Pleťová voda vhodná pre mastnú pleť

nikanika3
16. jún 2016

Ahoje poraďte mi prosím dobrú pleťovú vodu na mastnú pleť,zatiaľ som so žiadnou nebola spokojná ani s biodermou. S akou ste spokojné vy? 🙂

majocka04
16. jún 2016

akurát som chcela napísať, že ja som spokojná s biodermou, ale okrem micelárky používam aj krém bioderma a aj také sérum, používam to cca dva mesiace a tuším sa mi zlepšila pleť 🙂

ewelyn3
16. jún 2016

Ja pouzivam Nivea cistiacu vodu..nie micelarnu, a som s nou spokojna. Ale treba to minimanlne rano a vecer pouzivat, niekedy aj pocas dna, ale ja mavam velmi mastnu plet, hlavne pred menzesom. A v lete, v zime je to lepsie. Mala som aj od Garnier taky cistiaci peeling ci co..ale ten bol na figu. Tak vyskusaj a uvidis 😉.

dominika6
16. jún 2016

@nikanika3
nivea

nikanika3
autor
16. jún 2016

@ewelyn3 aku platovu vodu presne? 🙂

sili82
16. jún 2016

Mne sa velmi osvecila Avene a Nobilis Tilia.

nikanika3
autor
16. jún 2016

@ewelyn3 dakujem 🙂

julls51
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domibeyoutiful
22. jún 2016

Ahoj, neuvádzaš vek, ale ak už nie si v pubertálnom období, keď je pleť často mastná a problematická, tak možno mastnotu spôsobuje práve to, že pleť nemáš mastnú ale suchú, dehydratovanú a ako si chce pleť sama pomôcť tak sa viac premasťuje a tým budí dojem, že je mastná. Takže rozhodne nedoporučujem používať žiadne vysušujúce prípravky s alkoholom, skôr ľahšie zloženie, pozri sa napr na micelárku od Astridu a neviem, ako sa staráš o pleť okrem čistenia, ale rozhodne odporúčam vyskúšať nejaké pleťové oleje, určite nezmastnia pleť ani keby bola skutočne mastná a ak je to ten druhý prípad, tak si jedine pomôžeš 🙂 aby si neoplieskala na skúšku veľa peňazí pozri sa napr po kozmetike Bione 🙂 o tej micelárke Astrid mám aj článok na blogu, nejdem sem dávať odkaz, aby to nebolo že reklama, ale u mňa v profile ho nájdeš a rovnako tak chystám článok na finančne dostupnú ale kvalitnú pleťovú kozmetiku, takže možno si v tom niečo nájdeš 🙂

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz