Piercing v pupku

kajkaa02
2. mar 2024

Ahojtee, mám 5 deň v pupku piercing a včera som si našla pod hornou guličkou žltú modrinu je to v pohode?
A chcela by som sa ešte spýtať vedeli by ste mi poradiť ako správne si umývať piercing mydlom? pani keď mi to prepichovala povedala že si to mám umyť mydlom potom poriadne vyumyvat čistou vodou a nato mi dala nejaký sprej ktorý je presne na piercing

egonsk
2. mar 2024

@kajkaa02 psi si rany vylyzuju, az sa im pekne zahoja. Skus povedat svojmu fesakovi, nech to skusi tiez, mozno ti to pomoze v lieceni a este to bude aj zaujimava predohra 😉

sona96
2. mar 2024

@egonsk j neviem či to malo byť vtipné alebo len nutkava potreba sa vyjadriť, aj keď nemáš k čomu, ale je to primitívne a aj dosť nevkusné. Neviem, koľko máš rokov, aké predstav si, že by sa niekto bavil takto s tvojou mamkou/ženou/dcérou... stále ti to príde v pohode?

lakebabe
2. mar 2024

@egonsk ty si iný sedlak dnes si to všímam vo viac diskusiach

lakebabe
2. mar 2024

@kajkaa02 kedysi som si dávala robiť piercing do pupka je to asi 20 rokov dozadu síce, ale pani v piercing štúdiu mi vtedy predala taky sprej vyslovene na piercing hnisalo mi to dlho zle sa hojilo a po tom spreji sa to krásne zahojilo

lakebabe
2. mar 2024

@kajkaa02 inak modrina je ôk je to predsa len zásah do tela mne sa komplet vyhojil až po par mesiacoch

egonsk
2. mar 2024

@sona96 moja mama pozna aj cierny humor a netvari sa papezkejsie ako papez, takze na rozdiel od teba by sa neurazila a zasmiala na tom.

sona96
3. mar 2024

@egonsk ja som sa neurazila, mňa sa to netýka. Myslím, že tu nie je problém s humorom, ale s vkusom. Humor je spôsob komunikácie, ktorá má pobaviť obe strany. Ak sa tu nájde iná žena, ktorá sa na Tom naozaj zasmiala, ospravedlním sa ti. Ale dovtedy je to len pubertálne volanie o pozornosť a honenie si vlastného egá.