Prečo odrazu každý hejtuje Simonu a jej stand-up?

betka233
12. mar 2023

Caute, vsimla som si v poslednej dobe kade tade na forach dost hejtov na Simonu, asi je to odkedy maju relaciu na Exprese, skoro nikomu sa to nepaci. Podla mna sa ani nijako nezmenila, robi to ako predtym... alebo mi nieco uslo? 🙈 lebo predtym sa na nej kazdy chichotal aka je skvela, a zrazu otocka, nerozumiem tomu...

diaszoky
12. mar 2023

@betka233 lebo je drza a ponizuje ludi

betka233
autor
12. mar 2023

@diaszoky a pred par mesiacmi este mala iny styl, ze neponizovala? (Neviem, len sa pytam) asi som ju malo sledovala, tak mi to uslo

hederamonstera
12. mar 2023

Ja sa skor divim, ze niekomu niekedy prisla vtipna

nana8989
12. mar 2023

Ja som ten jej humor nikdy nemusela. Drzá, trápna a uráža.. Mala som pocit, že si len ventiluje svoje komplexy a snaží sa to hodiť na "humor"..

syslik81
12. mar 2023

kus nesympatickej osoby co na azete/novy cas onstop nad sebou fnuka .. kazdy jej ublizuje, ema peniaze a podla mna ani zmysel pre humor .. no kazdy sme aky sme a iste ma aj zopar ludi s rovnakym ne/vkusom ako ma ona ...

drzaopica
12. mar 2023

@nana8989 mala by radšej cvičiť ako robiť stand up.Podobny humor má Adela Vinczeova sarkasticky nasilu vtipny

aeruginosa
12. mar 2023

Ja len že som extrémne rada, že ani neviem, o kom je reč.🤭😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenuska9999
12. mar 2023

@betka233 mne nikdy neprišla vtipná. Nepáči sa mi jej "humor" a príde mi to strašne trápne

majusqwa
12. mar 2023

@betka233 chápem, že naskočila na vlnu bodyshamingu, ale u mňa stratila akýkoľvek kredit obhajobou kyprejších žien slovami "veď nemusí každá z nás chodiť ako vešiak a hrkať ako kostlivec". vlastne bojuje proti bodyshamingu bodyshamingom a ešte k tomu natočí reklamu o rešpekte. fajn, no, nemusím rozumieť všetkému.

lindous
12. mar 2023

Zachytila som len tak sem-tam, môj štýl humoru to tiež nie je, ale hejty preto šíriť nepotrebujem (ale keď čítam čo píše vyššie @majusqwa o jej vyjadreniach, tak priznávam, že takéto reči o kostlivcoch ma úprimne štvú) ... späť k otázke - keď píšeš, že pôsobí v rádiu, zrejme sa o nej dozvedelo viac ľudí = viac reakcií, pozitívnych, ale aj negatívnych a na nete sa skôr stretneš s negatívnymi, lebo ľudia si sem skôr chodia zanadávať a posťažovať sa

angel993
12. mar 2023

@betka233 mne sa jej humor nepáči, príde mi na silu rovnako ako stand up Lujzy Garajovej. Nesledujem ani jednu

betka233
autor
12. mar 2023

Pre tych co ju nepoznaju 🙈 Bola asi 2x v neskoro vecer u Petra Marcina tak som ju zaregistrovala, raz sama a raz s partnerom, vidi sa mi ze v oboch pripadoch okolo Silvestra a tie videjka mali mega pozitivne ohlasy, cez 6000 lajkov... medzicasom ma aj sou v Exprese... a zrazu bum, otocka a vsade samy hejt... inak @nana8989 to s tymi komplexami ktore pretavila do humoru celkom suhlasim, ale zjavne nie je ani zdaleka jedina kto ma tie komplexy a prave preto sa v tom jej standupe zeny najdu a zasmeju sa aj akoby samy na sebe...

betka233
autor
12. mar 2023

@majusqwa
@lindous ona bojuje niekde proti bodyshamingu? To ani neviem 😱 ved ona sama seba v tych standupoch trosku zhadzuje, mne to praveze prislo ze robila bodyshaming sama na sebe...

