Pocit na vracanie

30. sep 2023

Ženy stalo sa vám, že niečo čo ste milovali zrazu nemôžte zniesť? Je mi z toho vždy na zvracanie, pritom sa nič nezmenilo a nikomu inému nie je takže to bude môj osobný problém 😀. Z čoho to môže byť? Žeby som toho mala moc v poslednej dobe?

birika
30. sep 2023

tehotenstvo?

autor
30. sep 2023

@birika nebola som ešte tehotná tak neviem posúdiť. Šanca je ale bola som v tom, že pri tehotenstve je všeobecne na zvracanie a nie len po niečom čo som doteraz milovala

viestta
30. sep 2023

V tehotenstve je bezne, ze ta bude napinat z toho co si pred nim milovala

jaskolka
30. sep 2023

Môže to byť tehotenstvo. Ja zbožňujem bryndzové halušky a v tehotenstve som ich nemohla ani len vidieť, nie to jesť

ivangeline
30. sep 2023

Ja som take tehu nemala.. :D Ale zmenili sa mi troska chute Uz zvladnem aj jedla,kt som kedysi rada nemala. Cokoladu zas vobec.. Radsej keksik ci urobim kolac..

zenulkaaa
30. sep 2023

nie všeobecne. V tehotenstve je každej zle z niečoho ineho. Pokojne aj z veci, čo si doteraz milovala. Ale inak ja ti možem za seba povedat, že mám zopár takých veci, čo sa mi rokmi zhnusili aj ked som ich predtým milovala. Človek sa rokmi aj meni.

zuzuliennka1
30. sep 2023

mne praveze pocas tehotenstva vseobecne na vracanie nebolo, LEN z vone kavy😁 pritom kavu ja milujem a rano by som bola schopna si ist po kavu kamkolvek, keby nastala hypoteticka apokalypticka situacia, ze nebude😁
takze ano - v tehotenstve byva zle aj z veci (voni, chuti) bez ktorych si si dovtedy nevedela predstavit zivot, doslova

autor
1. okt 2023

Bolo to tehu 😁

birika
2. okt 2023

ani nie, ja som milovala vajicka na vsetky sposoby a ups, nemohla som ich v tejhotenstve ani citit 🙂 blahozelam k babatku a drzim palce 🙂