Pocit "Ihličky" po tele - čo to môže byť?

mirka4821
8. dec 2018

Zažil niekto už tento neprijemny pocit? Akoby vas niekto jemne pichal tenkou ihlou rôzne po celom tele, vsetky vysetrenia mam v poriadku krv, alergia atd. Sem tam ma aj zasvrbi pokozka. Co mi chce telo povedat?

natalianm
1. feb 2022

@1stefi121 a ty mas rovnake prejavy ako ja som popisovala?

1stefi121
1. feb 2022

@natalianm áno...

mnamko
14. mar 2022

@1stefi121 aj ste boli na lumbalke? Zistilo sa nieco ci to bolo zo stredu

1stefi121
14. mar 2022

@mnamko nebola som odmietla som lumbalku

mnamko
14. mar 2022

@1stefi121 a prešlo?

1stefi121
15. mar 2022

@mnamko áno s časti áno ...

algida17
18. apr 2022

@1stefi121 môžem sa opýtať či ste bola očkovaná na covid? Mne sa podobné problémy spustili po očkovaní...

gabikaviky
19. apr 2022

@algida17 dobrý deň
To iste som zažila … nieje to po ockovani
Mne pomohlo bankovanie, máte možno niekde štiknuty nerv a potrebujete to uvoľniť.

1stefi121
20. apr 2022

@algida17 nie niesom očkovana

ave1
21. apr 2022

@1stefi121 ja to mám tiež už 3/4 roka. Bola som snad všade, posledne mi povedali, že asi tetania. Robili mi aj MR mozgu, či ži nie je skleróza multiplex. Všetko negstivne, alergológ nasiel len intoleranciu mlieka, ale nič sa mi po vysadení nezmenilo. Uh som z toho zúfalá. Na neurologii mi povedali , aby som si nasadila na ukľudnenie antidepresíva. S tým ešte čakám, ale ak mi to do leta neprejde, toto bude posledná možnosť. Tento týždeň mi ešte robili podrobný rozbor krvi, výsledky budem mat až v máji. Snad sa tam nič zle neukáže. Uzfakt dalej neviem..

algida17
21. apr 2022

@ave1 som tiež zúfalá.... už som skúšala 2 typy antidepresív, z oboch som sa dogrcala 😔 tiež som mala viac vyšetrení aj podrobný rozbor krvi...

ave1
21. apr 2022

@algida17 Dakujem, a vam DR hovoria, že to máte z čoho? Ako dlho s tym bojujete? A uľavilo sa vam aspoň trochu po tých antidepresivach? Mne dali nejaký escilo … neviem už presne nazov

algida17
21. apr 2022

@ave1 to vám dali escitalopram na zvýšenie serotonínu (hormón šťastia). Ja som žiaľ AD netolerovala.

algida17
21. apr 2022

@ave1 mne sa to spustilo po očkovaní

ave1
21. apr 2022

@algida17 a uľavilo sa vám trocha časom, alebo je to bez zmeny. Dakujem

algida17
21. apr 2022

@ave1 zatiaľ bez zlepšenia 😔

ave1
21. apr 2022

@algida17 u mna tiež bez zmeny. Uz ani neviem za akým ďalším odborníkom ísť a hľadať pomoc. Ja sa necítim na to že mám brat antidepresíva - hladinu serotoninu mi merali u neurológa a mala som ju v poriadku. A s týmito liekmi je to na dlhé lakte a nie každému všetky sadnú. Držím palce, dajte mi prosím vedieť, keby ste na niečo prisli

veron19
19. feb 2024

Zaujímavé čo píšete aj ja mám zápal trojklanneho nervu a to ihlickovanie cítim na ľavej nohe.Len si myslím to pichanie začalo skôr a trvá už možno aj 2 mesiace a ešte to neprešlo.Tiez som rozmýšľala čo to môže byť, čiže nervy sú citlivejšie?Pociťujem aj brnenie niekedy na ľavom boku neviete čo to môže byť?A tiež beriem milgamu som myslela že to je lepšie ako neuromultivit ,lebo neuromultivit som brala ako prvý a potom mi dala milgamu neurologicka.

andrea1kl
26. apr 2024

@deeena Prosim Vas, preslo Vam to? Ako ste sa liecili?

deeena
29. apr 2024

@andrea1kl Neprešlo,ale neviem ci som to tu uz spomínala. Karpale to niesu,ale mam to s chrbtice