yvesrocher5

  Milujem kozmetiku a obzvlášť keď je hlboko spätá s prírodou 😊😊 mala ochutnávka...(na foto) ja osobne sa veľmi z tohto teším, že mám tu možnosť skúsiť novinky, nakoľko mám výborne skúsenosti s Yves rochcer 😍
  Prišlo to v krásnom zelenom balení😊 idem otvárať a začnem skúšať 😊
  #test_yvesrocher5

  (3 fotky)