Pitie alkoholu po operácii slepého čreva (akútny apendix)

monka122
17. aug 2020

Dobrý deň chcela som sa Vás opytať..som po operácii slepého čreva (akútny apendix). Keďže som sa na moje 18 narodeniny dostala do nemocnice a nemohla osláviť moje narodeniny s rodinou a kamarátmi chcela by som sa Vás opytať. Kedy ste mohli piť alkohol po operácii apendixu? Nemala som ani teplotu a nemala som žiadne komplikácie. z nemocnice ma pustili po dvoch dňoch keďže som mala aj stolicu a mierne bolesti. Už to je 10 dní od operacie a mám už stehy vybrané. Budem rada za každú odpoveď 😊

sunny8
17. aug 2020

Nepila by som. Oslabiť sa dá aj bez alkoholu. Zdravie je prvoradé

martinals
17. aug 2020

Skús sa poradiť s tvojím pediatrom. Ja osobne by som nepila, nikdy nevieš.

hettinka
17. aug 2020

@monka122 a to sa musí oslavovať s alkoholom? Inak to osláviť nevieš?

monka122
autor
17. aug 2020

@hettinka chcela som aspoň prípitok 😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monka122
autor
17. aug 2020

@hettinka slušne som sa opýtala... Nemyslela so pitie alkoholu na litre

hettinka
17. aug 2020

@monka122 prípitok je v pohode. Ale viac radšej nie. Zaťažovať organizmus po operácii treba postupne. Hlavne mlade dievča, ktoré doteraz (dúfam) ešte alkohol nepilo.

janka2273
18. aug 2020

@monka122 ak nemáš žiadne lieky ako ATB ,tak si kľudne daj nejaký vinovy strik atď,či pohár šampusu😉 tvrdé radšej nepi..a to aj keď si zdravá 😜😉
Ku mne keď príde 78 ročný otec,tak pijeme cca 3 deci vína aj 3 hodiny 😂😂😜či je oslava,či nie...také parádne striky spravím s vineou a minerálkou,že ani necítiť,že tam je tak málo vína 👍😘 všetko najlepšie 😘😘😘aj môj syn mal tento rok 18😘