Padajú mi vlasy a aj chlpy

29. mar 2021

Ahojte v posledbej dobe mi strasne padaju vlasy a zacali mi uz aj chlpy. Nbeviem cim to je napadlo ma ze to mozno moze byt nedistatkom vody ale neviem ci je to pravda. Snazim sa jest zdravo len kvoli online skole nemam moc pohybu. Peosim o nejake rady co mam robit je to uz fakt hrotne mozem si tie vlssy cesat kolko chcem vzdy ked si prejdem po vlasoch nejake mi vypadnu. Kazdy den mam na podlahe obrovske mnozstvo a to vysavam kazdy den

petamich
29. mar 2021

moze tam byt velmi vela dovodov, napr. nedostatok zeleza sa prejavuje aj padanim vlasov, moze to by ale i nieco vaznejsie, zrejme by bolo fajn navstivit lekara, nech ti spravi min. krvny obraz a posle ta pripadne na nejake dalsie testy

autor
30. mar 2021

@petamich ano chystam sa len som chcela vediet cim by to mohlo byt

ivanka12311
30. mar 2021

A tie vlasy ti padajú v akej miere? tvoria sa ti aj kruhy ložiská bez vlasov?... keď ti padajú aj chlpi môže sa jednať aj o alopeciu areatu...k lárovi na krvný obraz a čím skôr na kožné

autor
30. mar 2021

@ivanka12311 kruhy sa mi nastastie nerobia

autor
30. mar 2021

@ivanka12311 neviem mozno som aj v strese kvoli skole ked ma cakaju skusky a tak a +mam aj dost lupin a suchu kozu

ivanka12311
30. mar 2021

Aký šampón používaš?ja mala takéto problémy z Milva šampónov aj lupiny,aj mi padali vlasy nie a nie účesat prešla som na carpatiu mám pokoj nerobí mi to..dopln aj zinok, spýtaj sa aj na vlasové tonikum ja kupujem za 1,70e Lopúchovu vodičku na večer so vždy vmasírujem do vlasov 😌 Lopúchovou vidličkou nič nepokaziš len vlasovej pokožke prospeješ a určite zájdi aj ku doktorke 🙂 držím ti palce aby ťa tieto nepríjemnosti rýchlo obišli a skúšky zvládla na 1* 😇