Pálenie jazyka

lessiie
28. apr 2017

Ahojte baby,mate niekto skusenost s palenim jazyka a zltym povlakom? Trva mi to palenie uz asi 3 tyzden aj u lekarky som bola ale akosi nic nepomaha :(

zuwa78
5. mar 2024

@jan123m hm ,neuveritelne....ja som to mala po kontrastnej latke tiež zhorsene.....este skusim olej z čiernej rasce....kloktat ustnu dutinu....inac su aj kapsule a ze super vec na taketo problemy....
No u mna to vyzera na lichen oral....

zuwa78
5. mar 2024

@jan123m ako dlho to uz mas?čo bol spuštač?

jan123m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kurce22
19. mar 2024

@zuwa78 presne toto
Sa aj mne deje.hlavne po jedle ale neviem akom
Presne.mne to pripada akoby alergia na nieco.niekedy mam pocit ze mi opuchlo hrdlo a idem sa zadusit

kurce22
19. mar 2024

@zuwa78 mam
Psoriazu,myslis ze mozem mat tiez ten lichen?lichen som
Uz mala
Ale
Na kozi uz.a ten olej z ciernej rasce som aj ja zacala pit,moze sa tym aj prepachovat ?

zuwa78
19. mar 2024

@kurce22 jasne,možeš piť i preplachovaț,kloktat....nema sa piť na hladny žalúdok ako dlho ho uz pouzivas?

kurce22
19. mar 2024

@zuwa78 uz asi dva tyzdne,povodne na upravu travenia.tam aj kus pomohol,gastroskopiu som nezvladla,cize meviem co sa
Deje.-a teraz to palenie jazyka aj hrdla,uz neveim co mam robit

jeluska7
7. apr 2024

@bazulienka22 Dobry den, dostala som sa k tejto diskusii po niekolkych rokoch ako tu vznikla. Mam presne take iste problemy ako popisujete vy a velmi by mi pomohlo, keby som sa s vami mohla porozpravat. Dufam, ze vas tu este najdem.

jeluska7
7. apr 2024

@zdenkap65 dobry den, videla som v diskusii, ze ste zhanali kontakt na bazulienka22, podarilo by sa vam s nou kontaktovat? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.

zdenkap65
7. apr 2024

@jeluska7 dobrý deň nepodarilo