drzaopica
12. mar 2023

@betka233 ale veď ona je na očiach už aspoň 4-5 rokov

goodidea
12. mar 2023

@betka233 ja si myslím že troška viacej Salátu by jej neuskodilo

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
12. mar 2023

To je tá speváčka?

beataxxx
12. mar 2023

Mne sa zdala vtipna , ked zacinala, ale jej humor bol dost zalozeny na tom, ze si robila srandu zo svojej postavy, tak velmi skoro zacala byt trapna, tiez ju moc nemusim

danyelia
12. mar 2023

Ahoj, ani mne sa jej humor nepáči, pripadá mi taký trápny a silený, nepochopila som ani jej polonahé fotky na sociálnych sieťach, ktorými ,,bojuje,, proti bodyshamingu (skôr to vyzeralo ako propagácia obezity) a zaregistrovala som aj jej rôzne vyjadrenia (ohľadom covidu, očkovania, politiky, polarizačné témy v spoločnosti...) no názormi mi príde akoby zjedla všetku múdrosť sveta. Na mňa tak celkovo pôsobí nesympatickým dojmom 🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majusqwa
12. mar 2023

@betka233 áno, niekde som zachytila, že má (mala?) o tom aj podcast, tuším 90-60-90 sa volal. rovnako dala k tejto téme na siete fotky.
ja chápem, že je komička. že si robí srandu zo seba, prosím. ale nie všetky témy znesú humor a váha je pre veľmi veľa žien naozaj ťažká téma, či je vyššia alebo nižšia. za mňa toto proste prestrelila a odvtedy sa jej vyhýbam.

@lindous hej, no. tiež ju nepotrebujem hejtovať a navážať sa do nej, len píšem, prečo má u mňa nie.
a to sa ešte vyjadrovala k podujatiu Miss, kde všetky veľmi dobre vieme, aké ženy vyberajú 🙈

apolka77
12. mar 2023

No takto, robí stand Up a tam je proste taký "drsnejší, primitívnejsi či jednoduchší humor".
...jediný dobrý na Slovensku Stand up-ista je taký chlapík s maďarským prízvukom ten je fakt že skvelý a robí to 👍...Simona tak na silu...mne je jej veľa x ľúto, veľmi chce až príliš tlačí na pilu..no nesudim ju ani nič mala vraj veľmi ťažké detstvo možno preto hra takú drsnacku..podľa mňa zmysel pre humor má len nie vždy to vypáli..a nie je to pre každého...

mimi3008
12. mar 2023

@hederamonstera vystizne povedane

nikaeli
13. mar 2023

tejto typ humoru mi bol vždy cudzí 🤷🏻‍♀️
rovnako vtipná ako Evelyn..
keď sa nikto nesmeje, tak aspoň ona sama..
sorry 🤪

marca12
13. mar 2023

Ja ju mam rada. Prezila si velmi tazky zivot a mohla skoncit na chlaste niekde v zapadakove a podarilo sa jej pekne vypracovat. Cestu k jej humoru som si musela hladat,qle to ku kazdemu stand up. Toto vsetko co pisete ona hovori v ramci humoru a kazdy vie,ze je to tenka hranica medzi humorom a urazkou,ale podla mna sa za hranicu nedostala. Ludia su prilis vztahovacni uz ani humoru nerozumeju. Boli sme na jej vystupeni,davno som sa tak dobre nepobavila,celw vystupenie bolo uvolnene. A ze je drza a ponizuje ? Neviem,ci sa bavime o tej istej Simone. Stretla som ju viackrat aj v beznom zivote a drza urcite nie je. Ak niekto nepochopi humor,nech je radsej ticho ako nezmyselne hejtovat.
Je to uplne v poriadku,ze kazdy ma iny vkus. Ale preco treba rovno na toho cloveka nadavat? Cim sa previnila? Ze ma iny humor ako vy?

cyberk
13. mar 2023

Lebo zeny nie su vtipne, ale trapne (ani jedna svk komicka sa mi zatial nepacila) :D

bloger
13. mar 2023

Tie komičky sú asi nepochopené umelkyne žiaľ.

mondolina
13. mar 2023

mne sa Simona páči 👍

laurita285
13. mar 2023

Podľa mňa je úplná socka, ktorá sa vôbec nevie správať..