Operácia slepého čreva v tehotenstve

nikto87
1. apr 2023

Ahojte,prosim Vas,absolvoval niekto operaciu slepeho creva v tehotenstve?Aktualne som 21 tt,operovali ma v nedelu,vo stvrtok ma pustili domov a doteraz mam velke bolesti a krce.Nemala som od operaciu este stolicu,aj s vetrami mam problem,preto mam v plane dat si dnes prehanadlo a snad sa mi aspon trochu ulavi.Picha ma velmi v mieste slepeho creva,vacsinou je to az neznesitelne,nevim sa sama postavit z postele.Mam pocit akoby som mala uz tyzden kontrakcie,ale babatko je podla doktora v poriadku,aj maternica.Prejde to alebo sa udialo nieco,co mam ist opat riesit do nemocnice?Dakujem Vam za vsetky rady.

lienka9
1. apr 2023

@nikto87 no ak si odvtedy nemala stolicu isto sa chod ukazat.nebola som sice na takej operacii,ale mat take bolesti uz skoro tyzden nieje ok

tinulqa
1. apr 2023

@nikto87 môže to byť tým ze si ešte nemala stolicu preháňali vy som nedala radšej by som šla sa ukázať a nech oni povedia co

lilianka28
1. apr 2023

@nikto87 preháňadlo nie, radšej si daj čipok. Ak nepomôže a bolesti neustúpia tak určite smer doktor.

trgypadl
1. apr 2023

Ak. Si po operacii prehandlo urcite nie, skor glycerinovy cipok, aj dva, este viac si ublizis prehanadlom

janinah
1. apr 2023

Preháňadlo myslíš co presne? Určite nedávať v tejto situácii,len glycerinovy cipok mozes aj dva naraz si dat.Nech ti manžel ide kúpiť rektalnu rurku a použi ju.Potrebujes sa už vyprázdniť.Ak sa to nepodarí,tak smer chir.pohotovost.Zvysena teplota nie je?

nikto87
autor
1. apr 2023

@janinah Uz som si jeden dala a nieco mikro zo mna vyslo.Tak som na najlepsej ceste 🙏 Dakujem vsetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre