Pľúcne chlamýdie

amdeis
12. mar 2013

Pľúcna doktorka mi zistila z krvi pľúcne chlamýdie. Chorá som už asi tri mesiace a teda fest. Chcela by som sa ale spýtať, či ste niektorá prekonala tieto potvory, čo Vám pomohlo a čo nie. Lebo čo som sa dočítala na nete, tak to ma nenadchlo. Teda, že sa to nemusí dať vyliečiť a podobne. Podotýkam, že nie som tehotná ani kojaca, teda nemusím brať ohľad pri liečbe na nikoho okrem seba. Ďakujem.

ivick
20. dec 2018

@naika vzduchom sa to siri. Kto to ma v akutnej faze staci ze zakasle alebo kychne. Je to vsade v nakupnych, vo vzduchu. Ked ke dobra imunita bud to clovek nechyti,alebo sa s tym sama vysporiada

dasenka68
28. jan 2019

Trvalo to veru dlho..nakoniec alergologicka zahajila boj ..dvihala mi imunitu a podarilo sa..

dasenka68
28. jan 2019

Velmi dlho som brala prirodny liek Chlamydil...myslim ze vyborna vec..doporucujem

slavka173
5. aug 2019

@dasenka68 ake si mala problemy ?

slavka173
6. aug 2019

Mali ste niektora problemy aj v neakutnej faze chlamydii ? Ja mam uz skoro rok nadchu, upchaty a opuchnuty nos, obcas dusivy kasel, stale sa citim choro, som neskutocne unavena, bolia ma klby a chrbat. Vsetky vysledky mam ako najzdravsi clovek na svete, okrem IGg chlamydii, tie mam stale pozitivne, lekari sa tvaria, ze to je ok a ja som hypochonder. Mali ste niekto takyto problem ?

kikina84
24. jan 2020

@stanislava2 podrobne vysetrenie..brali jej krv? Z akeho vysetrenia zistili chlamydie? Diks

kikina84
24. jan 2020

@slavka173 ako si dopadla?

slavka173
25. jan 2020

@kikina84 nakoniec mam histaminovu intoleranciu a candidu, tie mi sposobuju problemy. Teraz som na prisnej diete a snad o rok budem v poriadku.

kikuta
18. feb 2020

@slavka173 ja mám toto stále som chora boli má hrdlo a mám momentálne už 5. Mesiac boľavé svaly a kĺby a pozitívne IGG - ale doktor zevraj toto mi nemôže spôsobovať takéto problémy

slavka173
18. feb 2020

@kikuta chod na gastro.

nwnw
30. jan 2022

@slavka173 teraz som nasla diskusiu. HIT ma vplyv na chlamydie? Lebo ja som uz 2 roky sople, upchaty nos a kasle.